Njoftimet e fundit

Operator telefonik

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 27/04/2015

Operator telefonik, te gjuhes Italiane. Pagesa vetem ne Euro ne baze te oreve te punes, + bonuse. Atehere jeni ju qe e zgjidhni orarin, Mengjes, Mbasdite ose full time. Operatori telefonici con turni fulltime e parttime per lo svolgimento del servizio outbound consumer e bussines di un importante ge...

benz 310 5

benz 310

1 Euro € - Korçë (Korçë) - 27/04/2015

tel-0698195411

Jepet Me qira Benz i vitit 1929 5

Jepet Me qira Benz i vitit 1929

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 27/04/2015

Makina ka 2 vende, 2 dyer, kambio manuale. Per rezervime vizitoni faqen http://booking.first.al/ ose kontaktoni ne nr e tel: 0694033377.

Haski mashkull 25 ditesh

Haski mashkull 25 ditesh

150 Euro € - Durrës (Durrës) - 27/04/2015

Shitet Haski mashkull shum i bukur me sy te ndryshem

Jap me qera

40 ALL - Tiranë (prane 21 dhjetori) - 27/04/2015

Zona/Rruga : tek 21 dhjetori, rr. Frederik Shiroka Jepet me qira ambjent i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe jepet per nje kohe afat gjate per biznes/aktivitet tregtar / zyra/ magazina etj 100 m2 Ambjentet jane me hapesira pa shtylla mbajtese , i shtruar me pllaka , ambjeti eshte i ...

Volkswagen Beetle CC 3

Volkswagen Beetle CC

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 27/04/2015

Makina ka 4 vende, 3 dyer, kondicioner, kambio manuale, siguracion Full Kasko. Per rezervimin e makines vizitoni faqen http://booking.first.al/ ose kontaktoni ne nr e tel: 0694033377.

Pitbull mashkull per shitje

Pitbull mashkull per shitje

100 Euro € - Durrës (Durrës) - 27/04/2015

Shitet klysh pitbulli mashkull 2 muajsh i vaksinuar me librez mjeksore ngjyra tigrato cmimi okazion vetem 100 euro shitet dhe nje mashkull tjeter 1 vjec vetem per 60 euro per kontakt +355695789542

Pastor Malinose femer 5.5 muajshe 2

Pastor Malinose femer 5.5 muajshe

200 Euro € - Durrës (Durrës) - 27/04/2015

Shitet Pastor malinos femer E eger per territore shum e bukur rrac teper e vecant ne shqiperi per kontakt +355695789542

Jepet Mini Cooper me qira 5

Jepet Mini Cooper me qira

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 27/04/2015

Makina ka 4 vende, 3 dyer, ajer te kondicionuar dhe kambio manuale. Per rezervime vizitoni faqen http://booking.first.al/ ose kontaktoni ne nr e tel: 0694033377

shes furgonin benz 310 6

shes furgonin benz 310

1 Euro € - Korçë (Korçë) - 27/04/2015

shes furgonin benz 310 ne gjendje shum te mire per me shum informacione (0698195411)

Apartament 2+1

Apartament 2+1

215000 Euro € - Tiranë (Liqeni Artificial) - 27/04/2015

Apartamenti ndodhet te liqeni artificial i Tiranes, me pamje nga diga e liqenit. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, soxhorno 32.7 m2 dhe nje ballkon ne forme llozhe.

shes furgonin benz 310

1 Euro € - Korçë (Korçë) - 27/04/2015

esht ne gjendje shum te mire