Njoftimet e fundit

Apartament 2+1

Apartament 2+1

300 Euro € - () - 03/07/2015

Hyrje perball kishes ne Don Bosko 2+1 e mobiluar totalisht me nje mobilim modern jepet me qera per vetem 300€ ne muaj.

Apartament 2+1

Apartament 2+1

550 Euro € - () - 03/07/2015

Apartament ne Unaze te Re me pamje nga rruga kryesore dhe ne rrjeshtin e pare, 2+1 me dy banjo me siperfaqe 105m2 me hipoteke per vetem 550€ m2(e diskutueshme) tel.0694251317

ofroj vend pune

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Liqeni artificial i tiranes) - 03/07/2015

Kerkoj punetore lavazhi. orari 08 me 21.00 mob. 0698155264 mob. 0698615997

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 03/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 02/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

CORSO PER MIGLIORARE LA LINGUA ITALIANA

CORSO PER MIGLIORARE LA LINGUA ITALIANA

3 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 02/07/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 O...

shtepi me qera

100 Euro € - Lushnjë (lagja 18 tetori) - 01/07/2015

jap shtepi me qera ne lagjen 18 tetori jan dy kate kati i dyt i rregulluar me 500 metra tok anes shtepis nese jeni te interesuar me tel

POSSIBILITA DI CRESCITA E FORMAZIONE PROFESSIONALE PER DIVENTARE TEAM LEADER

POSSIBILITA DI CRESCITA E FORMAZIONE PROFESSIONALE PER DIVENTARE TEAM LEADER

Falas - Tiranë (Tiranë) - 01/07/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 ORE SI CHIEDE : OTTIMA CONO...

lokal biznesi

270000 Euro € - Tiranë () - 01/07/2015

Shitet lokal biznesi 98 metra katror . Rr O((sman Myderizi (mbrapa parkut te delegacioneve tek stadiumi Selman Stermasi) . me dokumenta te rregullta

Dhoma Pushimi 4

Dhoma Pushimi

3000 ALL - Sarandë (Jug) - 01/07/2015

Jepet me qera 1 vile 2 kateshe per pushimet e veres e pershtatshme per familjare Vila eshte me ambjente te mobiluara dhe ne te dyja katet dhe jepen te ndara per cdo ambjent dhe kat.Ambjentet jane me dy dhoma + guzhine+toilet. Adresa afer Hotel Freskia ne zbritje te qafes se 6(100 m afer plazhit).Pa...

Shes Apartament 1+1

45000 Euro € - Tiranë (21 Dhjetori; Ish pallati i sportit "Partizani") - 01/07/2015

Shes Apartament 1+1, i mobiluar, 56 m katror, me hipoteke, kati ll, buze rruges kryesore, i kthyer nga lindja. Kontakt: 0697862383 ose 0684060073

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 01/07/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...