Njoftimet e fundit

Knowing When It's Time And Energy To Work With A Legal professional

225 Euro € - Carrville (Carrville) - 30/03/2015

When lawful troubles come up, it is time for you to hire a legal professional. Even so this doesn't indicate you simply try looking in the phone publication and employ the 1st lawyer you come across. You must go with a legal representative that is best suited for your needs. Utilize the adhering to ...

APPUNTAMENTI PER OPERATORI E TEAM LEADER

APPUNTAMENTI PER OPERATORI E TEAM LEADER

Falas - Tiranë (Tiranë) - 30/03/2015

APPUNTAMENTI PER OPERATORI E TEAM LEADER COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA 35 OPERATORI TELEFONICI E 3 TEAM LEADER PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARI...

2% të ofrojë kredi për të Kosova dhe Shqipëria të aplikojë

2% të ofrojë kredi për të Kosova dhe Shqipëria të aplikojë

200 Euro € - Tirane and Pristine (Albania and Kosovo) - 30/03/2015

2% Oferta Kredi nga €15,000 për të 15 milionë euro   sigurojë shërbimet e mëposhtme: ri-financave * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikësi * Auto kredi * Konsolidimi i borxhit * Linja e kredisë * Kredi hipotekare e dytë * Kredi komerciale * personale * ndërkombëtar hua * Kredia kompani * Ne ofrojn...

2% Oferta Kredi nga €15,000 për të 15 milionë euro

2% Oferta Kredi nga €15,000 për të 15 milionë euro

100 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 30/03/2015

sigurojë shërbimet e mëposhtme: ri-financave * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikësi * Auto kredi * Konsolidimi i borxhit * Linja e kredisë * Kredi hipotekare e dytë * Kredi komerciale * personale * ndërkombëtar hua * Kredia kompani * Ne ofrojnë kredi në një normë të ulët interesi prej 2% dhe një ...

LAVAZH MAKINASH

2500 Euro € - Bulqizë () - 29/03/2015

shitet lavazh makinash se markes KAHCHER profesional me kaldaje nafte per larjen me avull te motorrit te makinave i cili eshte blere 6500 euro se bashku me fshesen e te te njejtes marke plus nje fshese elektrike e markes bosch,te gjitha keta se bashku shiten 2500 euro.Mund te kotaktoni ne nr 068362...

MOTOR HONDA 3

MOTOR HONDA

8000 Euro € - Bulqizë () - 29/03/2015

shitet motor HONDA GOLD WING ,1550 KUBIKE full options klasik model 1996 ngjyre bezhe,me kasetofon,6 marsha,kalorifer,indietra,valixhe udhetimi,me automat pilot kilometrazhi,me ABS etj. Mund te kontaktoni ne nr 0683627150

Beach Adriatik Shitje Apartamente

Beach Adriatik Shitje Apartamente

25000 Euro € - Durrës (Durrës) - 29/03/2015

62m2 krejt apartamente të reja për shitje. Vendosur afër 30m larg nga plazhi Hotel Adriatik dhe. Ju lutemi të kontaktoni 694796927 Stavri Lena 0030 694 4945820 (numri Greke)

KËRKOJ EKONOMISTE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 29/03/2015

Kandidatët duhet të kenë mbaruar studimet në Fakultetin Ekonomik. Të ketë të paktën 2-3 vjet eksperiencë. Të ketë njohuri shumë të mira për programin Financa 5 dhe të dinë shumë mirë gjuhën Angleze. Kontakt: Cel:0685539700 Cv mund ti dërgoni në: riad.furniture@hotmail.com

banesa ne shitje

700 Euro € - Tiranë (Yzberisht ) - 28/03/2015

Nxjerrim ne shitje 3 apartamente prane unazes se re, pallati i madh me 2 kulla, secili apartament eshte i mobiluar sipas standarteve europiane, dhe te paisur me certifikate te rregullt pronesie. siperfaqet per secilin apartament: 65m2- apartamenti 1 66.4 m2- apartamenti 2 52.4m2 - apartamenti 3 P.S ...

Kerkohet shitese me eksperience per dyqan lulesh

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Ali Demi) - 28/03/2015

Kerkohet shitese me eksperience per dyqan me lule ne rrugen Ali Demi. Kontakti: 0684949477

Shes shtepi 1+1 kati 2'te

45000 Euro € - Tiranë (Tirane e Re) - 27/03/2015

Shes shtepin 1+1 kati 2'te 50m2 hyrje e banuar,pallat i ri. Nr.tel.+355697560377

Apartamente ne Sarande

Falas - Sarandë () - 26/03/2015

Shes apartament ne Sarande 110 m2, ne qender te Sarandes. Mund te perdoret si banese ose si shpi pushimi.