Njoftimet e fundit

Aktivitet Playstation

Aktivitet Playstation

750000 ALL - Tiranë (komuna e parisit) - 22/08/2014

Shitet aktivitet Playstation, Komuna e Parisit prane lulilshtes.ambjenti 55m2 i pajisur me 7 tv 40 led full hd 7 playstation 3 si dhe aspirim konidicioner. 0693631110

Apartament me qera

25000 ALL - Tiranë (Kryqezimi i Tiranes se Re) - 22/08/2014

Pershendetje, Ne kryqezimin e Tiranes se Re perballe shkolles Deshmoret e Lirise ofroj apartament banimi me qera. Apartamenti eshte garsoniere me ballkon dhe nje aneks te madh. Apartamenti eshte i mobiluar me krevat tek, divan, dollap, tavoline ngrenie, televizor, frigorifer, komo. Furnizimi me u...

Iphone 4 2

Iphone 4

130 Euro € - Tiranë () - 22/08/2014

iPhone 4 esht ne gjendje shum te mir, pa gervishje punon me te gjitha kartat kamra nuk i punon ,mbase nuk kushton shum riparimi per ket cmim ja vlen, flm. Telefon: 0692132802

Mini cooper S Benzine 4

Mini cooper S Benzine

5050 Euro € - Tiranë () - 22/08/2014

Lloji: MINI Viti i modelit: 2004 Kilometrazha: 110 000 - 119 999 Modeli: Cooper S Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Manual Çmimi: 5.050 € Llojet e njoftimit: Shitet dhe ndërrohet Kategoritë: Makina Përshkrim i sendit Karburanti: Benzin Ngjyra.....: E zeze (tavani i bardhe) Kamjo......: manual Ftohja.......

Iphone 4 samsung galaxy 3 iphone 4s iphone4

Iphone 4 samsung galaxy 3 iphone 4s iphone4

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 22/08/2014

Iphone 4 I zi 16 gb iphone tjeter 4 I zi 8gb iphone 4s I bardh 16gb samsung galaxy 3 16gb te gjitha te zhbllokuar me te gjitha kompanit e shtetet shum pak te perdor te gjith dhe te mir ne perdorim Telefon: 0688370480

Samsung galaxy S3 Mini

Samsung galaxy S3 Mini

16000 ALL - Tiranë () - 22/08/2014

Çmimi: 16.000 lek Cel eshte ne gjendje shume te mir,ekrani dhe kapaku mbrapa fare te paster,ne ansore ka pak shenja perdorimi na gomina qe eshte mbajtur Telefon: 0688319173

Audi A8 dizel mundesi ndrrimi 5

Audi A8 dizel mundesi ndrrimi

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 22/08/2014

Lloji: Audi Viti i modelit: 2007 Kilometrazha: 180 000 - 189 999 Modeli: A8 Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Automat Audi A8 3.0 diesel. MAkina eshte me airbag dhe happje dhe mbyllje me gisht me ndezje me start/stop. Me kamera prapa. Ka bere 19200km. Origjinale. Telefon: 0692072502

Apple iPod Nano 16GB ,model MD479LL/A 4

Apple iPod Nano 16GB ,model MD479LL/A

100000 ALL - Tiranë () - 22/08/2014

ipodi eshte I Ri prodhim i fundit i Apple,ky ne foto,vjen me kufjet origjinale dhe fishen e kom,qe eka si iphone 5 s Telefon: 0688319173

Smart Roadster Cabrio 700CC Benzin Automatik 5

Smart Roadster Cabrio 700CC Benzin Automatik

4500 Euro € - Tiranë () - 22/08/2014

Lloji: Smart Viti i modelit: 2004 Kilometrazha: 5 000 - 9 999 Modeli: Roadster Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Automat Smart Roadster Kabrio700CC Benzin Vti prodhimit 2004 ABS SRS ESP xhama elektikrik xhama te zinj edhe I pari fare. te shkruajtur edhe ne leje qarkullimi kamio automatic gomat e reja d...

Okazjon VW New Beetle disel gjendje prefekt 5

Okazjon VW New Beetle disel gjendje prefekt

3400 Euro € - Tiranë () - 22/08/2014

Lloji: Volkswagen/VW Viti i modelit: 2002 Kilometrazha: 10 000 - 14 999 Modeli: New Beetle Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Manual Çmimi: 3.400 € Makina esht me te gjitha letrat e prea per nje vit .me naft td I te kuqe shum ekonomike.kondiciner. Shum e mirbajtur Mund ta kontrolloni tek servisi juaj I b...

LINKOLN AMERIKAN super makine, boje KAMELEON,, 5

LINKOLN AMERIKAN super makine, boje KAMELEON,,

8000 Euro € - Durrës () - 22/08/2014

Lloji: Ford Viti i modelit: 2004 Kilometrazha: 85 000 - 89 999 Modeli: Tjetër Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Automat Çmimi: 8.000 € LINKOLN 3,6cc ,viti 2004 ,kambio automatike ,sallon lekure ngjyre e zeze ,sendiliet me komande ,ABS ,SRS ,klima tronik,dopio kondisioner ,pilot automatik ,komanda ne ti...

Tirane, shes THARESE ROBASH 25.000 Leke

Tirane, shes THARESE ROBASH 25.000 Leke

25000 ALL - Tiranë () - 22/08/2014

Tharesja e Rrobave eshte ne gjendje shume te mire. I nxjer robar gari per hekur. Cel. : 0672012254