Njoftimet e fundit

Shes apartament 2+1 sip.120 m2+163m2 verande. Tek Prokororia e Rrethit Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Tek Prokuroria Rrethit Tiranes , 5 minuta nga Qendra Tiranes, apartament teper modern 2+1 qe modifikohet nga ana jone ne 3+1 brenda cmimit, sip. 120m²+163m² verande. me ashensor, kati VI, pallat 7 katesh. Cmimi, 150.000 Euro. cel. 0673900808

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA ( Street. "Ali Demi" modern villa rental.) Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA 2 kate banimi plus kati perdhe. Ambjente dhe mobilim moderne. Siguri. Parkim. Vetem per famlije te huaja ose rezidence. Qeraja 4500 euro I diskutueshem. Street. "Ali Demi" modern villa rental. 2 residential floors plus the ground floor. Facilities and modern f...

JAP DYQAN PER FURRE BUKE; MAGAZINE OSE PASTIQERI Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

RRUGA "MYSLYM KETA" ZONA KINOSTUDIO, ISH RRUGA URA, , jepet me qera, dyqan 70m2. Buze rruges kryesore. Jepet per Furre Buke, magazine; Pastiqeri; etj. Cmimi, 40000 Lekë/muaj, i diskutueshëm. Cel. 0673900808

Jap me qera zyra, ap. 2+1, ne Qender te Tiranes. Pallati tek kafe Europa. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Jap me qera apartament ne qender te Tiranes, 100 metra mbrapa Pallatit te Kultures, tek Kafe Europa,pallatet 9 katshe, apartament 2+1+banjo me dritare+ballkon+koridor. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Me kondicioner. Ka vetem kunderbufene. Siperfaqe 90 m2. Kati 4-te, me ashensor. Pamja e apartamenti...

Jap me qera zyra, ap. 2+1, ne Qender te Tiranes. Pallati tek kafe Europa. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Jap me qera apartament ne qender te Tiranes, 100 metra mbrapa Pallatit te Kultures, tek Kafe Europa,pallatet 9 katshe, apartament 2+1+banjo me dritare+ballkon+koridor. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Me kondicioner. Ka vetem kunderbufene. Siperfaqe 90 m2. Kati 4-te, me ashensor. Pamja e apartamenti...

Jap apartament 2+1, ne fund te rruges “Don Bosko”, 150 metra nga kryqezimi tek servis AGOLLI Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Ne fund te rruges “Don Bosko”, tek SERVIS “AGOLLI”, rruga djathtas 150 metra nga kryqezimi. Ne katin e pare te nje vile 4katshe, jap me qera apartament 2+1+banjo te madhe me dritare+parking per nje makine. Apartamenti eshte bosh. Ka kunderbufe.. Ka oborr te rrethuar me mur te sigurte dhe dere me vet...

Jap apartament 1+1 plotesisht te mobiluar, prane 21 dhjetorit. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 21/12/2014

Prane 21 dhjetorit, brenda Unazes, perballe Ingjinierise se Ndertimit, tek Mozaiku i Tiranes, apartament 1+1+koridor+banjo+ballkon. Kati 2-te. pallat ekzistues me tulla. Plotesisht i mobiluar. Lirohet me 1 Dhjetor. Jepet vetem per familje. Preferohen te huaj. Jepet vetem per afat mbi 1 vit. Pagesa p...

Shes divane OKAZION 2

Shes divane OKAZION

20 ALL - Tiranë (Kombinat) - 21/12/2014

Shes divane ne gjendje shume te mire. Nje divan tresh, nje dysh dhe dy kolltuqe. Vlera 20.000 mije lek (te rinj).

Shes Renault

4300 Euro € - Tiranë (qender) - 21/12/2014

Shes Renault Megan - Scenic benzine 1.6, viti 2004, electronic, me goma te reja me azot, gjendje perfekte, documents te regullta , ngjyra e. Zeze , kontakt 0692107031

operatore anglisht

operatore anglisht

400 Euro € - () - 21/12/2014

kerkohen femra mbi 18 vjec te dine anglisht nga cdo qytet i shqiperis ofrohet pune si operatore ne video chat anglisht te huaj , puna behet nga shtepia ose nga ambientet tona ! pagesa fillon nga 500 mije e siper ( sipas rezultateve) , pagesat mjaft korrekte behen me BANKE . seriozitet dhe privatsi ...

Shitet nje objekt 300 m2 perballe " Eldon Park" ne Lushnje

Kontaktoni shitesin per cmimin - Lushnjë (Perballe "Eldon Park") - 20/12/2014

Shitet objekti me vend parkimi para, ne nje pozicion shume te favorshem i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,i hipotekuar me leje ndertimi deri ne 171 m,me par eshte perdorur si dy dyqane te medha,cmimi i arsyeshem nr kontakti 0665479590

Vilë në Ksamil,Sarandë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Sarandë () - 20/12/2014

Vila ndodhet ne nje zone te qete afer plazhit"Pema e Thate".Me siperfaqe te pergjithshme 700 m2 nga te cilat 105 m2 eshte objekti dhe pjesa tjeter eshte gjelberim me drure frutore .Eshte nje vile per tu shplodhur pas nje aktiviteti te lodhshem.Objekti ka 2 dhoma gjumi,1tualet she 1sallon .!!!ME HIPO...