Njoftimet e fundit

Jepet me qera

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Rr. Dibres) - 28/08/2015

Kati i dyte i nje vile 2 kateshe jepet me qera per biznes privat. Objekti ndodhet ne rrugen e Dibres perballe Spitalit Nene Tereza, 20 metra nga Hotel Viktoria. Kontaktoni ne 0692239758. Cmimi i diskutueshem

Jepet me qera

400 Euro € - Tiranë (Rr. Dibres) - 28/08/2015

Kati i dyte i nje vile 2 kateshe jepet me qera per biznes privat. Objekti ndodhet ne rrugen e Dibres perballe Spitalit Nene Tereza, 20 metra nga Hotel Viktoria.

SHES 2

SHES

1800 Euro € - Tiranë (Myslym shyri) - 28/08/2015

FORD FIESTA EKONOMIKE, 1.4 BENZINE MODEL, 2004 ME CONDIZIONER, RADIO CD, GOMA TE MIRA. KA 145 MIJE KM. TE BERA JASHTE NE ITALY, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. LEK. 2.500.000 TEL. 0666 545 001

Fiat Punto Evo

5300 Euro € - Tiranë () - 27/08/2015

Fiat punto evo viti 2010,manuale,1,3 nafte motorr multijet,ngjyra e bardhe,100000 km.letra te paguara.Shume ekonomike.

SOSTARIFFE cerca CONSULENTI DI VENDITA ADSL E ENERGIA

Falas - Tiranë (Bllok) - 27/08/2015

SosTariffe.it Cerca di assumere consulenti alla vendita di ADSL, ENERGIA & GAS Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché gli utenti che verranno chiamati saranno coloro che avranno richiesto all’interno di SosTariffe.it di essere contattati per una consulenza. ...

SHES 2

SHES

2000 Euro € - Tiranë (Muslym shyri) - 27/08/2015

SHES FORD FIESTA 1.4 BENZINE VITI 2004. EKONOMIKE ,KA 145 MIJE KM. KAMBIO MANUALE, KODIZIONER, RADIO CD. MAKINA ESHTE SI E RE, KAM 2 MUAJ QE E KA PAGUAR DOGANEN , TARGA TE REJA DHE KM I KA BERE NE ITALI. LEK. 280 MIJE TE REJA, I DISKUTUSHEM. TEL. 0666 545 001

CAMPAGNA   DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO   VENDITA   MA INFORMAZIONE

CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE

3 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 27/08/2015

CALL CENTER ITALIANO DA DIECI ANNI NEL SETTORE , EFFETTUA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , NON FACCIAMO VENDITA MA INFORMAZIONE CERCA 27 OPERATORI PER APPUNTAMENTI E 5 TEAM LEADER ORARIO DI LAVORO : O MATTINA O POMERIGGIO O FULL TIME A SCELTA , TURNO DI LAVORO 4 ORE O 5 O...

POMPA SOVATIMI DHE HEJDHE LUSTRE NGA GERMANIA

POMPA SOVATIMI DHE HEJDHE LUSTRE NGA GERMANIA

9000 Euro € - (Tiranë) - 26/08/2015

HEJDHE LARCI 100m NE JIATSI 300m E PA PERDOROUR E RE FARE . PLUS 50m tub, E DISKOTUESME PER CMIMIN.00306936587845

Bokse New

Bokse New

1500 Euro € - Tiranë () - 26/08/2015

LSR4328P Powered 8" two-way system SPECIFIKIMET Përgjigje Frekuenca +/- 1.5 dB: 50 Hz - 20 kHz -3 DB: 43 Hz - 22 kHz -10 DB: 35 Hz - 32 kHz SPL / 1m (Vijon / Peak) 106 dB / 112 dB Konvertor 8 në 438H / 1 në 431G; e vetmbrojtur struktura magnet neodymium motorike. Ndjeshmëria +4 dBu, -10 DBV 96 dB /...

SHES

SHES

280 ALL - Tiranë (MYSLYM SHYRI) - 26/08/2015

SHES, FORD FIESTA 1.4 BENZINE MODEL. 2004 KM. 145 MIJE. NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME KONDIZIONER, GOMA TE MIRA, RADIO CD. LEK. 280 MIJE TE REJA PAK I DISUTUSHEM. TEL. 0666 545 001

Iphone 6 16 gb 4.7 inch

500 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 26/08/2015

Shitet iphone 6 ngjyre silver Celulari eshte blere ne janar.Ndodhet ne gjendje te mire.Vjen bashke me kutine origjinale,kufjet e apple,karikuesin origjinal,kellef per te mbrojtur celularin.Cmimi eshte i padiskutueshem pasi nuk ka mbushur vitin akoma,dhe ka tere ate ulje nga i riu i i cili kushton 6...

Kerkojm punojse!

Kontaktoni shitesin per cmimin - () - 25/08/2015

Kerkojm parukiere dhe estetiste . Nr kontakti 0695685075