Njoftimet e fundit

makineri prerje shiriti robaqepsi 2

makineri prerje shiriti robaqepsi

100000 ALL - Korçë () - 21/11/2014

makine per prerje shiriti typical ne gjendje shum te mire

SHES APARTAMENT 2+1, SIP.84M2 TEK FRESKU. OFERTE 550 EURO/M2.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

MBI KINOSTUDIO, FRESKU PALLATI PERBALLE HOTEL "ARLAND", Apartament 2+1+koridor+banjo+ballkon. Ka kunderbufe. Drejtimi Lindje. Siperfaqe 84 m2. Me hipoteke. Kati 5-te(parafundit). Me ashensor. Cmimi oferte, 550 Euro I padiskutueshem. Cel. 0697307817

Jap 3+1+dhome gatimi. Parking. Qyteti STUDENTI.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Rr."Mihal Grameno" prane Qytetit Studenti, 3+1+dhome gatim-ngrenie+banjo me dritare+koridor+parking. Ka kunderbufe, kondicioner dhe elktroshtepiaket. Sip. 150m2. Punime moderne. Kati III. Garanci 1 qera mujore. Qeraja, 40.000 Lekë /totali/muaj, i diskutueshem. Cel. 0697307817

Shes apartament 2+1 ne Qender te Tiranes, tek Kisha katolike ne rr. kavajes. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

NE QENDER TE TIRANES ndermjet kishes Katolike dhe rr. "Myslym Shyri", shes studio muzike, adoptohet per apartament 2+1, ka 2 banjo me dritare. Kati II, sip 104m², garazh makine 18.000 euro. Cmimi i Studios, 95.000 Euro/total, Cel. 0673900808

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA ( Street. "Ali Demi" modern villa rental.) Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA 2 kate banimi plus kati perdhe. Ambjente dhe mobilim moderne. Siguri. Parkim. Vetem per famlije te huaja ose rezidence. Qeraja 4000 euro/MUAJ Street. "Ali Demi" modern villa rental. 2 residential floors plus the ground floor. Facilities and modern furnishings....

Shes Apartament modern 3+1 ne Qender te Tiranes. Tek Ministria e Jashtme. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Ne Qender te Tiranes, tek Ministria e Jashtme ne nje pallat cilesor shes apartament 3+1+dhome gatimi+2 banjo ( njera me dritare). Kati 5-te Siperfaqe hipotekore 138m2 Me ashensor Me hipoteke. Cmimi perfundimtar 128.000 Euro, pra 928 Euro/m2. Cel. 0673900808

Jap apartament 1+1 plotesisht te mobiluar, prane 21 dhjetorit. Lirohet me 1 Dhjetor Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Prane 21 dhjetorit, brenda Unazes, perballe Ingjinierise se Ndertimit, tek Mozaiku i Tiranes, apartament 1+1+koridor+banjo+ballkon. Kati 2-te. pallat ekzistues me tulla. Plotesisht i mobiluar. Lirohet me 1 Dhjetor. Jepet vetem per familje. Preferohen te huaj. Jepet vetem per afat mbi 1 vit. Pagesa p...

Jap ap.3+1+d.gatimi+parking,. Pjeserisht e mobiluar. Q.Studenti

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Prane qytetit Studenti, ne nje Vile modern te rrethuar, ne katin e 3-te, me hyrje me vete, jap me qera 3+dhome gatim-ngrenie+dhome dite+koridor te madh+1 banjo me dritare. Siperfaqe 150 m2. Dhoma e gatimit eshte e mobiluar plotesisht. Ka kunderbufe+sobe+frigorifer+lavatrice. Ne dhomen e ndenjes ka 2...

Jap apartament 2+1, ne fund te rruges “Don Bosko”, 150 metra nga kryqezimi tek servis AGOLLI Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Ne fund te rruges “Don Bosko”, tek SERVIS “AGOLLI”, rruga djathtas 150 metra nga kryqezimi. Ne katin e pare te nje vile 4katshe, jap me qera apartament 2+1+banjo te madhe me dritare+parking per nje makine. Apartamenti eshte bosh. Ka kunderbufe.. Ka oborr te rrethuar me mur te sigurte dhe dere me vet...

SUPER OFERTE NE PORCELAN. APARTAMENT 3+1. CMIMI 544 EURO/M2 Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Nje superoferte ne Porcelan, 200 metra nga oxhaku I Shkolles Bashkuar, tek ish artistikja, aktualisht Kompleksi Xhura ne nje pallat te ri 10 katsh shes apartament 3+1+2banjo ( njera me dritare)+1ballkon. Siperfaqe hipotekore 125m2. kati 7-te. Dhomat e gjumit jane te medha. Dhoma e ndenjes ka ambjent...

Jap me qera zyra, ap. 2+1, ne Qender te Tiranes. Pallati tek kafe Europa. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Jap me qera apartament ne qender te Tiranes, 100 metra mbrapa Pallatit te Kultures, tek Kafe Europa,pallatet 9 katshe, apartament 2+1+banjo me dritare+ballkon+koridor. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Me kondicioner. Ka vetem kunderbufene. Siperfaqe 90 m2. Kati 4-te, me ashensor. Pamja e apartamenti...

OFERTE ME 430 EURO/M2. KOMPLEKSI MODERN POSHTE CASSA ITALIA Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/11/2014

Nje oferte vetem per nje apartament 1+1 nga apartamentet qe kemi ne shitje. Apartamentet i kemi me cmimin 500 euro/m2, por vetem nje apartament do ta shesim me cmimin oferte 430 euro/m2. Cmimi eshte i padiskutueshem, perfundimtar. Kompleksi ndodhet poshte Cassa Italias, 200 metra sapo kalon Kompleks...