Njoftimet e fundit

Irland

Kontaktoni shitesin per cmimin - Dublin (Dublin) - 23/07/2014

Kerkoj nje vajze per pune ne fast food duhet te flase anglisht perfekt paga shume e mire kontakt nr 00353894739079

Irland

Falas - Dublin (Dublin) - 23/07/2014

Kerkoj nje vajze te dije mire anglisht per te mare porosit ne fast food irland paga shume e mire me dergoni sms faleminderit

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë. 2

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Oferta Kredi ndihma financiare paratë e lirë.

Falas - () - 23/07/2014

Ju jeni duke kërkuar për kredi ose rifilluar aktivitetet tuaja ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka ju pyet për kushtet që ju qeniet paaftë shqetësuese; Unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 5.000 € në 8.000.000 € për të gjithë personave të aftë për të plotësuar ...

Kerkohet: Inxhinier Projektues

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 23/07/2014

Jemi kompani qe mundesojme ndertimin e fasadave,dritareve & dyerve duke perdorur sisteme te profileve te aluminit, pajisje te perpunimit & aksesoreve. Detyrat/Pergjegjësitë - Te kenë përfunduar arsimin e lartë, fakultetin e Inxhinierisë ose arkitektures. - Të kenë mbi 4 vjet eksperiencë pun...

Apartament banimi me qera

25000 ALL - Tiranë (Rr. Myslym Shyri) - 23/07/2014

Ne Rr. Myslym Shyri ofroj apartament banimi me qera. Apartamenti eshte 1+1 ne kat te 6 te nje pallati 7 katesh. Nuk ka ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Optimal per cifte te reja ose per studentë. Kontakti : 0682210056 ose 0692170491

Apartamet

60000 Euro € - Tiranë (Laprake) - 23/07/2014

Ne Laprake prane fushes se sportit,apartament ne shitje 90m2 kati i dyte,3 dhoma nje guzhine+garazhd dhe bodrum,me hipoteke dhe e rivleresuar se fundmi.Tel.0673438208

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA 4

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA

49000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 23/07/2014

SUPER OFERTE – Shitet apartament tip papafingo me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne rrugen Allaman Dervishi, Tirane, midis Ish Doganes dhe CasaItalia tek pallati i ndertuar nga shoqeria Classic A.M (Volkswagen). Apartamenti ndodhet ne katin e 8 rezidencial, me ashensor, me siperfaqe 109m2 dhe me Hi...