Njoftimet e fundit

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE 5

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE

5000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE,KONDICIONER,KAMIO TIP TRONIK,SEDILJE LEKURE NGJYRE BEZH,CD+BAGAZHIER,NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.178000KM TE VETAT TEL:0682096278

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

SHES APARTAMENT 1+1 MODERN TEK PROKORORIA RRETHIT TIRANE. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Tek Prokororia e Rrethit Pallat i ri modern I perfunduar dhe plotesisht I banuar, shitet apartament 1+1 siperfaqe 63m2. E mobiluar. Kati 3-te banimit. Ashensor cilesor. Ballkoni me tende re. Hipoteka ne proces. Mobilimi lihet ne shtepi extra dhe nuk eshte I llogaritur ne cmim. Cmimi perfundimtar 120...

NE KINOSTUDIO, SHES A[PARTAMENT 2+1, SIP.69M2. ME HIPOTEKE. CMIMI OKAZION TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rruga "ALEKSANDER MOSISU" KINOSTUDIO, shes apartament 2+1+1banjo+ballkon. Kati i pare (mbi bodrum). Siperfaqe hipotekore 69m2.Ka dhe nje depo te vogel pervec apartamentit. Uje 24 ore me rezervuar. Me kunderbufe. Me hipoteke. Pallat i ri 6 katsh. Zone teper e qete dhe e paster. Cmimi 43000 Euro, pra,...

JAP ME QERA MAGAZINE TEK ISH RRUGA URA TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

RRUGA "MYSLYM KETA" ZONA KINOSTUDIO, ISH RRUGA URA, , jepet me qera, dyqan 70m2. Buze rruges kryesore dhe me dy dyer dhe nga blloku i banimit,. Jepet per Furre Buke apo magazine; Pastiqeri; etj. Teksoj per Furre buke, pasi ne ate bllok banimi prej disa pallatesh 5 katshe nuk ka furre buke. Cmimi, 3...

NE KINOSTUDIO, SHES A[PARTAMENT 2+1, SIP.69M2. ME HIPOTEKE. CMIMI OKAZION TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rruga "ALEKSANDER MOSISU" KINOSTUDIO, shes apartament 2+1+1banjo+ballkon. Kati i pare (mbi bodrum). Siperfaqe hipotekore 69m2.Ka dhe nje depo te vogel pervec apartamentit. Uje 24 ore me rezervuar. Me kunderbufe. Me hipoteke. Pallat i ri 6 katsh. Zone teper e qete dhe e paster. Cmimi 43000 Euro, pra,...

JAP AP.1+1+DH.GATIMI+VERANDE.SIP. 98M2. MOBILIM MODERN. RRUGA ALI DEMI, NE ISH POLIGRAFIK. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rr."Ali Demi", ne ish POLIGRAFIK Pallat i ri modern, i BKT, apartament supermodern te mobiluar cilesisht. 1+1+dhome gatimi+verande. Me punime teper cilesore. Kondicioner si ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e fjetjes. Banjo me dritare. Televizor 42” Samsung te ri ne dhomen e ndenjes si dhe televizor...

JAP AP. 2+1 PLOTESISHT TE MOBILUAR. PRANE KRYQEZIMIT TE RRUGES BARDHYL, BRENDA UNAZES TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

JAP ME QERA APARTAMENT, PLOTESISHT TE MOBILUAR, 2+1+1BANJO+BALLKONE. TEK LIQENI THATE TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Ne zonen e Kopshtit Zoologjik, buze Liqenit te Thate, 100 metra nga stacioni i parafundit i urbanit, ne nje pallat te shkelqyer apartament 100 m2, plotesisht te mobiluar dhe me moblim teper cilesor, 2+1+1banjo+ballkone. Kati 2-te. me ashensor. Qeraja 35.000 lek/muaj. Cmimi i padiskutueshem Cel. 06...

Shitet biznesi dhe objekti: Pastiçeri "Mimoza" ne QYTETIN LAÇ

600000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Ne qytetin e Laçit shitet biznesi ne pune dhe mjaft i suksesshem Pastiçeri “Mimoza”. Siperfaqe trualli 350 m2. Siperfaqe ndertimi 536m2(kati perdhe = 210m2; kati 1-re=158m2; kati 2-te 168m2). Biznesi eshte me klientele dhe me gjiro te kenaqshme. Shitet total por dhe me kate, pasi te gjitha katet jan...

shes

1500 Euro € - Kuçovë () - 18/04/2015

ford mondeo 2000tdci viti 2003 sedilje meshin disqe alumini sedilje me ngrohje klima makina eshte me pak kilometra por ka problem me injectoret nr tel 0665756066 tani kucove

shes

1500 Euro € - Kuçovë () - 18/04/2015

ford mondeo 2000tdci viti 20003 full option sallon meshin abs clima sedilje me ngrohje disqe alumini ka problem me injektoret