Njoftimet e fundit

OKAZION! Shes 5 apartamente me oferte/cmim te arsyeshem (Prane Spitalit dhe tek Rrota Kuqe ne Plazh)

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 27/01/2015

OKAZION! Shes apartamente me cmime te arsyeshme. Apartamentet jane te reja, 1+1 dhe 2+1 me vendodhje ne Durres afer Spitalit dhe tek Rrota Kuqe ne plazh Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

SHES Apartamente ne Durres prane Spitalit (1+1/2+1/3+1)

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 27/01/2015

Shes apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne katet 3-9 prane Spitalit Rajonal ne Durres me cmime shume te arsyeshme Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

SHES Apartamente ne Plazh, Durres tek Rrota e Kuqe

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 27/01/2015

Shes apartamente ne Plazh, Durres tek Rrota e Kuqe, apartamente 1+1 dhe 2+1 ne katet 2-9 me siperfaqe nga 57 m2 deri me 151 m2 Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

SHES Apartamente ne TIRANE prane Stacionit te Trenit (62-103m2)

850 Euro € - Tiranë () - 27/01/2015

Shes apartamente ne Tirane prane Stacionit te Trenit 1 Apartament 2+1 me oferte 850 euro/m2 ne katin 6 (103m2) 2 Apartamente 1+1 me 900euro/m2 ndodhen ne katin 4 dhe 6 me siperfaqe 62 m2 dhe 73 m2 Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

SHES/Jap me QERA dyqane ne Plazh,Durres tek Rrota e Kuqe, kati perdhe/pare

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 27/01/2015

SHES ose jep me qera dyqanet qe ndodhet ne katin e pare me siperfaqe 110 m2 deri 1287 m2 dhe disa dyqane qe ndodhen ne katin perdhe te cilat kane siperfaqe prej 52 m2 deri 470 m2 Vendodhja eshte ne plazh, Durres tek Rrota e Kuqe Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

Jap me QERA ambjent BIZNESI pershtatshem per HOTEL (Plazh, Durres)

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës () - 27/01/2015

JAP ME QERA 5 kate në Plazh, Durrës i pershtatshem per HOTEL tek Lagjia 13 pranë ish-rajonit të policisë Ka 36 dhoma dhe jepet e mobiluar ose e pa mobiluar sipas kerkeses Perfshihen: Kati -1 për Garazh Kati 0 I përshtatshem për holl/restorant Dhe 3 kate të tjera të cilat kanë 36 dhoma Per me shume i...

JAP ME QERA ambient ngjitur QTU I pershtatshem zyra ose showroom

6 Euro € - Tiranë () - 27/01/2015

Ambienti ndodhet ne Autostraden Tirane-Durres,km6 ngjitur QTU-se Jepet me qera me siperfaqe nga 400 m2 deri 3500 m2 Cmimet jan 10 euro/m2 ne katin perdhe dhe 6 euro/m2 katet siper Per me shume informacion me kontaktoni ne nr. tel 0692080242

Laptop HP 2

Laptop HP

6000 ALL - Tiranë () - 27/01/2015

Shitet Laptop i perdorur 3 vjet. Ka probleme me mother board, mund te perdoret edhe per pjese kembimi. Karikuesi, ekrani, tastiera etj. jane OK. Cmimi: 6000lek Cel.: 0693342723

SHES AP. 2+1, 150 M NGA RRUGA KRYESORE NE UNAZE TE RE. PUNIME TEPER CILESORE. OFERTE 500 EURO/M2.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

UNAZA RE, 150M nga rruga kryesore. Perballe Karburant "Kastrati", pallat teper cilesor dhe i perfunduar i Firmes se mirenjohur " ALES", prane stacionit te autobuzit, shitet 2+1+2banjo, siperfaqe 107m2, kati 5-te. Me ashensor ne pune. Pllakat dhe hidrosanitaret jane lene pa u vendosur qe te perzgjidh...

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

SHES APARTAMENT 2+1, SIP. 92 M2. BANJO ME DRITARE. TEK LOKAL FRESKU.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

TEK RESTORANT FRESKU, JO ME SHUME SE 100 M NGA STACIONI I AUTOBUZIT, SHES APARTAMENT 2+1+1BANJO ME DRITARE+2BALLKONE. DREJTIM TE LINDJES. ME ASHENSOR. ME HIPOTEKE. SIP. 92 M2. KATI 4-TE. ME ASHENSOR. PUNIME TEPER CILESORE. CMIMI 600 EURO/M2 CEL. 0673900808

SHES APARTAMENT 2+1, SIP.84M2 TEK FRESKU. OFERTE 550 EURO/M2.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 27/01/2015

MBI KINOSTUDIO, FRESKU PALLATI PERBALLE HOTEL "ARLAND", Apartament 2+1+koridor+banjo+ballkon. Ka kunderbufe. Drejtimi Lindje. Siperfaqe 84 m2. Me hipoteke. Kati 5-te(parafundit). Me ashensor. Cmimi oferte, 550 Euro I padiskutueshem. Cel. 0697307817