Njoftimet e fundit

online communications

online communications

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 07/07/2015

compani e huaj kerkon vajza te paraqitshme mbi 18 vjece te dijne anglish! oraret e punes sipas mundesis(min6 ore) 1 dite pushim ne jave, pagesat super te mira dhe korrekte minimumi 500euro! kushte shume te mira pune, privatsi totale. Na kontaktoni ne nr e cel 0692729341

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 07/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

Tokë në shitje

40000 Euro € - Fushë-Krujë (Budull) - 07/07/2015

Budull, Fushë-Krujë. 2 km nga autostrada Fushë Krujë - Vorë .Shitet tokë 2200 m2 me dokumenta të rregullta hipotekore dhe cerifikatë pronësie.Ndodhet 300 m në të djathtë të shkollës "9- vjecare" Budull.Kufizohet me hekurudhën dhe rrugën që të shpie në Ahmetaq.E pershtatshme për cdo aktivitet.Çmimi i...

Jepet Me Qera

25000 ALL - Tiranë (Qytet Studenti ) - 06/07/2015

Jepet me qera apartamenti 2+1+ dy ballkone + garazh . Apartamenti eshte i kompletuar uje drita 24h dhe ndodhet te Big Market ne Qytetin Studenti . Cmimi 250 mije leke. Preferohen familjar ose vajza. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0696863791 .

Jepet me Qera

400 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 06/07/2015

Bulevardi Zogu Pare prane Maternitetit,kati II, me ashensor, 118 m2, 2+1, 2 banjo, guzhina e 1 dhome te kompletuara, me tre ballkone me pamje ne bulevard. kontaktoni 0698120780

Jap me qera

300 Euro € - Tiranë (te liqeni pranë gardës) - 06/07/2015

app. 1+1 i kompletuar, me kondicioner, dhomë gjumi italiane luna, ujë drita 24 orë kërkohet një çift pa fëmijë. cel. 0692319374

NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE.AMBIENTE GIOVANILE E TRANQUILLO.!

NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE.AMBIENTE GIOVANILE E TRANQUILLO.!

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 06/07/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 ORE SI CHIEDE : OTTIMA CONO...

jepet me qira apartament 1+1

250 Euro € - Tiranë (rruga Durrsit) - 06/07/2015

Jepet me qira apartament 1+1 kati i 2,i mobiluar me telefon e uje 24ore. Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rrg.Durrisit nga qendra ,perbri Amb.Vatikanitdhe universitetit Ufo cmimi 250€. Tel 0692289889 ,,0422425221

Apartament me qira 1+1+A+BLK

20000 ALL - Tiranë () - 06/07/2015

Rr. Kongresi i Manastirit , Pall. mbrapa Gjimnazit Cajupi , kati V , pa ashensor , kuzhine e kompletuar Cmimi i padiskutueshem Tel. 0692796845

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 06/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

Ndarje qiraje

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Kristal Center) - 06/07/2015

Kerkohen dy vajza per ndarje qiraje ne nje apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore. Aktualisht jetojne dy goca 7500 leke secila. 0698442676

BEACH ADRIATIK SHITJE APARTAMENTE DURRËS

BEACH ADRIATIK SHITJE APARTAMENTE DURRËS

25000 Euro € - Durrës (Durrës) - 05/07/2015

62m2 krejt apartamente të reja për shitje kat te 2. Vendosur afër 30m larg nga plazhi Hotel Adriatik dhe. Ju lutemi të kontaktoni 0694796927 0030 694 4945820 (numri Greke)