Njoftimet e fundit

Shes Ford FOKUS Viti 2001 Motor i Thjeshte ,sapo ka ardhur 2300 euro 3

Shes Ford FOKUS Viti 2001 Motor i Thjeshte ,sapo ka ardhur 2300 euro

2200 Euro € - Lushnjë (Lushnje) - 30/01/2015

Shes Ford Fokus viti 2000 ,me motor te thjesht 1.8 nafte ,ABS .kondicioner air beg ,makina sapo ka ardhur eshte me dogane te paguar ,e paster dhe ne gjendje shume te mire ,me liber sherbimesh te kryera tek Fordi ne Itali . Provojeni dhe kontrollojeni me makanikun tuaj . Cmimi 2200 euro i diskutues...

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

Falas - Tiranë (Tiranë) - 30/01/2015

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO SI OFFRE : CONTRATT...

ps3&ps4

3500 Euro € - Tiranë () - 29/01/2015

SHITET AKTIVITETI I NJE SALLE PS3&PS4/// SHITEN PES TV,PS3 TRE COP ME CHIP,NJE PA CHIP,9 LEVA ORGJINALE DHE 5 ME FISH,14 CD ME LOJRA TE NDRYSHME.NJE PS4 ME TRE LOJRA GTA,FIFA 2015,CALL OF D.TRE KOLLTUQE DYSH DHE NJE PER KATER PERSONA,NJE FRIGORIFER FTOHES KOLLON DHE DISA RREKLAMA. TEL/0...

Shes apartament

900 Euro € - Tiranë (Komuna parisit, kompleksi Kristal) - 29/01/2015

Shes Apartament 1+1 kompleksi Kristal kati 3 mbi kinemane, apartamenti esht i mobiluar dhe i Hipotekuar, i ndertuar nga compania Edil-Alit ne vitin 2008. Apartamenti esht 78.8 m2 . Per cdo info mund te kontaktoni ne imail almahysenaj@live.it / tel 442377553 Tirane.

SHTEPI ME QERA

35000 ALL - () - 29/01/2015

Jepet me qera apartament 2+1,me te gjitha mobiljet e nevojshme tek Stadiumi Dinamo,pallat i vjeter ne kate te katert.Apartamenti eshte shume mire i mirembajtur dhe me kondicioner.Eshte i disponueshem vetem pas dates 10.02.2015 vetem per familjare.Ju lutem te kontaktoni ne kete numer telefoni : 00393...

Mesues

8 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 29/01/2015

Ofroj kurse ne lendet gjuhe shqipe dhe letersi per te gjitha ciklet 9-te vjecar dhe te mesem(sidomos ne maturen shteterore) Seriziteti dhe perkushtimi ne keta 15 vjet pune ne profesionin tim si mesuse ne shkolla publike dhe private me kane sjelle rezultate shume te mira te nxenesit me te cilet kam p...

Apartament ne shitje

60 Euro € - Tiranë (Fresku) - 28/01/2015

Apartament 2+1 me sip 107 m2, kati i 5, i pajisur me dy banjo dhe bufene e guzhines. I pajisur me certifikate pronesie. Vlera totale- 60.000 Euro.

DYQAN

Falas - Tiranë (rruga riza cerova) - 28/01/2015

DYQAN NE THEMEL , 20 Metra ------------Te rruga Riza Cerova ....(mbas shkolles se kuqe)...shite me cmim te arsyshem, numri tel..0039-3897937065

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

Falas - Tiranë (Tiranë) - 28/01/2015

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO SI OFFRE : CONTRATT...

JAP APARTAMENT 3+1 TE MOBILUAR, PRANE 21 DHJETORIT

400 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

PRANE 21 - SHIT, BRENDA UNAZAS, JAP APARTAMENT PLOTESISHT TE MOBILUAR 3+1+2BANJO+BALLKON. ME MOBILIM CILESOR. KATI 2-TE. JEPET VETEM PER FAMILJE QERAJA 400 EURO/MUAJ. QERAJA E PADISKUTUESHME KUSHTI ESHTE QE DO TE PAGUHEN 2 QERA PARADHENIE ( NJERA ESHTE GARANCI) CEL. 0673900808

Superoferte ne Qender Tiranes. Apartament 2+1+dhome gatimi, siperf. 80m2

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

Ne Qender te Tiranes, prane rruges "Fortuzi", shes apartament te shkelqyer me siperfaqe reale mbi 80 m2 ( Hipotekore 77.5m2). Kati 3-te. pallat ekzistues 3 katsh me tulla silikate, shume cilesor. 2 dhoma gjumi + guzhine+dhome gatimi+koridor+banjo me dritare+ballkon. Drejtimi eshte J-P dhe L. Taraca...

shtepi ne shitje e mobiluar

98000 Euro € - Tiranë (Medrese) - 27/01/2015

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 120 m² 100.000 Euro (5 maji fiks mbas qendres tregtare) Zona/Rruga : 5 maji fiks mbas qendres tregtare shes shtepi 2+1 e komletuar 120 m2 cmimi 100000 EU idiskutushem ashensor, uje, dhe drita ,24 ore Shtepia ndodhet ne rrugen 5 maji fiks mbas qendres tregtare...