Njoftimet e fundit

Shes Volksvagen Pasat Viti 2001 ,e sapoardhur 3200 euro 5

Shes Volksvagen Pasat Viti 2001 ,e sapoardhur 3200 euro

3200 Euro € - Lushnjë (Lushnje) - 22/10/2014

Shes Volksvagen Pasat te vitit 2001 e sapo ardhur me dogane te paguar ,me portobagazh ,kambio manuale me 6 marshe ,klima ,ABS ,Air Bag ,disqe alumini ,drita ksenon ,bagazhier ,makina eshte ne gjendje te mire mund ta provoni vet . 3200 euro i diskutueshem ,Tel 0697347797

Shes Kitare Elektrike 4

Shes Kitare Elektrike

500 Euro € - Lushnjë () - 21/10/2014

Kitare Profesionale ne gjendje shume te mire per kontakt:0695872394

Jap me qera

25 ALL - Tiranë (Mihal Grameno) - 21/10/2014

Jap me qera apartament banimi 1+1 +A+B kati V, i kompletuar dhe guzhine me te gjitha aksesoret. Apartamenti eshte i pershtatshem per familje te vogel ose cift dhe ndodhet prane tregut elektrik ngjitur me kopshtin "Nene Tereza". Cmimi 25 000 Leke i diskutushem

SHITET SHTEPI PRIVATE NE TIRANE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Laprake) - 21/10/2014

Shitet shtepi private njekateshe 2+1 ne Laprake me 600 m toke. Shtepia eshte vetem 50 metra nga autostrada kryesore Tirane- Durres, ngjitur me Karavanin. Eshte ne proces legalizimi. Cmim i arsyeshem. Nr. kontakti 0682506906

FUTURE GENERATION RICERCA 122 OPERATORI TELEFONICI

Falas - Tiranë (Komuna e Parisit) - 21/10/2014

Future Generation sta avendo una crescita esponenziale di numero e di volume sulle campagne attuali e quelle in arrivo. Vi invitiamo a fare un colloquio in qualsiasi momento della giornata, in ogni giorno della settimana. Assumiamo per completamento sede attuale e per l’apertura del nuovo sito Un’...

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

Falas - Tiranë (Tiranë) - 21/10/2014

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO SI OFFRE : CONTRATT...

Kerkohet ekonomiste

Kerkohet ekonomiste

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës (Shkozet) - 21/10/2014

ZEUS - AL sh.p.k. Durres Kerkon te punesoj nje ekonomiste me kohe te plote. Te jete me banim ne Durres , te kete pervoje pune , te jete diplomuar per finance - kontabilitet dhe te njohi mire programin financa 5. Per me teper info kontaktoni ne email :info@zeus-al.com ose ne numrin 0692045335

Future Generation richiede urgentemente operatori per lavorare come operatore back office.

Falas - Tiranë (Tiranë) - 21/10/2014

Future Generation richiede operatori per lavorare come operatore back office ( IB ) I requisiti del candidato - ottima conoscenza della lingua italiana - esperienza lavorativa Per candidarsi inviare il cv via e-mail a hr@futuregenerationonline.com Contattaci al nr 06960 37 842 Vi aspettiamo!

Kerkohet ekonomiste

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës (Shkozet ) - 21/10/2014

ZEUS - AL sh.p.k.Durres Kerkon te punesoje nje ekonomiste me kohe te plote.Te jete me banim ne Durres,te kete pervoje pune. Te jete diplomuar per finance-kontabilitet dhe te njohi mire programin financa 5. Per me teper informacion kontaktoni ne email:info@zeus-al.com ose ne mob : 0692045335

Tirane shes makine Alfa Romeo 1.9 JTD Diesel viti 2002 Cmimi 1700 Euro. 4

Tirane shes makine Alfa Romeo 1.9 JTD Diesel viti 2002 Cmimi 1700 Euro.

1700 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 20/10/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manuale Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 86 KM.........: 200000 Shes Alfa Romeo.1.9.JTD Me dogan te paguar.. Te dhenat teknike: Kilometra te pershkruara:200000.klm..ORIGJINALE,.. Motorri: Nafte.1.9.JTD .shume ekonomike.. Kamjo MANUALE Fuq...

Zyre me Qira 5

Zyre me Qira

350 Euro € - Tiranë (Bulevardi zogu i Pare) - 20/10/2014

Tirane, Japim me Qira Ambient per Zyre tek "Bulevardi Zogu i Pare" , perballe stacionit te trenit. Ambient per zyre me siperfaqe 50m2, me vetrata nga bulevardi edhe unaza per mundesi reklamimi.Zyra ndodhet ne katin e dyte. Cmimi 350 Euro/muaj. Tirana, Provide environment for Rent Office to "Buleva...

laptop 2

laptop

100 Euro € - Durres tirane (Durrës) - 20/10/2014

Shes laptop original 9 inch Dell Mini Inspiron 9 me 2 bateri (nje te konsumuar,tjetra e re ne qese), Ram 1gb, HDD solid State disk 8gb, Procesor intel atom 1.6 ghz. Sistemi operativ xp sp3 me update te 2014