Njoftimet e fundit

SHES APARTAMENT 1+1 MODERN TEK PROKORORIA RRETHIT TIRANE.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/04/2015

Tek Prokororia e Rrethit Pallat i ri modern I perfunduar dhe plotesisht I banuar, shitet apartament 1+1 siperfaqe 63m2. E mobiluar. Kati 3-te banimit. Ashensor cilesor. Ballkoni me tende re. Hipoteka ne proces. Mobilimi lihet ne shtepi extra dhe nuk eshte I llogaritur ne cmim. Cmimi perfundimtar 120...

JAP ME QERA MAGAZINE TEK ISH RRUGA URA TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/04/2015

RRUGA "MYSLYM KETA" ZONA KINOSTUDIO, ISH RRUGA URA, , jepet me qera, dyqan 70m2. Buze rruges kryesore dhe me dy dyer dhe nga blloku i banimit,. Jepet per Furre Buke apo magazine; Pastiqeri; etj. Teksoj per Furre buke, pasi ne ate bllok banimi prej disa pallatesh 5 katshe nuk ka furre buke. Cmimi, 3...

JAP ME QERA APARTAMENT 2+1 PLOTESISHT TE MOBILUAR. PRANE QENDRES TIRANES, BRENDA UNAZES TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/04/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

JAP AP. 2+1 PLOTESISHT TE MOBILUAR. PRANE KRYQEZIMIT TE RRUGES BARDHYL, BRENDA UNAZES TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

Lokal per shitje

1200 Euro € - Tiranë (Yzberisht) - 01/04/2015

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri. Perpara dyqani ka lulishte te cilet ju mund ta shfrytezoni ate me se mire ne varesi te biznesit qe do hapni. Dyqani ka siperfaqe prej 76 m2 ku perfshin dhe nje tualet brenda saj. Instalimet elektrike jane te gji...

0685611360

17000 ALL - Tiranë (shkolla e bashkuar ) - 01/04/2015

leshoj katin e pare te nje vile me qera .. ekompletuar me te gjitha orendit shtepiake te nevojshme per te jetuar esht 1 plus1 me oborr vend parkimi internet free

jap me qera

17000 ALL - Tiranë (shkolla e bashkuar) - 01/04/2015

shpija esht e kompletuar me te gjitha orendit e nevojishme per te banuar .. shpia ndodhet ne katuin e pare te viles eshte 1 plus 1 me oborr vend parkimi

Shes Benz 200 C Class

Shes Benz 200 C Class

8300 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Shes Benz 200 C Class,nafte,viti prodhimit dhjetor 2004,sedilje lekure,navigator,airbag,me letra dhe targa shiptare.150000 mije km.Cel.0696707155

volskwagen phaeton 5

volskwagen phaeton

25000 Euro € - Tiranë () - 01/04/2015

Shitet nje volkswagen phaeton 300, nafte viti 2008, individuale me porosi, me sendilje ngrohje + ftohje, kambio tronik, dyert mbyllje me thithje, perde elektrike, tapiceri lekure ngjyre beizhe, ardhur nga gjermania 135 000 km ( origjinale ). ngjyre e zeze, me sensore, me targa Tr nr cel: 0682072301

Kredi me normë interesi 3%, të lehtë për të aplikuar!

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Zgjidhur problemet tuaja financiare duke marrë shërbimet e një kompani me reputacion të kredisë dhe huadhënës të holla ligjore janë në dispozicion në pothuajse çdo pjesë të botës duke ofruar kredi të holla për njerëzit që janë në nevojë për të holla. Ju mund të gjeni një shumë njerëz që kanë nevojë ...

Kredi për biznesin e vogël në normë të ulët të interesit

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

A jeni i interesuar në marrjen e një kredie për të mundësuar që ju të ndihmuar veten në biznes, konsolidimin e borxhit, blerjen e pronave atëherë kjo kompani financiare është këtu për t'ju ndihmuar të merrni atë mundësi në marrjen e një kredie legalizuar dhe e siguruar pa asnjë shpenzime të mëtejshm...