Njoftimet e fundit

Auto-sonde

Auto-sonde

15000 Euro € - Pogradec (Slabinje ) - 01/09/2014

Shes auto sonde shpimi pusesh uji ne thellesi. E perdorur , ne gjendje pune shitet per arsye te ndryshme perfshi dhe ato ekonomike. cmimi i diskutueshem. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin : 0683732642

benz E250

2000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/09/2014

NGJYRA I VERDH taksa t paguara deri n prill abs klim n gjendje sh t mir viti 1995 per m sh iformacjon kontaktoni 0694355777 2000E I DISKUTUSHEM

Apartament 2+1 Yzbersiht 88m2 5

Apartament 2+1 Yzbersiht 88m2

46000 Euro € - Yzberisht (Tiranë) - 01/09/2014

hitet apartament i mobiluar ne zonen e KMY-se Yzberisht, Tirane. Siperfaqja 88m2, shtepia ka dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone dhe sallonin. Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit 0039 3890130128 ose ne numrin 0692888806, 0695791904, ose ne adresen e emailit e.beqaj@hotm...

Apartament 2+1 M.Shyri 90m2 5

Apartament 2+1 M.Shyri 90m2

105000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/09/2014

Apartament i pamobiluar, me parket te sapovene dhe banjo te sapo rregulluar me hidrosanitaret e 2013-2014es, bufeja e kuzhines e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket shitet ne Rr.Myslym Shyri, ne kryqezimin qe te con per te Gjykata e Shkalles se Pare. 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallon i madh, ball...

Tirane, shes makine Volkswagen Golf 4 Viti 2001, 2.300 Euro 5

Tirane, shes makine Volkswagen Golf 4 Viti 2001, 2.300 Euro

2300 Euro € - Tiranë () - 01/09/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 85 KM.........: 180.000 Pershkrimi i sendit VW GOLF 1.6 BENZINE HIGHLINE VITI PRODHIMIT 2001 MANUAL KONDICIONER 180.000 KM MAKINA ESHTE SHUME E PASTER NGA ANA ESTETIKE BRENDA DHE JASHTE PA ASNJE GERV...

Tirane, shes makine, Mercedes-Benz C220 Viti 1996 3

Tirane, shes makine, Mercedes-Benz C220 Viti 1996

1900 Euro € - Tiranë () - 01/09/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 230000 Shitet Mercedes Benz, viti 1996, automatik, ngjyre e kuqe ne vishnje, kondicioner, me bllokim kamio me celes, 2 airbag, abs, sediljet para me ngrohje, dokumentat te paguara deri...

Tirane, shes xhip BMW X5 Viti 2002, 10.000 Euro 3

Tirane, shes xhip BMW X5 Viti 2002, 10.000 Euro

10000 Euro € - Tiranë () - 01/09/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 147000 Shitet BMW X5. viti 2002 motorr 3 nafte.Kambio aotomatike.Sedilje lekure,navi,klima etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo kryera dhe me goma te sanderr...

Shitet Ose Nderrohet Renault Clio 2001 1.2 BENZIN 5L/100Km ME PROV.

Shitet Ose Nderrohet Renault Clio 2001 1.2 BENZIN 5L/100Km ME PROV.

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 01/09/2014

Shitet ose nderrohet me makine familjare Renault Clio viti 2002...1.2 benzine, e theksoj dhe nje here makina eshte super ekonomike ideale per femra. Te gjitha letrat te paguara per nje vit, me certifikate pronesie. Gjendja perfekte me te gjitha sherbimet te kryera. E gatshme per cdo lloj prove nga a...

Tirane, OFERTE!!! 3 Play Station3 me cip 150.000 leke te reja

Tirane, OFERTE!!! 3 Play Station3 me cip 150.000 leke te reja

150000 ALL - Tiranë () - 01/09/2014

SUPER OKAZION!!!!! VETEM PER 3 DITE!!!!!3 play station3 me cip .te kompletuar me tv32 me leva dhe fishat. me lojra. cmimi 150.000 leke te reja Tel. : 0697721741

Tirane, shes Pajisje LOKALI 5

Tirane, shes Pajisje LOKALI

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 01/09/2014

SHITEN PAJISJET E NJE LOKALI (mbyllet aktiviteti) Banak me permasa 5 m x 3 m , ka nje frigorifer inoksi me dy kapak, me mobilje, dy tavolina inoksi me rafte dhe lavaman, komplete gotash dhe filxhanesh 5 stola. (250.000 leke) 9 tavolina te bardha me permasa 70 cm x 50 cm, 90 cm x 50 cm. (9.000 leke ...

Tirane, shes mobilje 35.000 Leke 2

Tirane, shes mobilje 35.000 Leke

35000 ALL - Tiranë () - 01/09/2014

Shiten kolltuqe per ambjente te jashtem ne gjendje shume te mire me shilte te reja,6 komplete ne total nga 35000 kompleti.40 perqind poshte vleres reale. Cel. : 0696333215

Tirane, shes Komplet kolltuqesh 60.000 Leke 3

Tirane, shes Komplet kolltuqesh 60.000 Leke

60000 ALL - Tiranë () - 01/09/2014

Shitet Komplet kolltuqesh nje tresh, nje dysh dhe 2 tek (foto bashkengjitur). Kolltuqet jane ngjyre bizele ne gjendje shume te mire dhe shume te paster. cmimi i tyre eshte i diskutueshem. Cel. : 0697304523