Njoftimet e fundit

Dyqane+bodrume

500 Euro € - (Rruga Durresit) - 27/05/2015

Tek Rr. e Durresit(rruga ambasadave) shitet ose jepet me qera dyqan plus bodrume,buze rruge kati i pare. Dyqani ka siperfaqe 30m2 plus bodrumi 50m2, ne gjendje shum te more me ajer te kondicionuar dhe sistem alarmi. Cmimi 500€ tel.0694251317

Apartament

420 Euro € - () - 27/05/2015

Shitet 1+1, Unaza e Re 78 m2 kati I 7 dhe 72m2 kati I dyte I banimit ne vije te pare. Cmimi 420€ m2. Tel.0694251317

Apartament me qera

40 Euro € - Vlorë () - 27/05/2015

Prenotoni pushimet tuaja me 40€ nata me pamje te mrekullueshme nga deti. 1+1 ne Rradhime. 0694251317

Lokal, bar kafe

2000 Euro € - () - 27/05/2015

Jepet me qera super lokal bar kafe vile 3 kateshe tek rruga elbasanit. Biznes I ngritur prej shum vitesh me xhiro ditore te kenaqshme,I areduar me arkitekte so dhe I rrethuar me gjelberim. Vila ka nje siperfaqe me kapacitet 200 persona. Vend shum I frekuentuar nga te huajte. Cmimi 2.000€ qera mujore...

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok, Tirane) - 27/05/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

Apartament

30 Euro € - Golem () - 26/05/2015

Apartament ne Golem ne kat te 4 me siperfaqe 76m2, 2+1 me pamje nga deti dhe te gjelberuar. 30.000€ dhe hipoteke te garantuar. Tel 0694251317

Apartament

400 Euro € - () - 26/05/2015

OKAZION.. 3-hyrje ne Unaz te Re ne katin e 3,5 dhe te 6 me siperfaqe prej 101m2,110m2 dhe 115m2. Hyrjen jane ne brezin e pare dhe me vetem 400€m2. Per garancin e hipotekes tuaj ne ju leme nje kest te fundit te pa paguar. Tel 0694251317

jepet me qera ap 1+1 tirane

15000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 26/05/2015

Okazion! Jepet me qera ap 1+1 , ne unazen e madhe , Tirane, prane lokalit Sidney. Kati i 4 i banimit, pjeserisht i komletuar, cmimi 15000 i padiskutueshem Telefon 0699634525

Apartament me qera

20000 ALL - Elbasan (Elbasan) - 26/05/2015

Jepet apartament me qera 3+1 e adaptuar ne 2+1, i kompletuar dhe e rregulluar, me sip 97 m2 , kati i 2, lagja Dyli Haxhire, Pall Nr 1 ,Elbasan. 20000 leke cmim i padiskutueshem , Kontaktoni ne tel 0699634525

Shitet toke/are

15 Euro € - Korçë (Korçë) - 26/05/2015

Shitet toke/are ne fshatin Ravonik, 15 euro m2, prane kishes te fshatit. Siperfaqja 2140 m2 , me certifikate pronesie. Kontaktoni ne nr e tel : 0699634525

shitet truall ne Korce

40 Euro € - Korçë (Korçë) - 26/05/2015

Shitet truall ne Korce, ne fshatin Ravonik tek ish rezervuari,2 km larg nga qendra e Korces. Rruge e asfaltuar, trefazor, uje tepijshem. Sip e truallit eshte me dy certifikata pronesie, me nga 1450 meter katror, e studiuar nga urbanistika e rrethit per ndertim. Toka eshte me tapi te vjeter , e vitit...

Shitet magazine ose jepet me qera

500 Euro € - Korçë (Korçë) - 26/05/2015

Okazion!!!!!!!Shitet magazine 2 kateshe, prane tregut fshatar ne qender te Korces, me sip 225 meter katror /kat. Cmimi 500 Euro/meter katrori. Ky cmim eshte deri me 30 qershor 2015. Ose jepet me qera kati i pare 80000 leke dhe kati i 2 jepet me 20000 leke. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel...