Njoftimet e fundit

Kerkoj Call center ne gjuhen gjermane dhe angleze

200 Euro € - Tiranë (Liqeni artificial ) - 25/05/2015

Sapo jam kthyer nga Gjermania dhe deshiroj te punoj ne call center per gjuhe gjermane , gjithashtu gjuha angleze eshte nje pike e fort e imja . Ju lutem me kontaktoni ne email suada.shala.95@hotmail.com

AMBJENTE BIZNESI ME QERA. MAGAZINA; DYQANE.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 25/05/2015

- TEK XHAMLLEKU, AMBJENT 735M2. LARTESI MBI 4,5M; CMIMI 1,5 EURO/M2. - RRUGA "MYSLYM KETA", NE ZONEN KINOSTUDIO, VETEM 150 METRA NGA KOMISARIATI 4, JAP ME QERA DYQAN 70M2. KATI I PARE. ME DALJE NE 2 ANE SI NGA RRUGA KRYESORE DHE NGA BLLOKU I PALLATEVE. SHUME E PERSHTATSHME PER FURRE BUKE; MAGAZINE ...

Ambjent biznesi 1050 m2 me qera. kthesa e Kamzes

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 25/05/2015

Poshte Kompleksit Malazian, kompleksi Kthesa Kamzes, jepet me qera, ambjent 1050 m², bodrum me ndricim natyral. Lartesi 4m. Me tualet. I pershtatshem per cdo aktivitet biznesi fason; magazina etj, 2 Euro/m2/muaj, CEL.0673900808

NE BATHORE, JAP SHTEPI PRIVATE ME 2000 M2 TOKE VRESHTE. RRUGA "DAJTI"

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 25/05/2015

BATHORE, RRUGA " DAJTI " jepet me qera shtepi private 130 m2, 2dhoma+guzhine+dhome ndenje. Si dhe 2000 m2 kopesht dhe vreshte. Toka dhe shtepia te rrethuar plotesisht. Uje dhe drita 24 ore. JEPET VETEM PER FAMILJE TE RREGULLTA QE MUND TE KUJDESOHEN DHE PER VRESHTIN. Qeraja, 20000 Lekë muaj, i padi...

SUPEROFERTE 2 DITORE NE UNAZEN E RE.AP. 1+1, PALLAT NE NDERTIM NGA 450 NE 350 EURO/M2.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 25/05/2015

UNAZA RE, 150 m nga ish ASTIRI, shitet 1+1, siperfaqe 67,8m², kati 5-te. Drejtimi i apartamentit nga dielli. Pallati ka mbaruar sovatimet brenda dhe jashte dhe eshte ne fazen e pllakave. Kati i 5-te i banimit. 1 banjo+verande te madhe . Kati 8-te ( i fundit). Ashensori ne pune. Pallat i banuar plo...

First Car Rental-Makina me qira 5

First Car Rental-Makina me qira

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 25/05/2015

Makina te Reja me Siguracion te Plote, Asistence 24 Ore & Cmime Konkuruese Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel: 0694033377, ne adresen e e-mailit: info@national.al ose vizitoni faqen tone: booking.first.al

PRESA APPUNTAMENTI COMPAGNIA ITALIANA - OPERATORI E TEAM LEADER

PRESA APPUNTAMENTI COMPAGNIA ITALIANA - OPERATORI E TEAM LEADER

Falas - Tiranë (Tiranë) - 25/05/2015

PRESA APPUNTAMENTI COMPAGNIA ITALIANA - OPERATORI E TEAM LEADER CERCA 35 OPERATORI TELEFONICI E 3 TEAM LEADER PART TIME E FULL TIME PER APPUNTAMENTI SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. ORARIO DI LAVORO : O DI MATTINA O DI POMERIGGIO E ANCHE FULL...

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 25/05/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

VolksSmart 3

VolksSmart

195 ALL - Tiranë (Tiranë) - 23/05/2015

Celular VolksSmart. I ri. 5.3 inch HD display. Procesor 1.3 GHZ quad core. Ram 2 GB, Memorie 16 GB. Kamera 12 MP dual flash/2MP + flash. Pranon karte memorie microSD deri ne 32 GB. Sistemi operativ Android 4.4 KItKat. Elegant dhe i pershtatshem per lojra dhe shikimin e videove fale ekranit 5.3 inch ...

Tirane, ofroj vend pune sekretare

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tirane) - 23/05/2015

Kerkohet sekretare full time 1-Arsim i larte 2-Njouri te mira te paketes Microsoft Office 3-Njohuri shum te mira te gjuhes italiane dhe angleze ne te shkruar dhe ne te folur 4-Te jete ...

Operator Telefonik

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 23/05/2015

Europe Service Group ofron vende pune per fushaten Beetwin, luce e gas. Preferohen persona qe te kene eksperience ne kete fushe. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr : 0695590725/ 0696317932/ 0697332882 ose te paraqiten prane ambjenteve tona nga e hena ne te shtune, nga ora 09.00-19.00 Adres...

Ipad mini 1

250 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 23/05/2015

shes ipad mini 1 , i perdorur 16gb , i blere ne amerike ne gjendje si i sapo blere, sic jane te gjithe produktet apple. ngjyra e zeze dhe shitet per arsye te marrjes se nje modeli tjeter .Ka dhe kellef mbrojtes