Njoftimet e fundit

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë. 2

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Kerkohet: Inxhinier Projektues

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 23/07/2014

Jemi kompani qe mundesojme ndertimin e fasadave,dritareve & dyerve duke perdorur sisteme te profileve te aluminit, pajisje te perpunimit & aksesoreve. Detyrat/Pergjegjësitë - Te kenë përfunduar arsimin e lartë, fakultetin e Inxhinierisë ose arkitektures. - Të kenë mbi 4 vjet eksperiencë pun...

Apartament banimi me qera

25000 ALL - Tiranë (Rr. Myslym Shyri) - 23/07/2014

Ne Rr. Myslym Shyri ofroj apartament banimi me qera. Apartamenti eshte 1+1 ne kat te 6 te nje pallati 7 katesh. Nuk ka ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Optimal per cifte te reja ose per studentë. Kontakti : 0682210056 ose 0692170491

Apartamet

60000 Euro € - Tiranë (Laprake) - 23/07/2014

Ne Laprake prane fushes se sportit,apartament ne shitje 90m2 kati i dyte,3 dhoma nje guzhine+garazhd dhe bodrum,me hipoteke dhe e rivleresuar se fundmi.Tel.0673438208

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA 4

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA

49000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 23/07/2014

SUPER OFERTE – Shitet apartament tip papafingo me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne rrugen Allaman Dervishi, Tirane, midis Ish Doganes dhe CasaItalia tek pallati i ndertuar nga shoqeria Classic A.M (Volkswagen). Apartamenti ndodhet ne katin e 8 rezidencial, me ashensor, me siperfaqe 109m2 dhe me Hi...

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO 4

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO

32000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 23/07/2014

SUPER OFERTE Shesim apartament tip papafingo tek CsaItalia ne rrugen Allaman Dervishi, njgitur me fabriken e kepuceve dhe prane mbikalimit tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka sallon/kuzhine te madhe, ballkon 25m2, mundesi zgjerimi per dhome te dyte gjumi. Mundesi ti hapur dritare banjos. Me ashens...

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO 3

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO

44000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur Me Karburant Dhima) - 23/07/2014

Per arsye financiare shitet apartament 2+1 tek rruga Allaman Dervishi ne Tirane. Pallati ndodhet midis fabrikes se kepuceve Mici’s (Doniana dhe kompleksit Malajzjan), pallati i ndertuar nga Classic AM. I mobiluar plotesisht, kati 7 (i parafundit), siperfaqja totale 87m2, me ballkon, banjo, korridor...