Njoftimet e fundit

SUPER OFERTE! 4 Garsoniere me qera tek Rruga Budi

200 Euro € - Tiranë () - 01/08/2014

Jap me qera 4 garsoniere qe ndodhen tek rruga Budi tek Qyteti Student tek hyrja mbase ambasades amerikane qe drejtohet tek qyteti studenti prane godines 7/8 e vajzave. Hapsirat jane te projektuar nga arkitekti me kushte moderne dhe ndertimi eshte i ri me ballkon. Cdo dhome eshte pajisur me te gjitha...

OKAZION shitet lokal ekzistues

120000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/08/2014

Shitet lokal i hipotekuar 51 m2 dhe hapsire e jashtme shfrytezimi. Gjendet mbrapa Hotel Ferrari, rruga Don Bosko. Lokali eshte ne gjendje pune dhe mjaft bashkohor.

LG Optimus LTE II F160L The ultimate.ROM 16Gb,RAM 2GHz 8 Mpx 4

LG Optimus LTE II F160L The ultimate.ROM 16Gb,RAM 2GHz 8 Mpx

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 01/08/2014

LG Optimus LTE II F160 the ultimate.Prodhim Korean per ne Kore. Gjendja teknike e perkryer Gjendje fizike (estetike) shume e mire,Ekrani 100% i ri Nje kryeveper e LG-se per pasionantet e game dhe video player ne 4,7 inch. Shitet 25.000 leke ose NDERRIM me NOKIA LUMIA 920 ose 930 ejtera Telefon: 0...

OKAZION!!! HTC ONE X 32GB, 1.5 Ghz quad core, 8MP camera HD 4

OKAZION!!! HTC ONE X 32GB, 1.5 Ghz quad core, 8MP camera HD

220 Euro € - Tiranë () - 01/08/2014

Celulari eshte i ri , ne kuti. Super celular, parametra shume te larta, shume me i mire se samsung galaxy S3. Dallohet per kameren e mire me imageSense dhe per cilesine e larte te audios me beatsaudio,ndryshe nga gjithe te tjeret. Quad core 1.5 Ghz processor Nvidia Tegra 3 chipset 1 GB RAM 32 GB Me...

TIRANE, JAP ME QIRA DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 DCI M TIRANË 4

TIRANE, JAP ME QIRA DACIA SANDERO STEPWAY 1.5 DCI M TIRANË

48 Euro € - Tiranë () - 01/08/2014

Karburanti : Nafte Kambio : Manuale Ftohje : Kondiconer Ngjyra : Gri Konsumi : 5.5litra/100km Çmimet Ditore 1-2 ditë : 48 € 3-6 ditë : 43 € 7-11 ditë : 38 € 12-25 ditë : 34 € 26-35 ditë : 31 € Kondicioner, mp3, radio, kambio manuale . Tel ...

HONDA 97 5

HONDA 97

500 Euro € - Elbasan () - 01/08/2014

NE GJENDJE SHUME TE MIRE GRUP 110 JAPONEZ GRUPI I PA PREKUR FARE I SAPO ARDHUR NGA GREQIA. Telefon: 0665797093

Mobilje per lokale karrige dhe tavolina 4komplete te modern 3

Mobilje per lokale karrige dhe tavolina 4komplete te modern

30000 ALL - Elbasan () - 01/08/2014

Jane 4 komplete me tavolina dhe karrige. Modeli eshte bashkohor, Dhe mjaft modern. Karriget jane si model kolltuku dhe tavolinat vijne me bazament te gjere dhe me xham mbulues persiper. Tavolinat jane me ngjyre te bardhe dhe me shkelqim ndersa karriget i njejti material,por copa mbuluese e karrigeve...

Samsung Galaxy Note 10.1 - 2014 edition 4

Samsung Galaxy Note 10.1 - 2014 edition

Kontaktoni shitesin per cmimin - Elbasan () - 01/08/2014

Galaxy Note 10.1 / I bardhe / 16 gb / memory card/wi fi 3 jave i perdorur. Thuajse i ri. Bashke me kutine dhe karikuesi,adabtori per USB dhe Memory Card Telefon: 0698690252

Tablete 10.1 nch 3

Tablete 10.1 nch

Kontaktoni shitesin per cmimin - Elbasan () - 01/08/2014

Tablet 10.1 nch,Android 4.2,procesor 1.0,ram 1G,DD3,kapacitet 8GB,Wi-Fi.camera. Tabeti eshte po thuaj i ri vetem 1 jave i perdorur,shitet me karikusin origjinal dhe kasen mbrojtese qe hapet ne forme libri. Telefon: 0692423553

Citroen C4 dizel

Citroen C4 dizel

9000 Euro € - Elbasan () - 01/08/2014

Lloji: Citroen Viti i modelit: 2009 Kilometrazha: 75 000 - 79 999 Modeli: C4 Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Automat Shes citroen c4,motorr 1.6 nafte,kambio automatike,ngjyre e zeze,me disqe alumini,viti prodhimit 2009,full extra,me 80.000km. E blere me 0km tek citroeni. Me dokumenta te rregullta shqip...

Kasetofon katror 5

Kasetofon katror

200 Euro € - Elbasan () - 01/08/2014

Kasetofon me cd,dvd,radio,blututh,usb,mp4,divix. Telefon: 0693701224

DY BOKSE RCF NX M15-A dhe nje SUB 705-AS 5

DY BOKSE RCF NX M15-A dhe nje SUB 705-AS

3000 Euro € - Elbasan () - 01/08/2014

SHITEN DY BOKSE : RCF NX M15-A nga 700 watt secili dhe nje SUB 705-AS 800 watt (Çmimi 3000 Euro) Brenda Çmimit jane Mbajtset e bokseve qe jan shume cilsore dhe Mixer Mackie ProFX8 ,gjithashtu jane te gjitha aksesoret e nevojshem dhe mikrofoni! Gjendja e shkelqyer ,cmimi eshte vetem ky qe kam vendosu...