Njoftimet e fundit

RROBAQEPSI

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/08/2015

Firma DYNEMASHPK kerkon te punesoj rrobaqepse me eksperienc ne makineri. Paga e kenaqeshme! nr kontakti 0692521933

shtepi

130 ALL - Tiranë () - 31/07/2015

Dhome aneks e mobiluar, me wirless nr tele 0693523442 0682612041

TOKË NË SHITJE BUDULL, FUSHË-KRUJË

40000 Euro € - FUSHË-KRUJË (BUDULL) - 31/07/2015

Budull, Fushë-Krujë. 2 km nga autostrada Fushë Krujë - Vorë .Shitet tokë 2200 m2 me dokumenta të rregullta hipotekore dhe cerifikatë pronësie.Ndodhet 300 m në të djathtë të shkollës "9- vjecare" Budull.Kufizohet me hekurudhën dhe rrugën që të shpie në Ahmetaq.E pershtatshme për cdo aktivitet.Çmimi i...

Vile

Vile

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 31/07/2015

Shitet vile prane aeroportit te Rinasit ku 360m2 eshte vile plus 7300m2 eshte toke dhe 500m2 magazine. Vila eshte e rrethuar me avlli dhe gjelberimi qe ajo ofron eshte mjaft I bukur. Eshte e pershtatshme per rezidence dhe bizenese te ndryshme. Me dokumente te rregullta dhe me hipoteke. Cmimi mjaft I...

Apartament 1+1

25000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 31/07/2015

Jap me qera apartament 1+1 totalisht i kompletuar. Apartamenti ndodhet ne zone te mire prane fushes se sportit ne rrugen Ali Demi. Kontakt: 0692736863

Operatore Anglisht

Operatore Anglisht

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2015

ONLINE COMMUNICATION compani e huaj kerkon vajza te paraqitshme mbi 18 vjece te dijne anglish! oraret e punes sipas mundesis(min6 ore) 1 dite pushim ne jave, pagesat super te mira dhe korrekte(40%) Kushte shume te mira pune, privatsi totale. Na kontaktoni ne nr e cel 0692729341

Banese 1+1 jepet me qera

300 Euro € - Tiranë (Bllok) - 30/07/2015

Ne bllok ,prane njesise bashkiake nr5,perballe lokalit OK ,jepet banese me qera ne katin e peste,e kompletuar,rikonstruktuar ,55 m2,me parking,preferohen te huaj.

Shites/e

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2015

Lindex eshte nje nga rrjetet kryesore te modes ne Evrope me 480 dyqane ne 16 tregje. Misioni yne eshte qe te ofrojme mode frymezuese dhe te perballueshme. Koncepti i Biznesit i Lindex perfshine nje shumellojshmeri te modes per femra, femije dhe veshje te brendeshme per femra. Ne ju ofrojme nje mjedi...

Menaxher/e

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2015

Lindex eshte nje nga rrjetet kryesore te modes ne Evrope me 480 dyqane ne 16 tregje. Misioni yne eshte qe te ofrojme mode frymezuese dhe te perballueshme. Koncepti i Biznesit i Lindex perfshine nje shumellojshmeri te modes per femra, femije dhe veshje intimo. Ne ju ofrojme nje mjedis frymezues te pu...

Visual Merchandiser

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2015

Lindex eshte nje nga rrjetet kryesore te modes ne Evrope me 480 dyqane ne 16 tregje. Misioni yne eshte qe te ofrojme mode frymezuese dhe te perballueshme. Koncepti i Biznesit i Lindex perfshine nje shumellojshmeri te modes per femra, femije dhe veshje intimo. Ne ju ofrojme nje mjedis frymezues te pu...

Menaxher/e

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 30/07/2015

Lindex eshte nje nga rrjetet kryesore te modes ne Evrope me 480 dyqane ne 16 tregje. Misioni yne eshte qe te ofrojme mode frymezuese dhe te perballueshme. Koncepti i Biznesit i Lindex perfshine nje shumellojshmeri te modes per femra, femije dhe veshje intimo. Ne ju ofrojme nje mjedis frymezues te pu...

Porsi nje Vile  Shes 85 m2 2

Porsi nje Vile Shes 85 m2

40000 Euro € - Pogradec (POGRADEC) - 30/07/2015

Ne shikim te pare SI NJE VILE - Pogradec NE RRUGEN ''Sul Starovari '' me rr. Vilave , PALLAT I RI DY KATESH ,Sa keshtu eshte ndertuar SI NJE VILE Viti 2012 , ME HYRJE TE VECANTE SHTEPIA KA, 85 M2, E PERBERE NGA KORIDOR GUZHINE DHOME TUALET BALLKON PUNIME GIPSI SHUME CILESORE DHE ME TERMOIZOLIM TE BE...