Njoftimet e fundit

Shes VW golf 4 1.6 sr benzin, Viti 2000, 1.800 Euro 2

Shes VW golf 4 1.6 sr benzin, Viti 2000, 1.800 Euro

1800 Euro € - () - 21/08/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 74 shes golf 4, portobagazh, 1.6 sr benzine, i vitit 2000, ngjyre e zeze, me kondicioner, xhama e pasqyra elektrike, me te gjitha letrat e paguara. shitet 1800 euro Cel. : 0672221682

Tirane, shes makine Mercedes-Benz C CLASS 200 CDI Viti 2002 5600 euro i diskutushem 5

Tirane, shes makine Mercedes-Benz C CLASS 200 CDI Viti 2002 5600 euro i diskutushem

5600 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 85 KM.........: 178000 Shitet Mercedes C 200 CDI full option, Clima, sensore parkimi origjinale, km origjinale, i sapoardhur nga Gjermania, makina eshte shume pak e perdorur ne shqiperi. Eshte shume ekonomi...

Tirane, shes makine Mercedes-Benz c class 220 cdi Viti 2004, 6.200 Euro 5

Tirane, shes makine Mercedes-Benz c class 220 cdi Viti 2004, 6.200 Euro

6200 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 17000 C220 SERIA "ADVANGARDE" VITI I PRODHIMIT FUND 2003 ARDHUR NGA GJERMANIA KAMJO AUTOMATIKE TIPTRONIK ME 170000KM ORIGJINALE! BAXHO SINJALE ME PALOSIE XENON (LART & POSHT) TAPICERI E Z...

Tirane, shes makine ose me qera, Mercedes-Benz C220 Viti 1996 3

Tirane, shes makine ose me qera, Mercedes-Benz C220 Viti 1996

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 230000 SHITET OSE ME QERA, MERCEDES BENZ, VITI 1996, AUTOMATIK, NGJYRE E KUQE NE VISHNJE, KONDICIONER, ME BLLOKIM KAMIO ME ÇELES, 2 AIRBAG, ABS, SEDILET PARA ME NGROHJE, DOKUMENTAT PAG...

OKAZION,Fier, shes xhip Isuzu monterey Viti 1995, 500.000 leke 5

OKAZION,Fier, shes xhip Isuzu monterey Viti 1995, 500.000 leke

500000 ALL - Fier () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: ulliri Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 220 KM...186.000......: shitet ose nderohet me mercedes sprinter ose iveko daily dopio gome, foristrad monterey me nafte,harxhon 10 litra per 100 km,xhama elektik, pasqyra me mbyllje, kamjo manuale, kon...

Peugeot 206 VITI 2001 BENZIN 1.1-EURO 1760

Peugeot 206 VITI 2001 BENZIN 1.1-EURO 1760

1760 Euro € - () - 21/08/2014

Ngjyra.....: vishnje Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: origjinale makina eshte e pajisur me targa AA... dokumenta te sapo paguara siguracion per 1 vit te sapo paguar 5 porta gjendja e perkryer pa asnje gervishje konsum i ulet perfekte si per levizje brenda ne qytet(trafik) ...

shtepi me qira

25000 Euro € - Tiranë (rruga e Elbasanit) - 21/08/2014

Rruga 3 vellezrit Kondi tek Universiteti Nderkombetar i Tiranes jap me qira 1+1, 82m kati 8 pamje e mrekullueshme.vetem per familjar.Cmimi 25000 leke.Cel 0695688277

OKAZION !!!! Vlore, shes makine Peugeot 206 1.4 Viti 2002, 1.800 Euro !!!!!

OKAZION !!!! Vlore, shes makine Peugeot 206 1.4 Viti 2002, 1.800 Euro !!!!!

1800 Euro € - Vlorë () - 21/08/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 136.000 Makina eshte ne gjendje shume te mire. Sherbimet jane kryer te gjitha, gomat i ka dimri 90% te reja. Makina ka hyre ne shqiperi ne gusht 2013. Me dokumenta te rregullta dhe siguracion de...

Pogradec, shes makine Opel corsa Viti 2007, 6.200 Euro 5

Pogradec, shes makine Opel corsa Viti 2007, 6.200 Euro

6200 Euro € - Pogradec () - 21/08/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 85 KM.........: 56300 makina eshte ne gjende prefekte,ndodhet ne itali,xhama elektrike,klima,motor 1.2 benzin me zinxhir,mbyllje qendrore,e papunaur ne shqiperi,sapo i jane bere te gjitha sherbimet,6200 euro c...

Tirane, shes makine Opel Astra 2.0 DTI Viti 2000, 2.100Euro 5

Tirane, shes makine Opel Astra 2.0 DTI Viti 2000, 2.100Euro

2100 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 74 Makina eshte ne gjendje pune optimale, me servis (nderrim vaji dhe filtra)te kryer cdo 5-6 mije km, me pjeset e kembimit te nderruara dhe asnje defekt. Konsumi i kombinuar i karburantit eshte 6.1 l/1...

Tirane, shes makine smart Smart ForTwo 700 Viti 2003, 2.400 Euro 5

Tirane, shes makine smart Smart ForTwo 700 Viti 2003, 2.400 Euro

2400 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: e argjendte Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 44 OKAZION,shitet-Smart ForTwo 700-kubik-benxin,viti 7-2003,kamio tip tronik,kondicioner,xhama elektrik,kasetofon cd,hapje me pult-me 3celsat e veta,etj.letra te sapo paguara per 1 vit.gjendje e ...

Tirane, shes makine Audi Audi A4 Viti 1999, 2.700 Euro 5

Tirane, shes makine Audi Audi A4 Viti 1999, 2.700 Euro

2700 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: KM.........: 158863 SHITET. AUDI A4. I VITIT. 1999 .158863 KM. ORIGJINALE. NAFT FUQIA .MOTORRIKE .1. 9 ME KLIMA AIBEG. 4 XHAMA ELEKTRIK PASQYRA. ELEKTRIK DISQE. ALUMINI 15. . SHUM PAK I PERDORUR NE SHQIP...