Njoftimet e fundit

SHES AUTO FORD 2

SHES AUTO FORD

2 Euro € - Tiranë (Myslym shyri) - 01/09/2015

SHES FORD FIESTA 1.4 BENZINE EKONOMIKE MOD, 2004, ME DOGANE TE PAGUAR TARGA TE REJA. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE KA 145 MIJE KM. EUR. 1.800 TEL. 0666 545 001

SHES DYQAN 2

SHES DYQAN

3 Euro € - Tiranë (SULEJMAN DELVINA) - 01/09/2015

SHES DYQAN 40M2, NE RRUGE KRYESORE PALLATI I RI KU NDODHET DYQANI MARIKAJ 2M NE KRA TE HOTEL DIPLLOMATIT, TE SHKOLLA VASIL SHANTO, RRUGA SULEJMAN DELVINA, DYQANI ESHTE I LIRE BOSH, MUND TE BEHET DUPLEX DHE CDO LLOJ BIZNESI, EUR. 3.700 M2 I DISKUTUSHEM TEL. 0666 545 001

APARTAMENT NE TIRANE

75000 Euro € - Tiranë (Blloku "Vasil Shanto") - 01/09/2015

Tel.komunikimi:00306987879282 Shitet apartament ne bllokun "Vasil Shanto", stacioni i fundit i Tiranes Re,60 m2,kati i tret,me tulla selikate,i rindertuar bashkekohor modern,me dyer alumini, me der te jashtme sigurie, koridor,dhom gjumi,banje moderne,sallon te perbashket me aneksin, kondra bufe per ...

APARTAMENT NE TIRANE

75000 Euro € - Tiranë (Blloku "Vasil Shanto") - 01/09/2015

Tel.komunikimi:00306987879282 Shitet apartament ne bllokun "Vasil Shanto", stacioni i fundit i Tiranes Re,60 m2,kati i tret,me tulla selikate,i rindertuar bashkekohor modern,me dyer alumini, me der te jashtme sigurie, koridor,dhom gjumi,banje moderne,sallon te perbashket me aneksin, kondra bufe per ...

toke tek shkembi i kavajes durres

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës (shkembi i kavajes) - 31/08/2015

shes toke tek shkembi i kavajes perballe adriatik 2..siper rruges kryesore..toka eshte me leje ndertimi e tapi .per informacion tel...0674379918

Shitet ose Jepet me Qera

Kontaktoni shitesin per cmimin - Fier (Stacioni i Trenit) - 31/08/2015

Shitet ose Jepet me Qera dyqan me siperfaqe 118m2, me hipotekedhe me aredim bashkekohor. Me fasade xhami qe lejon zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Cmimi per qera eshte 350 euro( i diskutueshem)dhe per shitje eshte 650 euro m2 ( i diskutueshem). Nr. i kontaktit:0355696371398

Lokal (bar)

Kontaktoni shitesin per cmimin - Fier (15 Tetori) - 31/08/2015

Shitet Bar RED WINE, me siperfaqe 96m2 i hipotekuar. Aredim bashkekohor, me aspirim dhe kondicionim modern, ka 9 tavolina ne ambjentin e brendshem dhe 7 vende reth banakut si dhe 4 tavolina ne ambjentin e jashtem,Cmimi eshte 250000 euro (i diskutueshem).Nr. i kontaktit:0035696371398

Apartament

100000 Euro € - Tiranë (Kodra e Diellit) - 31/08/2015

Shitet apartament me siperfaqe 135 m2( sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon i bollshem) i paisur me hipoteke dhe i mobiluar, cmimi eshte 750 euro m2 ( i diskutueshem). Banesa ndodhet te rruga Kodra e Diellit perball Shen Eleonor, ne nje godine 6 kateshe ne katin e pare banim. Nr i kontaktit:00...

Apartament

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Liqeni i thate) - 31/08/2015

Shitet apartament me siperfaqe 71m2 (sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon me pamje nga liqeni) i hipotekuar, ndodhet ne nje godine 6 kateshe ne katin e 3 banim prane Liqenit te thate.Apartamenti eshte i ri i pa banuar, cmimi eshte 750 euro m2 i diskutueshem. Nr i kontaktit:0355696371398

Shitet apartament 3+1

100000 Euro € - Tiranë ( Qyteti Studenti/ Kompleksi ANA) - 31/08/2015

Shitet apartament i Ri(1vit i ndertuar) 2+1 i pershtatur ne 3+1,sip 100.5 m2. Punime shume cilesore.Totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet bashkekohore, 1 dhoma gjumi matrimoniale, dy dhoma gjumi per femijet, dy banja, dy ballkone, me pamje nga lindja.Kati i 5 i banimit. Kontaktoni: 0697617830

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI

3 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 31/08/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 ORE SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA...

Jap objekte  1300 metra katrot per qera 2

Jap objekte 1300 metra katrot per qera

2000 Euro € - () - 30/08/2015

Jepet objekti 1300 metra katror me qera, 2 katesh nga 650 metra katror kati. Ndodhet buz rruges kryesore bathore kamez tirane . Objeki eshte I hipotektuar dhe disponon 700 metra parking , Jesper per arsyje emigrimi tel 0684333888 . Qmimi 2000 euro I disponushem