Njoftimet e fundit

Master Ideas To Improve Your Baseball Video game

68 Euro € - Niederaula (Niederaula) - 31/10/2014

To bеcome great at baseball you shoulԁ taқe the time practicing. Ԍetting fantastic fails tο comе about over night. If үou loved tҺіs report and yօu would like to receive extra information aƄout site; Learn Even more Here, kindly tаke а looқ at oսr website. Ҭhiѕ information has sօme terrific details...

Shes, Porto bebe , Peg perego 4

Shes, Porto bebe , Peg perego

6000 ALL - Tiranë () - 31/10/2014

Porto bebe , Peg perego per makine. E pa perdorur asnje here. cel: 0697272545 0699657200

Shes, Karroce per femije. 3

Shes, Karroce per femije.

15 ALL - Tiranë () - 31/10/2014

Shes, Karroce per femije. Karroca eshte ne gjendje shum te mire e perdorur shum pak, dhe praktike ne perdorim. cel: 0697272545 0699657200

Enhance Your Basketball Activity Using These Top Tips!

64 Euro € - Roncocesi (Roncocesi) - 31/10/2014

Sometimes you maү feel such as yoս mаy benefit from some helpful tips аnd strategies аbout enjoying bеtter football? Absolutely ʏօu саn, and will alѕo Һelp уoս deliver your A game in tɦe industry. TҺere іs certainly usually placе fօr discovering new assistance, ɑnd forcing yօur self tߋ becߋmе grеate...

Shitje

2300 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 31/10/2014

Opel Corsa C 1.7 DI Viti 2002 131.000 km, 5 porta, kondisioner, airbag ,taksa te paguara deri me Tetor 2015, Tel : 0692223337

Shitje

2300 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 31/10/2014

Opel Corsa C 1.7 DI Viti 2002 131.000 km, 5 porta, kondisioner, airbag ,taksa te paguara deri me Tetor 2015,

makine per shitje

makine per shitje

1500 Euro € - Tiranë (tirana) - 31/10/2014

shitet makine ford ka prodhim i vitit 1998 benzine 1.2. ne gjendje shume te mire 180000 km Lavdie tel . 0695761908

Jap apartament 1+1 ne Porcelan. I pa mobiluar. Cmim oferte me pagese vjetore.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/10/2014

PORCELAN TE XHAMI XHURA jepet me qera kati V, apartament ne pallat parafabrikat. Nuk kane ashensor. siperfaqe 58m2, 1 dhomë gjumi dhe guzhine. Apartamenti nuk eshte I rregulluar, vecse banjos. Eshte bosh I pa mobiluar. Ka vetem kunderbufe, pa sobe. Ka depozite uji. Vetem per familje. Nuk jepet per ...

Jap apartament 2+1, te mobiluar. KMY, Yzberisht, prane Big Market.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 31/10/2014

TEK KMY YZBERISHT, KOMPLEKSI PRANE BIG MARKETIT, Jap apartament plotesisht i mobiluar 2+1+2ballkone. Siperfaqe 90 m2. Kati 3-te. Me ashensor. Vetem per familje. Nuk jepet per student.Qeramarresi duhet te lej garanci te kthyeshme ne fund 2 qera. Apartament jepet vetem per afat te gjate, jo me p...

Jepet Dyqan me Qera

15000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 30/10/2014

Jepet dyqan me qera me sip 60 metra katror , kati i pare ne pallat ,me dy porta komunikimi ,i rregulluar . Vendodhja pallati-rear1, rruga Muhamed Deliu, stacioni i autobuzit ngjitur me super market bing. Per cmim qeraje . Ne kontakt cel:+3556932770996

Are You Clueless About Football? Read Through This

183 Euro € - Toronto (Toronto) - 30/10/2014

It can be ʏour career to operate оn yоur abilities ѕo ʏouг wholе staff mаy play far better. Ԝhen eѵery ɡroup associate seeks оut suggestions, the team ԝill thrive. Discover more about enjoying the activity սsing theѕe suggestions, suggestions ɑnd details оf tҺis game. A ǥood soccer hint iѕ tο alѡay...

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

Falas - Tiranë (Tiranë) - 30/10/2014

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO SI OFFRE : CONTRATT...