Njoftimet e fundit

OFERTE ME 450 EURO/M2. KOMPLEKSI MODERN POSHTE CASSA ITALIA

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/01/2015

Nje oferte vetem per nje apartament 1+1 nga apartamentet qe kemi ne shitje. Apartamentet i kemi me cmimin 500 euro/m2, por vetem nje apartament do ta shesim me cmimin oferte 430 euro/m2. Cmimi eshte i padiskutueshem, perfundimtar. Kompleksi ndodhet poshte Cassa Italias, 200 metra sapo kalon Kompleks...

JAP AP. 2+1+DH.GATIMI. SIPERFAQE 160 M2 NE FUND TE ALLIAS, PRANE URES BABRROIT.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/01/2015

ALLIAS AFER URES BABRRU vile 4 katshe, , Jap apartament 2+1+banjo+2ballkone. Kati 4-te. Me kunderbufe. Apartamenti bosh. Ka 2 divane. Me parking. Vetem per familje te rregullta. Uje dhe drita 24 ore. Qeraja, 20.000 Lekë /muaj, CEL. 0673900808

Jap me qera zyra, ap. 2+1, ne Qender te Tiranes. Pallatet 9 katshe, tek kafe Europa.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/01/2015

Jap me qera apartament ne qender te Tiranes, 100 metra mbrapa Pallatit te Kultures, tek Kafe Europa,pallatet 9 katshe, apartament 2+1+banjo me dritare+ballkon+koridor. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Me kondicioner. Ka vetem kunderbufene. Siperfaqe 90 m2. Kati 4-te, me ashensor. Pamja e apartamenti...

JAP APARTAMENT 3+1 TE MOBILUAR, PRANE 21 DHJETORIT

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/01/2015

PRANE 21 - SHIT, BRENDA UNAZAS, JAP APARTAMENT PLOTESISHT TE MOBILUAR 3+1+2BANJO+BALLKON. ME MOBILIM CILESOR. KATI 2-TE. JEPET VETEM PER FAMILJE QERAJA 400 EURO/MUAJ. QERAJA E PADISKUTUESHME KUSHTI ESHTE QE DO TE PAGUHEN 2 QERA PARADHENIE ( NJERA ESHTE GARANCI) CEL. 0673900808

CALL CENTER FIER

Kontaktoni shitesin per cmimin - Fier (Fier) - 31/01/2015

UNIVERS CALL, CALL CENTER NE FIER ofron vend pune OPERATOR Call Center. kerkon operator per fushata te ndryshme per seden ne FIER. Paga e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: cercolavorofier@gmail.com

CALL CENTER VLORE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Vlorë (Vlorë) - 31/01/2015

UNIVERS CALL, CALL CENTER ofron vend pune OPERATOR Call Center. kerkon operator per fushata te ndryshme nuova apertura ne VLORE.Paga e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: cercolavorofier@gmail.com

CALL CENTER VLORE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Vlorë (Vlorë) - 31/01/2015

CALL CENTER VLORE, UNIVERS CALL Kerkon te punesoje: 50 Operatore Paga e kenaqshme + bonuse javore.Mund te dergoni CV, e-mail:cercolavorofier@gmail.com

CALL CENTER VLORE

Kontaktoni shitesin per cmimin - (Vlorë) - 31/01/2015

CALL CENTER VLORE, UNIVERS CALL Kerkon te punesoje: 50 Operatore Paga e kenaqshme + bonuse javore.Mund te dergoni CV, e-mail:cercolavorofier@gmail.com

Jepet me qera

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Perballe spitalin N.Tereza) - 31/01/2015

Ofroj per qera katin e dyte te nje vile dy kateshe perballe spitalit Nene Tereza, 10 m nga rruga kryesore. Objekti eshte i pa mobiluar, ka kater dhoma, nje banjo, koridor dhe ballkon. Mund te perdoret si banese por edhe per biznes. mundesi per te tu pare. Cmimi mbetet i diskutueshem ne varesi te nev...

age call kerkon 100 operatore telefonik per gjuhen italiane

age call kerkon 100 operatore telefonik per gjuhen italiane

Kontaktoni shitesin per cmimin - (Tiranë) - 31/01/2015

AGE GROUP - SELEZIONIAMO 100 OPERATORI TELEFONICI PER OUTBOUND OFFRIAMO : - PAGAMENTO FISSO + CONTRIBUTI - AMBIENTE DINAMICO - DISPONIBILITA SU I ORARI - 220 - 300 LEK / ORA + BONUS FINNO A 50.000 LEK MENSILI - ASSISTENZA PER CRESCERE INSIEME - CORSO DI FORMAZIONE PER I NUOVI SI RICHIEDE : - UN OTT...

age call kerkon 100 operatore telefonik per gjuhen italiane

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 31/01/2015

AGE GROUP - SELEZIONIAMO 100 OPERATORI TELEFONICI PER OUTBOUND OFFRIAMO : - PAGAMENTO FISSO + CONTRIBUTI - AMBIENTE DINAMICO - DISPONIBILITA SU I ORARI - 220 - 300 LEK / ORA + BONUS FINNO A 50.000 LEK MENSILI - ASSISTENZA PER CRESCERE INSIEME - CORSO DI FORMAZIONE PER I NUOVI SI RICHIEDE : - UN OTT...

Kurse piano

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Yzberisht) - 31/01/2015

Kurse piano dhe solfezh per te gjitha nivelet,gjithashtu per te interesuarit ne ofrojme dhe kurse harmoni(teori-praktik)dhe jazz harmonik cmimet jane te arsyeshem seanca e pare esht falas per me teper mund te kontakt ne0674228365