Njoftimet e fundit

operatore anglisht

operatore anglisht

400 Euro € - () - 21/12/2014

kerkohen femra mbi 18 vjec te dine anglisht nga cdo qytet i shqiperis ofrohet pune si operatore ne video chat anglisht te huaj , puna behet nga shtepia ose nga ambientet tona ! pagesa fillon nga 500 mije e siper ( sipas rezultateve) , pagesat mjaft korrekte behen me BANKE . seriozitet dhe privatsi ...

Shitet nje objekt 300 m2 perballe " Eldon Park" ne Lushnje

Kontaktoni shitesin per cmimin - Lushnjë (Perballe "Eldon Park") - 20/12/2014

Shitet objekti me vend parkimi para, ne nje pozicion shume te favorshem i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,i hipotekuar me leje ndertimi deri ne 171 m,me par eshte perdorur si dy dyqane te medha,cmimi i arsyeshem nr kontakti 0665479590

Vilë në Ksamil,Sarandë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Sarandë () - 20/12/2014

Vila ndodhet ne nje zone te qete afer plazhit"Pema e Thate".Me siperfaqe te pergjithshme 700 m2 nga te cilat 105 m2 eshte objekti dhe pjesa tjeter eshte gjelberim me drure frutore .Eshte nje vile per tu shplodhur pas nje aktiviteti te lodhshem.Objekti ka 2 dhoma gjumi,1tualet she 1sallon .!!!ME HIPO...

dyqan tek Medreseja

dyqan tek Medreseja

Falas - Tiranë (Tiranë) - 20/12/2014

Shitete ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medrese ndryshe i quajtur tregu industrial...kushte te favorshme per biznesin tuaj 0693082255

INTERNET

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 19/12/2014

Ofrohet pune operatore interneti (femer) ! orari 09-16 pagesa si fillim 120 mij lek . Adresa rruga "Gramoz Pashko" ose ndryshe Rruga e Re prane Qytetit Studenti. Eksperienca nuk ka rendesi pasi dyqani eshte i vogel me 10 comp. Vendi i lire pas pushimeve te fundvitit.

Teknik Impiantesh Elektrike

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tirana) - 19/12/2014

DETYRAT: - Të zbërthejë dokumentacionin teknik të materialeve dhe projekteve, si dhe ta ndjekë e ta mbajë atë. - Të mbikqyrë zbatimet e punimeve (instalimet). - Te njohe shume mire skemat elektrike. - Te njohe sistemet e komandimit, leshimit te motorrave. - Nderhyrja ne panel elektrik. - Njohja e pa...

apartamenti 1+1 te komuna parisit me qera

280 Euro € - Tiranë (komuna parisit) - 18/12/2014

Apartamenti 1+1 te komuna parisit e mobiluar me mundesi parkimi kati II. Cmimi 300leke Tirane komuna parisit tel: 42248555 692111915

dyqan tek Medreseja

dyqan tek Medreseja

Falas - Tiranë (Tiranë) - 18/12/2014

Shitete ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medrese ndryshe i quajtur tregu industrial...kushte te favorshme per biznesin tuaj 0693082255

shitet dyqan 56 m te KMY

1100 Euro € - Tiranë (KMY) - 18/12/2014

shitet dyqani me HIPOTEKE perballe karburantit ne rrugen e KMY. dyqani eshte 56 meter katror. cmimi 1100 euro m i diskutushem. tel 0684026599 0696130469

hyrje 2+1 unaza e re

400 Euro € - Tiranë (unaze e re ) - 18/12/2014

shitet apartament 2+1. kati i 4 banim .pas tirana bang. sapo kane mbaruar ndarjet me tulle. cmimi 400 euro m tel. 0684026599.,0696130469

OKAZION PRANE TELEFERIKUT. SHES AP. 1+1, VETEM ME 460 EURO/M2 (PRANE SHIUT)

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/12/2014

NE ZONEN E TELEFERIKUT, NGJITUR ME SHIU-N, TEK PALLATI MODERN I FIRMES KOTORRI, SHES APARTAMENT 1+1, PAPAFINGO SPECIALE. DHEOME + GUZHINE+BALLKON+BANJO ME DRITARE. KATI 6-TE (PAPAFINGO). DREJTIMI I APARTAMENTIT NGA DIELLI. APARTAMENTI ESHTE GATI PER TE VENE PLLAKAT, PASI TE ZGJIDHEN NGA BLERESI. PAL...

U gjeten celsa makine FORD bashkangjitur me celsa shtepie

U gjeten celsa makine FORD bashkangjitur me celsa shtepie

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (yzberisht , kmy ) - 17/12/2014

Celsat u gjeten tek stacioni i kombinatit tek kthesa yzberishtit DT 16.12.2014 rreth ores 11:30pm Kontakt : 069 93 81 470