Njoftimet e fundit

Apartament 2+1 3

Apartament 2+1

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Astir) - 29/07/2015

Jepet me qera apartament 116m2 kati 7 afer na urbani,2dhoma gjumi,sallon-gushin,2banjo,2ballkon. Mobillimi esht i perbere nga:1 guzhin te kompletuare me te gjtha ilektroniket,2 krevata tek,tavoline,dollap. Te interesuart te kontaktojn 0688454707

Jepet me qira Skoda Octavia

Jepet me qira Skoda Octavia

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/07/2015

Skoda Octavia 1.9 Nafte, Kambio Automatike Makina ka 5 vende, 5 dyer Viti i prodhimit: 2010 e-mail: info@national.al website: http://booking.first.al/ tel: 069 20 66 644 069 40 33 377

Jepet me qira Peugeot Partner 4

Jepet me qira Peugeot Partner

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 29/07/2015

Peugeot Partner 1.9 Nafte, Kambio Manuale, 5 vende, 5 dyer. e-mail: info@national.al tel: 069 40 33 377 069 20 66 644 website: booking.first.al

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 29/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

Apartament 1+1

25000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 29/07/2015

Jepet me qera apartament 1+1 prane fushes se sportit ne rrugen Ali Demi. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Kontakt: 0692736863

apartament

580 Euro € - Tiranë (linz) - 29/07/2015

shitet apartament ne linz 2+1 punime shume cilesore me hipoteke.pamje panoramike.pak i diskutueshem

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2 me certefikat pronesie dhe dokumente te rregullta Tel...

Toke

15 Euro € - () - 28/07/2015

Shesim truall toke ne Hamalle. Nuk eshte vij e pare e bregdetit por eshte mundesi shum e mire per apartamente ne ndertim dhe qendra biznesi. 300 hektar toke shitet me parcela deri ne 10dylim toke dhe cmimi eshte mjaft I arsyeshem per vetem 15€ m2.. Tel.0694251317

Operatore Anglisht

500 Euro € - () - 28/07/2015

ONLINE COMMUNICATION compani e huaj kerkon vajza te paraqitshme mbi 18 vjece te dijne anglish! oraret e punes sipas mundesis(min6 ore) 1 dite pushim ne jave, pagesat super te mira dhe korrekte(40%) minimumi 500euro! kushte shume te mira pune, privatsi totale. Na kontaktoni ne nr e cel 0692729341

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 28/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...