Njoftimet e fundit

2 Libra ne Gjuhen italiane Divina Commedia 2

2 Libra ne Gjuhen italiane Divina Commedia

50 Euro € - Shkodër () - 23/07/2014

Shiten dy libra te Komedise Hyjnore, Parajsa dhe Ferri. Jane botime te 1967 dhe te mbajtura shume mire. Mund te shiten edhe veç e veç, çmimi eshte 50 Euro per te dy librat. Tel: 068 24 40 858 069 31 88 584 vod club. Email: rea_koli@yahoo.it

TESTS PSYCHOTECHNIQUES 10 Euro

TESTS PSYCHOTECHNIQUES 10 Euro

10 Euro € - Tiranë () - 23/07/2014

Testet psikometrike Logjika Aftësia organizatë Të gjitha llojet e testeve, klasik dhe i papritur Esht nje test qe perdoret ne gjith vendete e botes aty jan te gjitha lloje e testeve dhe pergjigjet. Hyrje Kandidati provim në shkollat ​​mjek Infermiers, terapistët, terapistet fjalës, psikomotorike, hy...

3 Libra te tregimeve te zgjellura Boterore ne Italisht 2

3 Libra te tregimeve te zgjellura Boterore ne Italisht

30 Euro € - Shkodër () - 23/07/2014

3 Libra te tregimeve te zgjellura Boterore ne Italisht, te mbajtur shume mire dhe me narrative Boterore, librat jane te nje spesori te konsiderueshem. Shiten nga 10 Euro secili dhe 30 Euro se bashku . Tel: 068 24 40 858 069 31 88 584 vod club Email: rea_koli@yahoo.it

Liber Univers Italia, corso di italiano, guide per mesuesa 2

Liber Univers Italia, corso di italiano, guide per mesuesa

Kontaktoni shitesin per cmimin - Shkodër () - 23/07/2014

Liber Univers Italia, corso di italiano. Guide per mesuesa. Libri shitet vetem per 15Euro. Shume me pak se çmimi i blerjes. Libri eshte i pershtatshem edhe per studente te avancuar. tel: 068 24 40 858 069 31 88 584 Email rea_koli@yahoo.it

Hamleti

Hamleti

9000 ALL - Tiranë () - 23/07/2014

William Shakespeare, Hamleti Princ i Danimarkës. Shqipëroi F S. Noli. Tiranë 1943. Telefon: 0665725628

Search Engine Marketing Completed Correctly

195 Euro € - San Lorenzo Di Santi Cosma E Damiano (San Lorenzo Di Santi Cosma E Damiano) - 23/07/2014

It could Ƅe veгy beneficial tо аny site to use organic keyword rank checker, Ƅut it should bе performed correctly. Τhese guidelines increases yoսr page ranking and ҟeep a good ranking tοgether wіth youг search engines. It's advisable tо have ɑ lot of simple articles compared tߋ a numbeг of extended...

Korce, shes Play Station Console 2 me cip + karte memorie + 12 lojra PS2 72 Euro 5

Korce, shes Play Station Console 2 me cip + karte memorie + 12 lojra PS2 72 Euro

72 Euro € - Korçë () - 23/07/2014

Shes Sony Play Station Console New 1 leve origjinale 1 kart memorie 8 MB=me vlere 20 mij leke qe e merni falas 12 lojra=me vlere 30 mij leke qe i merni falas ka cip dhe hap cdo lloj loje ne gjemdje te shkelqyer eshte blere para 2 vjetesh por eshte perdorur vetem 8 muaj shitet per arsye mosperdorimi ...

Tirane, ofroj vend pune Air Hostess

Tirane, ofroj vend pune Air Hostess

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 23/07/2014

AlbaGulf kerkon Air Hostess. Aplikantet duhet te : - Kene njohuri shume te mira te gjuhes angleze; gjuhet e tjera perbejne avantazh. - Eksperiencat ne fushen e sherbimit perbejne avantazh. - Gjatesi 1.70 cm dhe peshe ne proporcion me gjatesine. - Kene pashaport te vlefshme per minimalisht nje vit ...

Kerkohet Inxhinier Mekanik (Auto Serivse)

Kerkohet Inxhinier Mekanik (Auto Serivse)

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 23/07/2014

Agjencia Alba Punesim eshte nje agjenci private punesimi nga me seriozet ne tregun e punes, per nje klientin e saj, kompani automjetesh lider kerkon: Menaxher Servisi (M) -Arsim i larte (inxhinier mekanik) -Te kete5-vite eksperience pune ne servis automjetesh -Mosha 30-45 vjec -Te komunikojne sh m...

Tirane, ofroj vend pune part-time Graphic Designer

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 23/07/2014

WebTirana kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web dhe graphic design, kerkon 20 designers part-time, per te dizajne bluzash. Te dine shume mire photoshop dhe illustrator. Paga $700 Te interesuarit te dergojne cv ne: alfonsmala01@hotmail.com

Tirane, ofroj vend pune teknik

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 23/07/2014

Dyqan kondicioneresh kerkon:Punetor me orar te plote,mosha 25-35 vjec,te kete arsimin te mesem ose te larte mekanik,te jete I paisur dhe me patente.Adresa:Rr Muhamet Gjollesha -Tirane.nr kontakti 0672037959,0695292759 (clab). Tel. : 0672037959 Cel. : 0672037959,0695292759

Tirane, ofroj vend pune Sanitare

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 23/07/2014

Kerkohet Punetore Pastrimi per te punuar ne 2 turne (turni I dhe II) me kohe te plote 8-orareshe. Kushtet e punes jane te mira. Mosha te jete 25-45 vjec. Te interesuarat te kontaktojne brenda orarit 08:00-16:00 ne numrin e meposhtem te telefonit: Cel. : 0698397617