Njoftimet e fundit

Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades Durres-Morine. Me hipoteke Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades se Kombit, ne segmentin Rreshen-Reps. Toka eshte e pershtatshme per ngritje aktiviteti biznesi te ndryshem si Karburante apo biznese te tjera. Toka eshte me dokumenta te rregullta hipotekore dhe e trasheguar. Ofroj qe te kembehet me apartamente ne Tirane ose Durr...

Shes apartament 2+1 ne Qender te Tiranes

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

NE QENDER TE TIRANES ndermjet kishes Katolike dhe rr. "Myslym Shyri", shes studio muzike, adoptohet per apartament 2+1, ka 2 banjo me dritare. Kati II, sip 104m², garazh makine 18.000 euro. Cmimi i Studios, 95.000 Euro/total, Cel. 0673900808

Shes dyqan 118 m2 prane Qendres Tiranes. Kompleksi tek Burgu 313 Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

100 metra tek Rruga “JORDAN MISJA”. Ne qender te Tiranes. Kompleksi i mrekullueshem i banimit ngjitur me BURGUN 313 . Shes dyqan me siperfaqe 118m2, lartesia 4,3m2. Ka pozicion te shkelqyer ne kompleks me dyer hyrese ne 2 krahet e kompleksit. Me hipoteke. Mund te jepet dhe me qera me 6 euro/m2. Cmim...

AMBJENT BIZNESI ME QERA, TEK XHAMLLEKU Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

XHAMLLEKU. AMBJENT 735 M2 JEPET ME QERA. , lartesia mbi 3,5m2. E pershtatshme per rrobaqepesi, kepucari, magazina etj. Kati 2-te. Cmimi 1,5 euro/m2. cel. 0673900808

NE PORCELAN. Jap me qera apartament 1+1. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

NE PORCELAN apartament 1+1, korridor+depo+ballkon+banjo+kunderbufe, pallat parafabrikat, banjo rregulluar, kati V, bosh, e pa mobiluar, depozite uji. Kushti te paguhet 1 qera mujore garanci. Qeraja, 15000 Lekë /totali/muaj, i padiskutueshem. Cel. 0673900808

Shes toke ne Petrele, Tirane. Cmimi 80 euro/m2 Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Disponoj per shitje 2 parcela toke te hipotekuar ( toke e trasheguar) ne siperfaqe 2000 m2 dhe nje truall prej 500 m2. Toka ndodhet ne nje vend piktoreks dhe prane rruges kryesore, jo me shume se 200 metra. Eshte e pershtatshme per banim ose aktivitet biznesi. Cmimi 80 euro/m2 Cel. 0673900808

Shes lokal Bar-Restorant ne pune ne Petrele-Tirane. Zone Turistike. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Ne zonen me te bukur turistike, Petrele shes Lokal Restorant 2 katsh me siperfaqe ndertimi 452 m2. Toka ne te cilen eshte ndertuar ky restorant eshte 4500 m2 hipotekore+1400 m2 toke pa hipoteke por e trasheguar. Aktualisht kati i pare i restorantit sherben per Lokal dhe kati I dyte eshte banim. Cdo ...

Shes ap.1+1, brenda Unazes Vogel, prane Qendres Tiranes. Pallat i ri cilesore.Me hipoteke. Tiranë

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Ne nje pallat te ri dhe shume cilesor, ne nje zone prane Qendres se Tiranes, zone e paster dhe shume e qete,rruga “4 Deshmoret”. Pallati ndodhet 150 metra nga Gjimnazi “Partizani”, 150 metra nga shkolla 9 vjecare “4 Deshmoret” dhe kopshti nr.35. Apartamenti 1+1+koridor+ballkon te madh qe mund te mby...

Shitet Bar Kafe - Mezeri ne pune. Buze rruges “M.Keta” ish Rruga Ura, Zona “KINOSTUDIO”. Tirane

110000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Rruga “Myslym Keta”, Zona “KINOSTUDIO”, 150 metra nga Komisariati Nr. 4 i Policise, tek ish Ndermarrja Rruga Ura, shitet Lokal Bar-Kafe-Mezeri, ne pune. Eshte buze rruge kryesore dhe ka ambient te shfrytezueshem si oborr-verande perpara, rreth 40 m2. Veranda eshte e mbuluar me derrase suedeze.Po kes...

PORCELAN. Shes apartament 1+1+shtese, parafabrikat, kati 3-te. Tiranë

4700000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Ne Porcelan, prane Qendres Shendetesore dhe shkolles 9 vjecare "Gjon BUZUKU", ne nje pallat parafabrikat, kati 3-te, shes apartamentin 1+1+koridor+banjo+ballkon+depo+dhome shtese. Siperfaqe hipotekore 50,1 m2, por realisht eshte rreth 60 m2. Pamja e apartamentit eshte mjaft e favorshme, nga JUGU. C...

Shes 200 m2 tek Vilat Gjermane. Tiranë

39000 Euro € - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Tek Vilat Gjermane kembehet 200 m² truall, 128 m² hipoteke+84m² me deklarate. Shtruar me beton dhe rrethuar. Kufizohet me rrugen kryesore. Kembehet me apartament 2+1 ne Tirane + nje garazh. Shitet 39000 Euro. Cel. 0673900808

Jap apartament 1+1, bosh. Mbi Kinostudio, 100 metra pa shkuar tek Lokal "FRESKU", Tiranë

15000 ALL - Tiranë (Tiranë) - 02/10/2014

Ne Kinostudio, 100 metra pa shkuar tek Lokal "FRESKU" mbi IKV , pallati I ri , tek ish Ndermarrja Pyjore, ngjitur me Shkollen 9 vjecare, me 3 linja autobuzi, jap me qera apartament 1+1+koridor+banjo me dritare+ballkon. Apartamenti eshte bosh. Ka vetem kunderbufe me sobe gatimi dhe nje frigorifer 1 k...