Njoftimet e fundit

Agjensi marketingu dhe eventesh

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 23/10/2014

Kerkojme djem edhe vajza per promoicion nga mosha 18 -24 vjece, te kene komunikim, shkathtesi, energjik si dhe te kene dhunti apo talent ne aktrim. pagesa e kenaqshme. nr kontakti: 0696822384

FORD MONDEO

11000 Euro € - () - 23/10/2014

Ford Mondeo - Viti i Prodhimit 2011, Ngjyre Gri, Lende djegese Benzine, Celesa me pult. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe funksionale. Cmimi 11000 Euro. Per me shume informacion e diskutime Tel: 069 20 63 965.

Kredi biznesi pa kolateral, në një interes të ulët dhe normë të përballueshme

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

Ne ofrojmë kredi private, kredi komerciale dhe personale me norma shumë minimale vjetore e interesit të ulëta si 3% brenda 1 viti me 20 vjet kohëzgjatje të shlyerjes në çdo pjesë të botës. Ne u japim kredi brenda gamës prej € 2,000.00 dhe 10.000.000 €. Kreditë tona janë të siguruar edhe për sigurinë...

Kredi në 3% në vit, të aplikojnë tani për më shumë hollësi

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

A jeni duke kërkuar për kredi urgjente? Na kontaktoni tani. është e lehtë për të aplikuar. Ne ofrojmë kredi të biznesit; Kredi personale, kredi shkolla dhe shumë në normë interesi 3% në vit. Për më shumë informata na kontaktoni përmes e-mail: karrhassan@gmail.com, ne ofrojmë kredi për qytetarët të n...

Kredi për biznesin e vogël në normë të ulët të interesit

Kredi për biznesin e vogël në normë të ulët të interesit

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

Kredi për çdo qëllim, na kontaktoni, ne ofrojmë kredi private, komerciale dhe personale me norma shumë minimale vjetore e interesit të ulëta si 3%, opsion pasiguruar është në dispozicion ne ofrojmë një shumë minimale prej € 2,000.00 - € 10,000,000,00, dhe një afat maksimal e 20 vjet më pak se 2 ditë...

Kredi biznesi pa kolateral, në një interes të ulët dhe normë të përballueshme

Kredi biznesi pa kolateral, në një interes të ulët dhe normë të përballueshme

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

A keni nevojë për kredi të gjatë apo të shkurtër urgjente dhe fleksibël gjatë? Nëse po, na kontaktoni përmes e-mail: karrhassan@gmail.com, për më shumë informacion se si për të aplikuar, është e lehtë për të aplikuar. Ne ofrojmë kredi nga 2000 € për 10.000.000 € në normë të përballueshme të interesi...

Aplikoni për kredi me 3%, të aplikojnë tani për më shumë hollësi

Aplikoni për kredi me 3%, të aplikojnë tani për më shumë hollësi

20 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

Kredi biznesi pa kolateral, në një interes të ulët dhe normë të përballueshme prej 3% Nëse jeni të interesuar, kontaktoni Email: karrhassan@gmail.com, Ne ofron kredi, një gamë të gjerë të Tregtisë Financave për individët, korporatat globale dhe kompanitë në të gjithë bota. Një kontratë e qartë, rreg...

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI

Falas - Tiranë (Tiranë) - 23/10/2014

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO SI OFFRE : CONTRATT...

Shesim apartament 3+1

850 Euro € - Tiranë (Tirana e Re) - 22/10/2014

Ne rrugen komuna e Parisit, prane Cristal Center shitet ap. 3+1 me sip. 140 m2 kati 4-ter,orientimi jug-lindje, me certefikate pronesie. Cmimi: 850 €uro/m2 . Tel: 0673800649

Shesim hotel

1700 Euro € - Tiranë (Komuna Petrele) - 22/10/2014

Ne Mullet prane autostrades Tirane-Elbasan hotel-bar-restorant me 4 kate,sip.ndertimi 485m2 + 7000 m2 toke (zona kadastrale 1498) e gjelberuar, e sistemuar + pishine + parking per afro 50 makina ne gjendje pune,dokumenta te rregullta.Cmimi:1700 euro/m2, i diskutushem.Tel: 069 20 22 007

Japim me qera

400 Euro € - Tiranë (Rruga e Kavajes) - 22/10/2014

Ne rrugen e Kavajes afer Xhamise jepet me qera ap. 2 + 1 + 2wc + 2 ballkone e mobiluar luks kati i 2, me mundesi parkimi per 2-3 makina,zone e qete dhe me gjelberim. ( E pershtatshme per banim dhe per zyra,preferohen qytetare te BE-se. ) Cmimi: 400 euro/muaj. Tel: 069 20 22 007

Shesim ambiente biznesi

1500 Euro € - Tiranë (Pallatet Agimi) - 22/10/2014

Telefona kontakti :0673800649/ 0685657808/ 0696620333 Prane Ministrise se Arsimit ne rrugen e Durresit shiten ambiente biznesi aktualisht me qera te larte me sip.240m2 kati perdhe (qera 1000 euro/muaj ) + 250m2 kati pare te ndara ne 170m2,70m2,ndertim i ri i perfunduar me hipoteke.Cmimi:1000 dhe 25...