Njoftimet e fundit

AMBJENTE BIZNESI ME QERA. MAGAZINA; DYQANE;TIRANE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

- TEK XHAMLLEKU, AMBJENT 735M2. LARTESI MBI 4,5M; CMIMI 1,5 EURO/M2 - POSHTE CASSA ITALIA, AMBJENT 1050M2; LARTESI 4M. CMIMI 2 EURO/M2 - PRANE STACIONIT TRENIT, AMBJENT 410 M2. LARTESI 3,8M. CMIMI 2 EURO/M2. - PRANE STACIONIT TE TRENIT, MAGAZINE 300 M2. LARTESI 6,5M2. CMIMI 3 EURO/M2. - TEK LOKAL FR...

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA ( Street. "Ali Demi" modern villa rental.) Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Rruga.” ALI DEMI” VILE MODERNE ME QERA 2 kate banimi plus kati perdhe. Ambjente dhe mobilim moderne. Siguri. Parkim. Vetem per famlije te huaja ose rezidence. Qeraja 4000 euro/MUAJ Street. "Ali Demi" modern villa rental. 2 residential floors plus the ground floor. Facilities and modern furnishings....

Jap me qera ap. 3+dhome gatimi+ dhome ndenje, tek LIQENI I THATE Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Buze liqenit te thate me pamje fantastike nga Liqeni, jap me qera Apartament 3+1+dhome gatimi+2banjo+3ballkone. Siperfaqe 130 m2. Kati 2-te. Me ashensor. Uji dhe drita 24 ore. Apartamenti eshte bosh. Nuk ka mobilim. Ka vetem mobiljen e kunderbufese. Jepet per kohe te gjate mbi 1 vit. Nuk jepet per s...

Jap ap.3+1 me mobilim te pjesshem. Q.Studenti(Rent ap. 3 + 1, Student City Tiranë.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Jap me qera 3+1 me mobilim te pjesshem. Qyteti Studenti. Sip. 150m2. (Rent apartment 3 + 1, Student City. Sip. 150m2.) Prane qytetit Studenti, ne nje Vile modern te rrethuar, ne katin e 3-te, me hyrje me vete, jap me qera 3+dhome gatim-ngrenie+dhome dite+koridor te madh+1 banjo. Siperfaqe 150 m2. gu...

Jap me qera zyra, ap. 2+1, ne Qender te Tiranes. Pallati tek kafe Europa. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Jap me qera apartament ne qender te Tiranes, 100 metra mbrapa Pallatit te Kultures, tek Kafe Europa,pallatet 9 katshe, apartament 2+1+banjo me dritare+ballkon+koridor. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Me kondicioner. Ka vetem kunderbufene. Siperfaqe 90 m2. Kati 4-te, me ashensor. Pamja e apartamenti...

NE PORCELAN. Jap me qera apartament 1+1. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

NE PORCELAN apartament 1+1, korridor+depo+ballkon+banjo+kunderbufe, pallat parafabrikat, banjo rregulluar, kati V, bosh, e pa mobiluar, depozite uji. Kushti te paguhet 1 qera mujore garanci. Qeraja, 15.000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem. Cel. 0673900808

Jap apartament 2+1, ne fund te rruges “Don Bosko”, 150 metra nga kryqezimi tek servis AGOLLI Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Ne fund te rruges “Don Bosko”, tek SERVIS “AGOLLI”, rruga djathtas 150 metra nga kryqezimi. Ne katin e pare te nje vile 4katshe, jap me qera apartament 2+1+banjo te madhe me dritare+parking per nje makine. Apartamenti eshte bosh. Ka kunderbufe.. Ka oborr te rrethuar me mur te sigurte dhe dere me vet...

SUPER OFERTE NE PORCELAN. APARTAMENT 3+1. CMIMI 544 EURO/M2 Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 26/10/2014

Nje superoferte ne Porcelan, 200 metra nga oxhaku I Shkolles Bashkuar, tek ish artistikja, aktualisht Kompleksi Xhura ne nje pallat te ri 10 katsh shes apartament 3+1+2banjo ( njera me dritare)+1ballkon. Siperfaqe hipotekore 125m2. kati 7-te. Dhomat e gjumit jane te medha. Dhoma e ndenjes ka ambjent...

SUPEROFERTE NE PORCELAN. SHES AP. 3+1

68000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 25/10/2014

NE PORCELAN, PRANE KOMPLEKSIT XHURA, NE NJE PALLAT 11 KATSH, NE KETIN E 7-TE, SHES APARTAMENT TE SHKELQYER 3+1+2BANJO+BALLKON. sIPERFAQE HIPOTEKORE 125 M2 DHE BASHKE ME AMBJENTET E PERBASHKETA ESHTE 138 M2. PUNIME TEPER CILESORE. ME HIPOTEKE. ME ASHENSOR. SHITET ME CMIM OKAZION 544 EURO/M2. LLOGARIT...

Shes 2+1+2banjo, plotesisht te mobiluar. Tek FRESKU, tek Shkolla 9 vjecare

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (FRESKU) - 25/10/2014

Ne zonen e Freskut, ne rrugen e Thesarit te Shtetit, tek shkolla 9 vjecare, shes apartament 2+1+2banjo+ballkon. Kati 4-te banimit. Me ashensor. Pamja nga Lindja. Mobiluar para 1 viti me mobilim teper cilesor. Siperfaqe 104 m2. Siperfaqe hipotekore 94m2. Me hipoteke. Blere 50.000 Euro. Shitet pa mob...

Flaut i madh Yamaha

700 Euro € - Tiranë (marteniteti i ri) - 25/10/2014

Flaut YAMAHA 835 i perdorur ne gjendje shume te mire ,Bukina SILVER HEAD 925. Notat me intonacion shume te mire

shitet

50 Euro € - Tiranë (kombinat) - 25/10/2014

shitet nje apartament ne tirane te rruga e qelqit.ka 2 dhoma sallon guzhin,2 tualete i hipotekuar.cel 0694710034