Njoftimet e fundit

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO 4

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO

32000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 29/07/2014

SUPER OFERTE Shesim apartament tip papafingo tek CsaItalia ne rrugen Allaman Dervishi, njgitur me fabriken e kepuceve dhe prane mbikalimit tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka sallon/kuzhine te madhe, ballkon 25m2, mundesi zgjerimi per dhome te dyte gjumi. Mundesi ti hapur dritare banjos. Me ashens...

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO 2

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO

44000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur Me Karburant Dhima) - 29/07/2014

Per arsye financiare shitet apartament 2+1 tek rruga Allaman Dervishi ne Tirane. Pallati ndodhet midis fabrikes se kepuceve Mici’s (Doniana dhe kompleksit Malajzjan), pallati i ndertuar nga Classic AM. I mobiluar plotesisht, kati 7 (i parafundit), siperfaqja totale 87m2, me ballkon, banjo, korridor...

Apartament

80000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 29/07/2014

Shitet Shtepi 85 metra katro ne Don Bosko perball Hotel Ferarit. Kati i 5 banim Shitet e mobiluar ne gjendje te shkelqyer Shitet per arsye emigrimi Me Hipotek Te interesuarti te telfonoin ne nr :0694025843

SUPER OFERTE: SHITET 1+1, 36,000 EURO (475€/M2), I MOBILUAR ME HIPOTEKE 4

SUPER OFERTE: SHITET 1+1, 36,000 EURO (475€/M2), I MOBILUAR ME HIPOTEKE

36000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 29/07/2014

Shitet apartament ne Tirane me nje dhome gjumi, 1+1, 76m2, kati 3, i mobiluar plotesisht, me hipoteke. Apartamenti eshte blere me pare 42,000 Euro plus jane shpenzuar 5000 Euro mobilime dhe kondicionere. Tani shitet per arsye financiare vetem 36,000 Euro qe i bie 475 Euro per m2. Cmimi i fundit dh...

OKAZION: SHITET 2+1, 2 BANJO, 93M2, 46,000€ (490€/M2), ME HIPOTEKE, I MOBILUAR 4

OKAZION: SHITET 2+1, 2 BANJO, 93M2, 46,000€ (490€/M2), ME HIPOTEKE, I MOBILUAR

46000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 29/07/2014

Shitet apartament 2+1, me 2 banjo, sip 94m2, me hipoteke, i mobiluar, me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 200 Euro muaji. Shitet vetem 46,000 Euro. (490 euro per m2). I PADISKUTUESHEM. Mund te shitet dhe pa qeraxhinj. Tel: 0665610265 ose email: info@holiday-property.net

Shes apartament

550 Euro € - Tiranë (teleferikut) - 29/07/2014

Shes apartament 123m2 me hipoteke. 3 dhoma gjumi + 1 guzhine, 2 banjo + 2 ballkone dhe sallon te madh. Rruga teleferikut prane TV Tirana 2000. Cmimi 550euro i diskutueshem. cel 0692039077

SHitet dyqan te rruga Bardhyl 3

SHitet dyqan te rruga Bardhyl

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tirane () - 29/07/2014

Shitet dyqani 60 m2 prane rruges Bardhyl, dyqani eshte ne gjendje pune dhe eshte Farmaci. Me klientel te rregullt dhe shitet bashk me biznesin (Farmaci)

Ambjet me qira i mobiluar super 5

Ambjet me qira i mobiluar super

400 Euro € - Tiranë (9 kateshet ) - 29/07/2014

Jepet me qera ambjent kati i pare teknik, me cmim 400 euro !!!! Ambjenti eshte 40 m2, dhe mund te shfrytezohet si zyre sic eshte e mobiluar apo dhe destinacion tjeter, ka dhe tualet. Ambjenti ndodhet pran poliklinikes Nr 3 tek 9 kateshet tel 069 42 51 317

Sony Vaio VPCW12J1E i Bardhe / 2 GB / 250 GB 5

Sony Vaio VPCW12J1E i Bardhe / 2 GB / 250 GB

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 29/07/2014

Shitet laptop Sony Vaio VPCW12J1E i Bardhe Ekran: 10" HDD: 250 GB RAM: 2 GB Procesor: Intel Atom CPU N280 1.7 GHz Dual Core Graphic Card: Intel 251 MB Laptopi eshte ne gjendje shume te mire, pervec disa gervishtjeve shume te vogla fizike Shitet per arsye mosperdorimi per shkak te punes time. Telef...

Zagar ballkanc 4

Zagar ballkanc

120 Euro € - Kukës () - 29/07/2014

shes zagarin ballkanc i mir ne gja shkon mir ne leper e dhelpen mund edhe ta prevojm nese don Telefon: 044426362

Kelysh doberman

Kelysh doberman

120 Euro € - Durrës () - 29/07/2014

shiten kelysh dobermann te paster 74 ditesh,i esht bere vaksina e par,cmimi 120 E i diskutushem shitet edhe femra e madhe 100 E Telefon: 0692754820

Kelysh Hasky

Kelysh Hasky

10000 ALL - Tiranë () - 29/07/2014

Kelysh Hasky ,, i vaksinuar , 7 muajsh , shume miqesor ,, ngjyra bardh e zi , Telefon: 0685810984