Njoftimet e fundit

kerkoj pune si shofer

Kontaktoni shitesin per cmimin - Durrës (Durrës) - 29/08/2014

kerkoj pune si shofer disponoj patente te kategorise ( B),(C) ju faleminderit per mirekuptimin: tel(0697290571)

Jap qera Ap. 2+1 modern, plotesisht te mobiluar.Me garazh makine.Kompleksi “COLOMBO 2” Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Prane Vorrit Bamit, ne kompleksin modern “Colombo 2”, me ambjente te mrekullueshme dhe me siguri te plote. Apartament 2+1+1banjo+ballkon. Plotesisht e mobiluar dhe me mobilim teper cilesor. Apartamenti disponon gjithcka derit tek enet e gatimit. Me kondicioner. Pa zhurma makinash dhe ne qetesi absol...

Shes 200 m2 tek Vilat Gjermane. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Tek Vilat Gjermane kembehet 200 m² truall, 128 m² hipoteke+84m² me deklarate. Shtruar me beton dhe rrethuar. Kufizohet me rrugen kryesore. Kembehet me apartament 2+1 ne Tirane + nje garazh. Shitet 39000 Euro. Cel. 0673900808

PORCELAN. Shes apartament 1+1+shtese, parafabrikat, kati 3-te. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Ne Porcelan, prane Qendres Shendetesore dhe shkolles 9 vjecare "Gjon BUZUKU", ne nje pallat parafabrikat, kati 3-te, shes apartamentin 1+1+koridor+banjo+ballkon+depo+dhome shtese. Siperfaqe hipotekore 50,1 m2, por realisht eshte rreth 60 m2. Pamja e apartamentit eshte mjaft e favorshme, nga JUGU. C...

Shitet Bar Kafe - Mezeri ne pune. Buze rruges “M.Keta” ish Rruga Ura, Zona “KINOSTUDIO”. Tirane

110000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Rruga “Myslym Keta”, Zona “KINOSTUDIO”, 150 metra nga Komisariati Nr. 4 i Policise, tek ish Ndermarrja Rruga Ura, shitet Lokal Bar-Kafe-Mezeri, ne pune. Eshte buze rruge kryesore dhe ka ambient te shfrytezueshem si oborr-verande perpara, rreth 40 m2. Veranda eshte e mbuluar me derrase suedeze.Po kes...

APARTAMENT 1+1 ME MUNDESI ADOPTIMI NE 2+1. UNAZA RE. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Unaza e re 500m nga Tirana Bank, shitet apartament, 1+1, mundesi adoptimi ne 2+1, hipoteke, siperfaqe 71.1m² hipotekore+7m2 ambjente te perbashketa, siperfaqe totale shitje 78m², ashensor ne pune. Kati 8-te, pallat 9 katesh. Ka kunderbufe Cmimi nga 31.000 Euro,tashme shitet okazion 30.000 euro. Cel...

Shes ap.1+1, brenda Unazes Vogel, prane Qendres Tiranes. Pallat i ri cilesore.Me hipoteke.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Ne nje pallat te ri dhe shume cilesor, ne nje zone prane Qendres se Tiranes, zone e paster dhe shume e qete,rruga “4 Deshmoret”. Pallati ndodhet 150 metra nga Gjimnazi “Partizani”, 150 metra nga shkolla 9 vjecare “4 Deshmoret” dhe kopshti nr.35. Apartamenti 1+1+koridor+ballkon te madh qe mund te mby...

Shes apartament 2+1 sip.120 m2+163m2 verande. Tek Prokororia e Rrethit Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Tek Prokuroria Rrethit Tiranes , 5 minuta nga Qendra Tiranes, apartament teper modern 2+1 qe modifikohet nga ana jone ne 3+1 brenda cmimit, sip. 120m²+163m² verande. me ashensor, kati VI, pallat 7 katesh. Cmimi, 150.000 Euro. cel. 0673900808

Shes lokal Bar-Restorant ne pune ne Petrele-Tirane. Zone Turistike. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Ne zonen me te bukur turistike, Petrele shes Lokal Restorant 2 katsh me siperfaqe ndertimi 452 m2. Toka ne te cilen eshte ndertuar ky restorant eshte 4500 m2 hipotekore+1400 m2 toke pa hipoteke por e trasheguar. Aktualisht kati i pare i restorantit sherben per Lokal dhe kati I dyte eshte banim. Cdo ...

Shes toke ne Petrele, Tirane. Cmimi 80 euro/m2

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

Disponoj per shitje 2 parcela toke te hipotekuar ( toke e trasheguar) ne siperfaqe 2000 m2 dhe nje truall prej 500 m2. Toka ndodhet ne nje vend piktoreks dhe prane rruges kryesore, jo me shume se 200 metra. Eshte e pershtatshme per banim ose aktivitet biznesi. Cmimi 80 euro/m2 Cel. 0673900808

NE PORCELAN. Jap me qera apartament 1+1. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

NE PORCELAN apartament 1+1, korridor+depo+ballkon+banjo+kunderbufe, pallat parafabrikat, banjo rregulluar, kati V, bosh, e pa mobiluar, depozite uji. Kushti te paguhet 1 qera mujore garanci. Qeraja, 14000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem. Cel. 0673900808

AMBJENT BIZNESI ME QERA, TEK XHAMLLEKU Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/08/2014

XHAMLLEKU. AMBJENT 800M2 JEPET ME QERA. , lartesia mbi 3,5m2. E pershtatshme per rrobaqepesi, kepucari, magazina etj. Kati 2-te. Cmimi 1,5 euro/m2. cel. 0673900808