Njoftimet e fundit

agjent marketingu

Kontaktoni shitesin per cmimin - Vore (Vore) - 04/07/2015

Kerkohen agjent/e marketingu , baze gjuha Italiane eshte e pelqyeshme te dije gjuhen Turke.per info te metejshme na kontaktoni ne adresat e meposhtme: alisahin@cagatay.com.tr gledi@cagatay.com.tr

vende pune per agjent marketingu

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 04/07/2015

Kerkohen agjent/e marketingu , baze gjuha Italiane eshte e pelqyeshme te dije gjuhen Turke.per info te metejshme na kontaktoni ne adresat e meposhtme: alisahin@cagatay.com.tr gledi@cagatay.com.tr

Apartament me qera

500 Euro € - Tiranë (Ne qender te Tiranes ) - 04/07/2015

Apartament (1+1) me qera Me siperfaqe 83 m2 . I arreduar. Perbehet nga nje sallon i bollshem, me ambjent te vecante gatimi , nje dhome gjumi , nje tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 12. Cmimi i padiskutueshem. Nr kontakti: 0699719196

Toke Bujqesore

1000 ALL - Gjirokastër () - 03/07/2015

Shitet toke bujqesore ne Fushen e Valares Gjirokaster zona Aznak, me siperfaqe 6500m2 . Toka eshte me hipotek te rregullt. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin, Tel. 0696932876 Cmim I diskutushem.

Objekti shitet Okazion

10000 Euro € - Gjirokastër () - 03/07/2015

Shitet objekti me siperfaqe 100m2 ne zonen Industriale Gjirokaster ( Ish oficina e Ndermarjes Bujqesore, Gjirokaster). Objekti eshte me hipotek te rregullt. Cmimi me interes (okazion). Te interesuarit te kontaktojne ne Nr. Tel. 0696932876

Dyqan

25000 ALL - Tiranë (Unaza e Re) - 03/07/2015

Jepet Dyqan me qera 60m2 , te Unaza e Re. Rruga Loni Ligori, Kompleksi SanTara . Te interesuarit te kontaktojne tek numri I meposhtem. Tel. 0696932876

Apartament 2+1

Apartament 2+1

300 Euro € - () - 03/07/2015

Hyrje perball kishes ne Don Bosko 2+1 e mobiluar totalisht me nje mobilim modern jepet me qera per vetem 300€ ne muaj.

Apartament 2+1

Apartament 2+1

550 Euro € - () - 03/07/2015

Apartament ne Unaze te Re me pamje nga rruga kryesore dhe ne rrjeshtin e pare, 2+1 me dy banjo me siperfaqe 105m2 me hipoteke per vetem 550€ m2(e diskutueshme) tel.0694251317

ofroj vend pune

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Liqeni artificial i tiranes) - 03/07/2015

Kerkoj punetore lavazhi. orari 08 me 21.00 mob. 0698155264 mob. 0698615997

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 03/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 02/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

CORSO PER MIGLIORARE LA LINGUA ITALIANA

CORSO PER MIGLIORARE LA LINGUA ITALIANA

3 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 02/07/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 O...