Njoftimet e fundit

Tirane, shes ose nderroj xhip Land Rover RANGE ROVER, VOUGUE Viti 2004, 16.000 Euro

Tirane, shes ose nderroj xhip Land Rover RANGE ROVER, VOUGUE Viti 2004, 16.000 Euro

16000 Euro € - Tiranë () - 31/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 44 KM.........: 130000 SHES FORISTRADE RANGE ROVER VOUGUE. MAKINA SA KA ARDHUR DHE SA I ESHTE PAGUAR DOGANA. ESHTE NGJYRE BLU E ERRET MOTOR 300 NAFTE KAMJO AUTOMATIKE. MAKINA ESHTE FULL FARE ME KSENON ...

SHITET/ NROHET 1.9 DCI 130 Mij viti 04 VETEM NJERZ SERJOZ PRES 5

SHITET/ NROHET 1.9 DCI 130 Mij viti 04 VETEM NJERZ SERJOZ PRES

2500 Euro € - () - 31/07/2014

Makina Eshte super gjendje Si E Re Km Origjinale 13000 Mij km 1.9 Dizel 7 Marsha Super Ekonomi Siguracio kufitar 150€ I Paguar Per 6 Muaj Dokumenta Te Regullta Gati Per Dogan 320 lek .Cemimi 2500€ E Nroj Me Makin tjetr . Plus Diferecen Na Ana Ime N baz t mjetit dhe gjendjes s tij . 0697819975 sms os...

Super Okazion Nderrohet /shitet Makina Chevrolet Alero Viti 2000 ,cmimi 2200€ (i Diskutueshem.) 5

Super Okazion Nderrohet /shitet Makina Chevrolet Alero Viti 2000 ,cmimi 2200€ (i Diskutueshem.)

2200 Euro € - () - 31/07/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: blu Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: KM.........: 111250 Makina eshte ne gjendje perfekte si ne pjese xhenerike dhe motorrike. Makina eshte me targa shqiptare letra te rregullta deri ne dhjetore 2014 .(mund dhe te Nderrohet me makina te...

Tirane, shes makine Opel Corsa c Viti 2005, 2600 Euro i padiskutueshem 5

Tirane, shes makine Opel Corsa c Viti 2005, 2600 Euro i padiskutueshem

2600 Euro € - Tiranë () - 31/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 152000 Makines i jane kryer te gjitha sherbimet. Gomat e para + bateria te reja. Dokumenta deri ne dhjetor 2014. Shitet per arsye mosperdorimi. Tel. : 0662076231

Tirane, shes makine Ford Ford Fiesta Ghia1.2 + impjant gazi (LPG-550euro) Viti 1997, 1400 Euro 4

Tirane, shes makine Ford Ford Fiesta Ghia1.2 + impjant gazi (LPG-550euro) Viti 1997, 1400 Euro

1400 Euro € - Tiranë () - 31/07/2014

Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 78568 Shes Ford Fiesta 1.2 Ghia,benzine+impjant gazi (LPG 550 euro)konsumi 8-L/100km gaz,shume ekonomike, kamjo manuale,xhama elektrik,kondicioner,ne gjendje te mire motorike dhe xheneri...

Tirane, shes makine Fiat PUNTO SPORT AUTOMATIK Viti 2001, 2.300 Euro 5

Tirane, shes makine Fiat PUNTO SPORT AUTOMATIK Viti 2001, 2.300 Euro

2300 Euro € - Tiranë () - 31/07/2014

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 123 000 PUNTO SPORT, 1.2 BENZINE, KAMBIO AUTOMATIKE / TRONIK, ABS, AIRBAG, OPSION TIMON CITY. NE 100 000 KM JANE NDERRUAR RRIPI I MOTORRIT DHE VAJ + FILTER I KAMBIOS, DISQE ALUMINI. NE GJENDJE SHUME...

Volkswagen sharan 6+1 Viti 2008,10.500 Euro 78000KM 5

Volkswagen sharan 6+1 Viti 2008,10.500 Euro 78000KM

10500 Euro € - Tiranë () - 31/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 78000 1.9 nafte viti 2007 Version hingline kamio manuale ne gjendje shume te mire sensore parkimi,navi, DVD, disqe origjinale 17"me goma te reja 0 km te gjitha sherbimet e kryera makine e pronarit te au...

Lushnje...SUPER..,OKAZION. makine Ford focus Viti 2002, 2000 Euro 5

Lushnje...SUPER..,OKAZION. makine Ford focus Viti 2002, 2000 Euro

2000 Euro € - Lushnjë () - 31/07/2014

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 101201 makina eshte ne gjendje shume te mire me dogane te paguar full--------------- Tel. : 0698665160

appartment for rent

10 Euro € - Tiranë (Center of Tirana) - 30/07/2014

an appartment a kitchen + 2 bedroom+balcon, first floor complete furnished, for more info email lxhengo@gmail.com or mob 00355682049943

FENER SMART

FENER SMART

4000 ALL - Fier () - 30/07/2014

SHESE NJE FENER SMARTI ORGJINAL,ESHTE I RI.CMIMI 4000 LEKE Telefon: 0695226622

BOKSE 5

BOKSE

30 Euro € - Fier () - 30/07/2014

SHES BOKSE ORGJINAL 700 WATTS VETEK,693.ERATHQUAKE SOUND CORPOPATION.BOKSET JANE DY COP DHE CMIMIN E KANE 30.EURO Telefon: 0695226622

BORDURA SPORTIVE 3

BORDURA SPORTIVE

5000 ALL - Fier () - 30/07/2014

SHESE BORDURA SPORTIVE PER TE GJITHA LLOJET E GOLF-AVE.BORDURAT JANE ORGJINALE Telefon: 0695226622