Njoftimet e fundit

Shitet Benz Mercedes C 220 Cdi Avantgarde Viti 2003 AUTOMAT NGA GJERMANIA 5

Shitet Benz Mercedes C 220 Cdi Avantgarde Viti 2003 AUTOMAT NGA GJERMANIA

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2014

Benz-mercedes Viti 7/2003 C-220 Cdi Avantgarde Kambio Automat Tip-tronic Sensor Shiu Sensor Dritash Navigator I Madh Cd Player Me Liber Sherbimesh Nga Gjermania Cel 0682011386

Durres - Shes Ford Fiesta 1997. Automatike - 1600 Euro 4

Durres - Shes Ford Fiesta 1997. Automatike - 1600 Euro

1600 Euro € - Durrës () - 30/07/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: E zeze Kamjo......: Automatike Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 75 Shes Ford Fiesta viti 1997. Motorr 1.2 benzine. Kambio automatike. Me 5 porta. Me kondicioner. Çeles me çip. Mbyllje qendrore. Antifurt me dy telekomanda. Xhama dhe pasqyra elektrike. Ngjyre e ze...

Tirane, shes makine Audi A6 Quattro Viti 1999, 3.300 Euro 5

Tirane, shes makine Audi A6 Quattro Viti 1999, 3.300 Euro

3300 Euro € - Tiranë () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: ulliri Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 KM.........: 250000 Makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapoardhur nga austria, me tempomat xexon sendilje elektrike sensor parkimi etj. . Cel. : 0682819617

Mercedes Benc Amg Individual!!! 5

Mercedes Benc Amg Individual!!!

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima OKAZION & OFERTE !!!Tirane, Mercedes-Benz E class paketa Full Look AMG origjinale e fabrikes DAIMLER . AG ne Stuttgart, Baden-Württemberg, Germany MERCEDES BENC W211 LOOK AMG ( shasi fabrike paketa FULL AMG)MOTORR 270 CDI PARAKOLP A...

Tirane, shes makine Audi A4 Viti 2006, 6.700 Euro

Tirane, shes makine Audi A4 Viti 2006, 6.700 Euro

6700 Euro € - Tiranë () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 189000 AUDI 4 vit 2006 automat sallon lekur sapoardhur nga zvicra 6700€ Tel. : 0692648058

Lushnje, shes xhip Mercedes-Benz ml 320cdi Viti 2006, 14.300 Euro 2

Lushnje, shes xhip Mercedes-Benz ml 320cdi Viti 2006, 14.300 Euro

14300 Euro € - Lushnjë () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 222000 ml 320cdi.viti dhjetor 2005.km222000.origjinale me liber sherbimesh mercdes benz ne gjendje shum te mir mund ta kontrolloni ku te doni.lekur bezh totale xhama te zinj.goma 70% m...

Tirane, shes makine Volkswagen GOLF GTTDI Viti 2002, 2.400 Euro 3

Tirane, shes makine Volkswagen GOLF GTTDI Viti 2002, 2.400 Euro

2400 Euro € - Tiranë () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........: 175000 Makina eshte ne gjendje motorrike shume te mire, me letra deri ne dhjetor 20014 Cel. : 0682819617

Korce, shes makine Fiat Punto Viti 2002, 2.280 Euro 5

Korce, shes makine Fiat Punto Viti 2002, 2.280 Euro

2280 Euro € - Korçë () - 30/07/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 135000 Fiat Punto i paperdorur ne Shqiperi, 1.2 benzine 8 valvola,me 4 dyer (teper ekonomik). Timon city (elektronik), kondicioner, xhama elektrik, Air Bag dhe gomat te 4-ta te reja Michelin te ...

Tirane, Mercedes-Benz C220 BlueEfficiency executive, 2010, 17.500 Euro dis. 5

Tirane, Mercedes-Benz C220 BlueEfficiency executive, 2010, 17.500 Euro dis.

17500 Euro € - Tiranë () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Fuqia KW..: 125 KM.........: 170 000 4.9 l / 100km(kombinuar) 6.3 l / 100km(qytet) 4.1 l / 100km(extraurban) Mercedes C220 cdi ,station wagon, viti 2010 diesel , ekonomike,komfort, nje pronar te meparshem,euro 5 cmimi diskutueshem Cel. ...

Tirane, shes makine Renault Scenc Viti 2002, 2.200 Euro 2

Tirane, shes makine Renault Scenc Viti 2002, 2.200 Euro

2200 Euro € - Tiranë () - 30/07/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 179.999 Tel. : 0682414112

Durres, shes makine Hyundai Martix Viti 2003, 1.900 Euro

Durres, shes makine Hyundai Martix Viti 2003, 1.900 Euro

1900 Euro € - Durrës () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 44 KM.........: 200.000 Shes Hyundai Matrix 1.5 nafte me 3 pistona e sapo ardhur nga jashte dhe me dokumenta te rregullta te paguara deri ne korrik te 2015. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e...

Fier, shes makine Ford Fiesta 1.4 TDCi Viti 2002, 2.800 Euro 5

Fier, shes makine Ford Fiesta 1.4 TDCi Viti 2002, 2.800 Euro

2800 Euro € - Fier () - 30/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 144000 Shiet Ford Fiesta 1.4 TDCi, viti 2002, kondicioner, xhama elektrik, AIRBAG, ABS, radio CD origjinal, 4 goma te reja, 2 celsa, etj. gjendja e shkelqyer e sapo ardhur nga Sie...