Njoftimet e fundit

Jepet shtepi me qira

27000 ALL - Tiranë () - 20/04/2015

Kushtet : 1+1 dhoma, e mobiluar. Adresa : apartamenti ndodhet tek pallatet prapa Gjykates se Rrethit Tirane, ose prapa shkolles 9 vjecare "Pjeter Budi". Tel : 0682635430

OKAZION PER PAK DITE HTC ONE M7 I RI 33000 LEK

33000 ALL - Tiranë () - 20/04/2015

OKAZION PER PAK DITE ! SHES HTC ONE M7 SILVER I RI NE KUTI ,I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA .TELEFONI ESHTE I PAPERDORUR DHE SHOQEROHET ME KUTINE E VET DHE AKSESORET ORIGJINAL ,TE PAHAPUR .CMIMI 33000 LEKE TE REJA (I PADISKUTUESHEM )

Jepet me qira apartament tek Rr. Trenit.....

30000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 20/04/2015

Jepet me qira apartament tek Treni. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre boshkohere. Qiraja eshte 30.000 Leke ne muaj. Ju mirepresim ne 042234310

Shitet Apartament

430 Euro € - Tiranë (Casa-Italia) - 18/04/2015

Shitet Apartament 2+1, Me Hipoteke, 114m*, Kati 4, Me Ashensor, 24/ore uje, Sallon me permasa 8m x 4m, kuzhine te rregulluar, Dy ballkone, Banjo me dritare, Apartament teper cilesor Dhomat mjaft te medha... Adresa, Afer Casa-Italia, prane Ardeno mobilime dhe Agon-Chanal, perball Vodafon center, Afer...

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE 5

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE

5000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

MERCEDES BENZ 320CDI NAFTE,KONDICIONER,KAMIO TIP TRONIK,SEDILJE LEKURE NGJYRE BEZH,CD+BAGAZHIER,NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.178000KM TE VETAT TEL:0682096278

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

SHES APARTAMENT 1+1 MODERN TEK PROKORORIA RRETHIT TIRANE. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Tek Prokororia e Rrethit Pallat i ri modern I perfunduar dhe plotesisht I banuar, shitet apartament 1+1 siperfaqe 63m2. E mobiluar. Kati 3-te banimit. Ashensor cilesor. Ballkoni me tende re. Hipoteka ne proces. Mobilimi lihet ne shtepi extra dhe nuk eshte I llogaritur ne cmim. Cmimi perfundimtar 120...

NE KINOSTUDIO, SHES A[PARTAMENT 2+1, SIP.69M2. ME HIPOTEKE. CMIMI OKAZION TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rruga "ALEKSANDER MOSISU" KINOSTUDIO, shes apartament 2+1+1banjo+ballkon. Kati i pare (mbi bodrum). Siperfaqe hipotekore 69m2.Ka dhe nje depo te vogel pervec apartamentit. Uje 24 ore me rezervuar. Me kunderbufe. Me hipoteke. Pallat i ri 6 katsh. Zone teper e qete dhe e paster. Cmimi 43000 Euro, pra,...

JAP ME QERA MAGAZINE TEK ISH RRUGA URA TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

RRUGA "MYSLYM KETA" ZONA KINOSTUDIO, ISH RRUGA URA, , jepet me qera, dyqan 70m2. Buze rruges kryesore dhe me dy dyer dhe nga blloku i banimit,. Jepet per Furre Buke apo magazine; Pastiqeri; etj. Teksoj per Furre buke, pasi ne ate bllok banimi prej disa pallatesh 5 katshe nuk ka furre buke. Cmimi, 3...

NE KINOSTUDIO, SHES A[PARTAMENT 2+1, SIP.69M2. ME HIPOTEKE. CMIMI OKAZION TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rruga "ALEKSANDER MOSISU" KINOSTUDIO, shes apartament 2+1+1banjo+ballkon. Kati i pare (mbi bodrum). Siperfaqe hipotekore 69m2.Ka dhe nje depo te vogel pervec apartamentit. Uje 24 ore me rezervuar. Me kunderbufe. Me hipoteke. Pallat i ri 6 katsh. Zone teper e qete dhe e paster. Cmimi 43000 Euro, pra,...

JAP AP.1+1+DH.GATIMI+VERANDE.SIP. 98M2. MOBILIM MODERN. RRUGA ALI DEMI, NE ISH POLIGRAFIK. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Rr."Ali Demi", ne ish POLIGRAFIK Pallat i ri modern, i BKT, apartament supermodern te mobiluar cilesisht. 1+1+dhome gatimi+verande. Me punime teper cilesore. Kondicioner si ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen e fjetjes. Banjo me dritare. Televizor 42” Samsung te ri ne dhomen e ndenjes si dhe televizor...

JAP AP. 2+1 PLOTESISHT TE MOBILUAR. PRANE KRYQEZIMIT TE RRUGES BARDHYL, BRENDA UNAZES TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 18/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...