Njoftimet e fundit

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2.. Tel.0694251317

Operatore Anglisht

500 Euro € - () - 28/07/2015

ONLINE COMMUNICATION compani e huaj kerkon vajza te paraqitshme mbi 18 vjece te dijne anglish! oraret e punes sipas mundesis(min6 ore) 1 dite pushim ne jave, pagesat super te mira dhe korrekte(40%) minimumi 500euro! kushte shume te mira pune, privatsi totale. Na kontaktoni ne nr e cel 0692729341

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 28/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

Apartament 2+1

Apartament 2+1

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 28/07/2015

Hyrje ne Yzberisht, 2+1 pjeserisht e mobiluar ne kat te 8 me siperfaqe 94m2. Shitet se bashku me garazhin qe perfshihet Brenda ne cmim si dhe e pajisur me certefikat pronesie. Tel.0694251317

Apartament 1+1

25000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 28/07/2015

Jap me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar ne rrugen Ali Demi prane fushes se sportit. Cmimi i diskutueshem Kontakt: 0692736863

Apartament 1+2

25000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 28/07/2015

Jap me qera apartament 1+1 ne rrugen Ali Demi prane fushes se sportit. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite.

SHITET KLARINET GJYSEMBOHEM CEK

350 Euro € - Tiranë () - 28/07/2015

INSTRUMENTI ESHTE PREJ MATERIALI DRURI, E PERDORUR POR NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE. SHITET PER MOS PERDORIMI PER ARSYE SHENDETSORE TEL.0662117880

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 28/07/2015

Tirane.Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje. Adresa .Ne Astir.Afer bar Sidney.Kati I kater.Me kushte shum te mira.E mobiluar me te gjitha.Jemi Dy vajza na duhet dhe nje tjeter.pagesa 38 mije leke ne muaj.per me shum info.0699342384.

Apartament 1+1

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/07/2015

Apartament i kompletuar,rr"Ali visha " mbrapa shkolles 9-vjecare "Mihal Grameno". Nr. Kontakti 0693404514