Njoftimet e fundit

volskwagen phaeton 5

volskwagen phaeton

25000 Euro € - Tiranë () - 01/04/2015

Shitet nje volkswagen phaeton 300, nafte viti 2008, individuale me porosi, me sendilje ngrohje + ftohje, kambio tronik, dyert mbyllje me thithje, perde elektrike, tapiceri lekure ngjyre beizhe, ardhur nga gjermania 135 000 km ( origjinale ). ngjyre e zeze, me sensore, me targa Tr nr cel: 0682072301

Kredi me normë interesi 3%, të lehtë për të aplikuar!

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Zgjidhur problemet tuaja financiare duke marrë shërbimet e një kompani me reputacion të kredisë dhe huadhënës të holla ligjore janë në dispozicion në pothuajse çdo pjesë të botës duke ofruar kredi të holla për njerëzit që janë në nevojë për të holla. Ju mund të gjeni një shumë njerëz që kanë nevojë ...

Kredi për biznesin e vogël në normë të ulët të interesit

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

A jeni i interesuar në marrjen e një kredie për të mundësuar që ju të ndihmuar veten në biznes, konsolidimin e borxhit, blerjen e pronave atëherë kjo kompani financiare është këtu për t'ju ndihmuar të merrni atë mundësi në marrjen e një kredie legalizuar dhe e siguruar pa asnjë shpenzime të mëtejshm...

Aplikoni për kredi me 3%, të aplikojnë tani për më shumë detaje

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Kredi për çdo qëllim, na kontaktoni, ne ofrojmë kredi private, komerciale dhe personale me norma shumë minimale vjetore e interesit të ulëta si 3%, opsion pasiguruar është në dispozicion ne ofrojmë një shumë minimale prej € 2,000.00 - € 10,000,000,00, dhe një afat maksimal i 20 viteve më pak se 2 di...

Aplikoni për kredi me 3%, të aplikojnë tani për më shumë detaje

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

A keni nevojë për kredi të gjatë apo të shkurtër urgjente dhe fleksibël gjatë? Nëse po, na kontaktoni përmes emailit: karrhassan@gmail.com, për më shumë informacion se si të aplikoni, është e lehtë për të aplikuar. Ne ofrojmë kredi nga 2000 € në 10.000.000 € në normë të përballueshme të interesit. P...

Jap ap. 2+1 plotesisht te mobiluar. Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, brenda Unazes

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

Shes apartament 2+1 modern tek kompleksi “Tirana Golden Park”, ish Qyteti I nxenesve.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

ISH QYTETI I NXENESVE KOMPLEKSI MODERN "TIRANA GOLDEN PARK", Kompleksi perfundon shpejt dhe ka infrastrukture teper moderne. Ndodhet vetem 100 metra nga rruga kryesore dhe stacioni i autobuzave. Apartament 2+1+2banjo(njera me dritare)+ballkon. Kati 6-te. Pallati eshte 9 katsh.Me 2 ashensor. Sip. 113...

Shes apartament 1+1 modern tek Prokororia rrethit Tirane.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Tek Prokororia e Rrethit Pallat i ri modern I perfunduar dhe plotesisht I banuar, shitet apartament 1+1 siperfaqe 63m2. E mobiluar. Kati 3-te banimit. Ashensor cilesor. Ballkoni me tende re. Hipoteka ne proces. Mobilimi lihet ne shtepi extra dhe nuk eshte I llogaritur ne cmim. Cmimi perfundimtar 120...

PRONOTONI APARTAMENTE NE KOMPLEKSIN E MREKULLUESHEM TEK PROKORORIA E TIRANES

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Tek Prokororia Rrethit ne ish Braka, Brenda unazes se vogel. Vetem 5 minuta ne kembe me Qendren e Tiranes Pallat modern ne ndertim, shes apartament 2+1 dhe 1+1 me siperfaqe te ndryshme. Pallati mbaron pas 2 vitesh. Cmimi me pagese te menjehershme ne mbi 80 % eshte 1100 euro/m2. Pronotimi me keste...

SHES LOKAL BAR-RESTORANT NE PUNE NE PETRELE-TIRANE. ZONE TURISTIKE. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Ne zonen me te bukur turistike, Petrele shes Lokal Restorant 2 katsh me siperfaqe ndertimi 452 m2. Toka ne te cilen eshte ndertuar ky restorant eshte 4500 m2 hipotekore+1400 m2 toke pa hipoteke por e trasheguar. Aktualisht kati i pare i restorantit sherben per Lokal dhe kati I dyte eshte banim. Cdo ...

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

SHES APARTAMENT 3+1 PLOTESISHT E PARREGULLUAR.NE QENDER TE TIRANES PRANE SHKOLLES SE BALETIT. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Ne qender te Tiranes prane shkolles se Baletit, 1+1+shtese 3 dhoma te legalizuar. Sip. 102 m2.Plotesisht e pa rregulluar. Kati 4. Pallat me tulla. Pa ashensor, Cmimi i tregut ne kete zone aktualisht eshte mbi 1200 euro/m2 Cmimi perfundimtar i shitjes ne gjendjen qe eshte apartamenti 75.000 Euro I p...