Njoftimet e fundit

SHITET VILË PRIVATE 3 KAT NË BABRRU 0682351809 TIRANË 2

SHITET VILË PRIVATE 3 KAT NË BABRRU 0682351809 TIRANË

180000 Euro € - Tiranë (Babrru) - 09/07/2014

Shitet Vilë Private 3 kat me 700m tokë e rrethuar me avlli, 0682351809 çmimi 180000€

shitet

1750 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 09/07/2014

shitet opel i vitit 1998 me dokumenta te rregullta 1.4 benzine ngjyre e bardhe...tapiceri e rregullt kontaktoni ne nr cel 0698616045 /046

shitet biznesi

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës (plepat durres) - 09/07/2014

shitet fabrike moblijesh per aktualisht ne gjendje pune 3500 metra katror

okazion

850 Euro € - tirana (liqeni) - 09/07/2014

73 metra katror e mobiluar kati 4... nr kontakti 0698616045 /046

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA 4

OFERTE: 2+1 I MADH, 2 BANJO, 109M2, ME HIPOTEKE, 49,000 EURO (450€/M2), TEK CASAITALIA

49000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 09/07/2014

SUPER OFERTE – Shitet apartament tip papafingo me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne rrugen Allaman Dervishi, Tirane, midis Ish Doganes dhe CasaItalia tek pallati i ndertuar nga shoqeria Classic A.M (Volkswagen). Apartamenti ndodhet ne katin e 8 rezidencial, me ashensor, me siperfaqe 109m2 dhe me Hi...

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO 4

ULJE CMIMI: APARTAMENT 1+1 TIP PAPAFINGO, 81M2, ME HIPOTEKE, 32,000 EURO

32000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 09/07/2014

SUPER OFERTE Shesim apartament tip papafingo tek CsaItalia ne rrugen Allaman Dervishi, njgitur me fabriken e kepuceve dhe prane mbikalimit tek kthesa e Kamzes. Apartamenti ka sallon/kuzhine te madhe, ballkon 25m2, mundesi zgjerimi per dhome te dyte gjumi. Mundesi ti hapur dritare banjos. Me ashens...

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO 4

OFERTE: SHITET APARTAMENT 2+1, 87M2, I MOBILUAR, ME HIPOTEKE, KATI 7, CMIMI 44.000 EURO

44000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur Me Karburant Dhima) - 09/07/2014

Per arsye financiare shitet apartament 2+1 tek rruga Allaman Dervishi ne Tirane. Pallati ndodhet midis fabrikes se kepuceve Mici’s (Doniana dhe kompleksit Malajzjan), pallati i ndertuar nga Classic AM. I mobiluar plotesisht, kati 7 (i parafundit), siperfaqja totale 87m2, me ballkon, banjo, korridor...

SUPER OFERTE: SHITET 1+1, 36,000 EURO (475€/M2), I MOBILUAR ME HIPOTEKE 4

SUPER OFERTE: SHITET 1+1, 36,000 EURO (475€/M2), I MOBILUAR ME HIPOTEKE

36000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 09/07/2014

Shitet apartament ne Tirane me nje dhome gjumi, 1+1, 76m2, kati 3, i mobiluar plotesisht, me hipoteke. Apartamenti eshte blere me pare 42,000 Euro plus jane shpenzuar 5000 Euro mobilime dhe kondicionere. Tani shitet per arsye financiare vetem 36,000 Euro qe i bie 475 Euro per m2. Cmimi i fundit dh...

OKAZION: SHITET 2+1, 2 BANJO, 93M2, 46,000€ (490€/M2), ME HIPOTEKE, I MOBILUAR 4

OKAZION: SHITET 2+1, 2 BANJO, 93M2, 46,000€ (490€/M2), ME HIPOTEKE, I MOBILUAR

46000 Euro € - Tiranë (Pallati Classic ngjitur me karburant Dhima) - 09/07/2014

Shitet apartament 2+1, me 2 banjo, sip 94m2, me hipoteke, i mobiluar, me qeraxhinj te huaj brenda qe paguajne 200 Euro muaji. Shitet vetem 46,000 Euro. (490 euro per m2). I PADISKUTUESHEM. Mund te shitet dhe pa qeraxhinj. Tel: 0665610265 ose email: info@holiday-property.net

Shes Truall me siperfaqe 3780 m2!!

125 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 09/07/2014

Shesim Truall me siperfaqe 3780 m2 prane Saukut. Trualli disponon certifikate pronesie dhe mund te perdoret per pallat, vila, dhe biznese te ndryshme. Cmimi 125 euro/m2. Tel 04 22 34 310 Cel 0694251317

Gratify All Horny Fetishes With Porn Webcam Chat

214 Euro € - Poznan (Poznan) - 08/07/2014

In case you wanna roll in the hay like a sex superstar, use sex cams boys and keep an eye on live shows with ladies,males, twosomes or transgender. You possess the alternative to make a choice between naked lesbians on webcam programs with skilled girls or newbies. With the aid of women nude webcam ...

Shes lokal Bar-Restorant ne pune ne Petrele-Tirane. Zone Turistike. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 08/07/2014

Ne zonen me te bukur turistike, Petrele shes Lokal Restorant 2 katsh me siperfaqe ndertimi 452 m2. Toka ne te cilen eshte ndertuar ky restorant eshte 4500 m2 hipotekore+1400 m2 toke pa hipoteke por e trasheguar. Aktualisht kati i pare i restorantit sherben per Lokal dhe kati I dyte eshte banim. Cdo ...