Njoftimet e fundit

apartement ne tirane me qira

300 ALL - Tiranë (komuna parisit) - 21/08/2014

Apartamenti 1+1 te komuna parisit e mobiluar me mundesi parkimi kati II. Cmimi 300leke Tirane komuna parisit tel: 42248555 692111915

toke

1 ALL - kamez () - 21/08/2014

jepet toke me qira ne kamez,ne kryqzimin e rruges beselidhja dhe lord bajrami,me siperfaqe 2000 m2,jepet me afat te gjate ,per qdo lloj biznesi.qmimi i diskutueshem.kontaktoni ne numrin 0698792445

Shes 3 Apartamente, 2 +1 pallat i ri kati i 5,6,7!!! Cmimi 500 Euro/m2!!!

500 Euro € - Tiranë (Unaza e Re) - 21/08/2014

Shiten 3 apartamente ne zonen e Astirit ne vijen e pare. Apartamentet jane respektivisht me siperfaqe dhe kate si me poshte vijon:1) kati 5 me siperfaqe 107 m2+1tualete me dritare+1 me ajrim+2ballkone, pozicioni lindje-perendim,2) Kati 6 me siperfaqe 108 m2+2tualete me dritare+2ballkone, pozicioni l...

Tirane, shes makine Fiat Croma Viti 2008, 5.700 Euro 4

Tirane, shes makine Fiat Croma Viti 2008, 5.700 Euro

5700 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 145000 Ne gjendje perfekte dhe full extra. Kambio automatike, Dopio Klima, Navi, Sensor drite dhe shiu, telefon, bagazhier 6 cd etj. Vetem 5 muaj qe perdoret ne Shqiperi. Vaji dhe filtrat jane nder...

Tirane, shes / nderroj makine Volvo S70 , Viti 2000, 2.5 D ,Automat, Cmim i Diskutueshem 5

Tirane, shes / nderroj makine Volvo S70 , Viti 2000, 2.5 D ,Automat, Cmim i Diskutueshem

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 240000 Shitet VOLVO S70 Automatike , 2.5 L Diesel Direct Injection Ngjyra blu , 4 Xhama elektrike , klima e ndare ne dy blloqe , Automatike , Sallon lekure , Sedilje me ngrohje , Sedilja e pasme me sexholino te intergruar pe...

Durres, shes makine Mercedes-Benz C 220 cdi Viti 2001, 4.100 Euro 5

Durres, shes makine Mercedes-Benz C 220 cdi Viti 2001, 4.100 Euro

4100 Euro € - Durrës () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 189000 Mercedes-Benz C 220 CDI Elegance Makina eshte ne gjendje shume te mire . Makina ndodhet akoma ne Gjermani !!! Me date 25.08.14 vjen ne Shqiperi Cmimi vlen me Dogan te Paguar . -Klima -Sensorparkimi ...

Tirane, shes makine Mercedes-Benz c320 Viti 2001, 4.003 Euro 5

Tirane, shes makine Mercedes-Benz c320 Viti 2001, 4.003 Euro

4003 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 220 KM.........: 150000 mercedes benc c klas 320 viti 2001 full optional vavigator sedile elektrike sallon lekure e zez baxha xhami kambjo automatike tip tronik ne gjendje te meir teknike disq...

Tirane, shes makine Renault Renault Grand Scenic Viti 2004, 3.950 Euro 5

Tirane, shes makine Renault Renault Grand Scenic Viti 2004, 3.950 Euro

3950 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: vishnje Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 193000 .Kambio: manuale me 6 Raporte .Konsumi i kombinuar i karburantit: 6.7 litra .Opsionet : ·Sistem frenimi ABS+EBD+ESP+ASR ·Airbag për shoferin dhe pasagjerin Total 10 Airbag ·Disqe alumi...

Tirane, shes ose nderroj makine Mercedes-Benz E CLASS Coupe Viti 1995, 2.800 Euro 3

Tirane, shes ose nderroj makine Mercedes-Benz E CLASS Coupe Viti 1995, 2.800 Euro

2800 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110 Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike!!! Me te gjitha dokumentet e paguara der ne muajin Dhjetor 2014!!! Cel. : 0692243788

5

"OKAZION" Tirane, shes Volkswagen passat Viti 1998, 1800 Euro

1800 Euro € - () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 96 KM.........: 240000 Shes vw passat 1.9 TDI (I te kuqe) ne gjendje te mire,me dekumenta te paguara deri ne shtator 2014. Kondisioner,ebiess te xhamat elektrik pasqyrat elektrike. Cemimi i padis...

Durres, shes ose nderroj Mercedes-Benz E CLASS AVANGARD Viti 2000, 3.799 Euro 5

Durres, shes ose nderroj Mercedes-Benz E CLASS AVANGARD Viti 2000, 3.799 Euro

3799 Euro € - Durrës () - 21/08/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 220 KM.........: 250000 ORIGJINALE Mercedes---Benz E Class 320 CDI AVANGARD Kamjo automatike-Tip-Tronic, 250000 Km origjinale Klima,ABS,ESP,SRS,ESD,TV,DVD,Navigator tv madh, Bagazhier me 6 CD origji...

Tirane, shes makine Volkswagen GOLF Viti 1998, 3.100 Euro 5

Tirane, shes makine Volkswagen GOLF Viti 1998, 3.100 Euro

3100 Euro € - Tiranë () - 21/08/2014

Karburanti: Benzine + Gas 1.6 Ngjyra.....: Jeshile Kamjo......: automatike Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 140000 Taksa dhe siguracion te paguara deri ne Gusht 2015. Kambio Automatike, Pasqyra elektrike. 4 Xhamat elektrike Sensor shiu. Mbyllje qendrore. Sistem Alarmi shtese i montuar me p...