Njoftimet e fundit

Ofrojme vend pune per vajza

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 24/07/2014

Ofrojme vend pune per vajza nga 19-27 vjet te kete njohori kompjuter

new beetle 1.9 nafte. mundesi ndrrimi me makin familjare 5

new beetle 1.9 nafte. mundesi ndrrimi me makin familjare

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 24/07/2014

Lloji: Volkswagen/VW Viti i modelit: 2000 Kilometrazha: 140 000 - 149 999 Modeli: New Beetle Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Manual New beetle 1.9 dizel shum ekonomike ne gjendje shum te mir si motorrike gjenerike.letrat te paguara der ne korrik 2015.goma te reja serdilje me ngrohje dritat xsenon makin...

Fiat Bravo 1.9 dizel OKAZIONN 4

Fiat Bravo 1.9 dizel OKAZIONN

6200 Euro € - Durrës () - 24/07/2014

Lloji: Fiat Viti i modelit: 2008 Kilometrazha: 140 000 - 149 999 Modeli: Bravo Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Manual Çmimi: 6.200 € Fiat bravo 1.9 multijet 150cv, viti 2008, 146000 km , disqe alumini, klima, navigator, telefon , 6 marsha sedilje lekure ngjyr kafe. Makina eshte ne gjendje shume te mir...

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL OPTIONS 6+1 MARSHA 5

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL OPTIONS 6+1 MARSHA

Kontaktoni shitesin per cmimin - Gjirokastër () - 24/07/2014

Lloji: Opel Viti i modelit: 2008 Kilometrazha: 140 000 - 149 999 Modeli: Astra Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Manual Çmimi: Me marrveshje Makina ne gjendje perfekte si nga jashte ashtu dhe nga tapiceria e brendeshme. Asnje defekt mekanik apo kompjuterik.E gatshme per cdo lloj prove.Parapelqehet ndrim...

Ford Fiesta 1.2 benzine. Kambio Automatike + Kondicioner 4

Ford Fiesta 1.2 benzine. Kambio Automatike + Kondicioner

1700 Euro € - Durrës () - 24/07/2014

Lloji: Ford Viti i modelit: 1997 Kilometrazha: 110 000 - 119 999 Modeli: Fiesta Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Automat Çmimi: 1.700 € Shes Ford Fiesta viti 1998. Motorr 1.2 benzine me 16 V. Kambio automatike. Me 5 porta. Me kondicioner. Çeles me çip. Mbyllje qendrore. Antifurt me dy telekomanda. Xh...

Audi A4 Diezel 5

Audi A4 Diezel

3000 Euro € - Berat () - 24/07/2014

Lloji: Audi Viti i modelit: 2000 Kilometrazha: 20 000 - 24 999 Modeli: A4 Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Manual Çmimi: 3.000 € Shitet Audi A4 S-Line Diezel i Vitit 2001 . Marshi Automatik dhe Manual,perdoret me dy Marsha. Me letra Shqipëtare , Siguracione dhe Letra Te Paguara deri më 15 Prill 2015 . ...

Shitet shtepi 2+1 tek shkolla Sami Frasheri 5

Shitet shtepi 2+1 tek shkolla Sami Frasheri

130 Euro € - Tiranë (Shkolla. Sami Frasheri ) - 24/07/2014

Shitet apartament 2+1 e mobiluar me siperfaqe 94 m2 me super vereand 54 m2 ku ju mund te ndertoni oazin tuaj Shtepia eshte mobiluar nga arkitekt te njohur. Shtepia ndodhet ne kate 4. Me ashensor Shitet 130 000 Euro. Ky apartament eshte shume pak i perdorur Ju mirepresim. Tele. 042234310.

Shitet apartament tek rruga e Kavajes 1+1 me siperfaqe 60 m2!!! 5

Shitet apartament tek rruga e Kavajes 1+1 me siperfaqe 60 m2!!!

55000 Euro € - Tiranë (Rruga e Kavajes ) - 24/07/2014

Ne nje zoneshume te kerkuar te Tiranes ne nje lagje te qeteshitet apartament 1+1. Me 1 dhome gjumi, nje super korridor, dhome ndenjeje, Aneks ne kuzhine, Nje banje. Ndodhet ne pallat te vjeter. Apartamenti eshte i pa restauruar. Mjafton nje investim i vogel qe ai te kthehet ne apartamentin tuaj te ...

Tirane, shes Laptop MacBook Air 13-inch, 1.7-Core i5 ,500 EUROO 5

Tirane, shes Laptop MacBook Air 13-inch, 1.7-Core i5 ,500 EUROO

500 Euro € - Tiranë () - 24/07/2014

MacBook Air 13-inch,Mid 2011 (mesi i i vitit 2011) Processor 1.7 GHz Intel Core i5 Memory 4GB 1333 MHz DDR3 Graphics Intel HD Graphics 3000 512 MB Hard Disk 128 SSD Software OS X 10.9.4 Mavericks Karikues Origjinal Macbook-u eshte ne Gjendje prefekte pa asnje demtim apo grevishtje Cmimi: 500 Euro ...

Computer Lenovo 99 Euro.

Computer Lenovo 99 Euro.

99 Euro € - () - 24/07/2014

****SUPER OFERTE PER PAK DITE**** SHES KOMPJUTER TOTALISHT I KOMPLETUAR ME TE GJITHE AKSESORET. GARANCIA 1 VITE CMIMI - 99 EURO I PADISKUTUESHEM CEL - 066 30 30 314

Tirane, shes Play Station2 bashke me 2 leva Cordless 90 Euro 5

Tirane, shes Play Station2 bashke me 2 leva Cordless 90 Euro

90 Euro € - Tiranë () - 24/07/2014

Shitet Play Station2 Origjinal, i ardhur nga Anglia, shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi. Me 2 leva Cordless (pa kabull) qe luan ne distance deri ne 6m, dhe nese ju duhet, edhe nje tjeter me kabull. Me Memory Card, fishat qe lidhen me televizorin, si dhe rreth 10 lojera origjinale. ...

Tirane, shes DVD Recorder TEVION 10.000 Leke 4

Tirane, shes DVD Recorder TEVION 10.000 Leke

10000 ALL - Tiranë () - 24/07/2014

DVD RECORDER Tevion Modeli DRW-1000, e perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi. Luan formatet: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + RW, DVD-Audio, Picture CD, SVCD, VCD Telefononi ne numrin: 068 5405947