Njoftimet e fundit

Shes Ore Fossil Original -Identik si ne foto - 10.000 lek

Shes Ore Fossil Original -Identik si ne foto - 10.000 lek

10000 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

Ore Fossil Original -Identik si ne foto - 10.000 lek 0689096663

Tirane, shes Syze Origjinale Ray Ban Clubmaster 85 Euro

Tirane, shes Syze Origjinale Ray Ban Clubmaster 85 Euro

85 Euro € - Tiranë () - 12/07/2014

Shes Syze Rayban Clubmaster me kutine e tyre origjinale, http://www.ray-ban.com/germany/products/sun/icons/RB3016, Cmimi:85 Euro, 0689096663 Cel. : 0689096663

Tirane, shes 2 piktura te punuara me dore 400 Euro 2

Tirane, shes 2 piktura te punuara me dore 400 Euro

400 Euro € - Tiranë () - 12/07/2014

Shiten dy piktura te punuara me dore. Jane punuar me moline te cilesise se pare. Permasat e panorames me natyre jane 105 x 55 cm. Permasat e panorames me mjelma jane 115 x 65 cm. Cmimi i diskutueshem. Cel. : 067 257 68 60

Tirane, shes Android Wifi HDMI Tv Dongle 4.500 Leke 4

Tirane, shes Android Wifi HDMI Tv Dongle 4.500 Leke

4500 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

Shitet Telechips TCC8925 Android Wifi HDMI Dongle Tv Dongle . Eshte nje modul i vogel sa nje USB qe l idhet me TV me ane te HDMI dhe me internetin me WiFi duke e shnderruar TV ne nje kompjuter , Tablet Android dhe me ane te nje wireless keyboard & mouse qe nuk eshte e perfshire ketu mund te navi...

Tirane, shes frigorifer coca cola 60.000 Leke

Tirane, shes frigorifer coca cola 60.000 Leke

60000 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

Shitet frigorifer origjinal coca cola te gjendje perfekte.cmimi 60.000 leke te reja Tel. : 0697721741 Cel. : 0686958678

Tirane, okazion Frigorifer freskues 30.000 Leke

Tirane, okazion Frigorifer freskues 30.000 Leke

30000 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

SHITET Frigorifer Freskues ne gjendje shume te mire. cmimi 30.000 leke te reja Cel. : +355696504322

Tirane, shes frigorifer Candy 20.000 Leke

Tirane, shes frigorifer Candy 20.000 Leke

20000 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

Shes Frigorifer Candy ne gjendje shume te mire fizike dhe funksionale .Shitet per aresye emigrimi. Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne numrat e poshteshenuar. Faleminderit Tel. : 042413059 Cel. : 0674024648

Qen 2

Qen

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 12/07/2014

Shes nje qenush.quhet kendi...eshte mashkull dh ka lindur me 18.03.2014...eshte i vaksinuar dhe me libreze shendetesie. Eshte ne kushte shume te mira...shume aktiv dh i zgjuar...eshte rrace e perzier me volpino..kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne nr e tel.flm Telefon: 00355698662511

Mace Siameze

Mace Siameze

13000 ALL - Tiranë () - 12/07/2014

OFERTE!!!!!!! Mace Siameze 2 muajsh e gjysem. Shum e bukur e paster. Per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit. Faleminderit, Telefon: 0698580111

Buf 1 muajsh 2

Buf 1 muajsh

Kontaktoni shitesin per cmimin - Gjirokastër () - 12/07/2014

Bufi eshte ne gjendje shume te mire shendetsore Telefon: 0695661682

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

150 Euro € - Shkodër () - 12/07/2014

Ata janë një mashkull dhe një femër, deri në datën në të gjitha të shtëna e tyre dhe do të vijnë me të gjitha dokumentet që kanë në dispozicion. Ata janë shumë të gjallë dhe shumë miqësore. Nëse ju doni këto bebe mrekullueshëm, më kontaktoni për më shumë informacion mariandange@gmail.com Telefon: 0...

Qen rottweiler 2 muajsh mashkull

Qen rottweiler 2 muajsh mashkull

120 Euro € - Fier () - 12/07/2014

Çmimi: 120 € Telefon: 0696218069