Njoftimet e fundit

Tirane, ofroj vend pune PERFAQESUES MJEKESOR

Tirane, ofroj vend pune PERFAQESUES MJEKESOR

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 03/09/2014

Pharma One eshte distributori kryesor farmaceutik ne Shqiperi me mbi 20% te vleres se tregut. Misioni yne eshte sherbimi ne kohen dhe cilesine e duhur te te gjithe kerkesave te tregut farmaceutik. Investimet ne teknologji, personel dhe infrastrukture moderne te shperndarjes e vendos natyrshem Pharma...

Tirane, ofroj vend pune MONTUES PER MOBILJE

Tirane, ofroj vend pune MONTUES PER MOBILJE

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 03/09/2014

Shoqëria BRUNES sh.p.k. Kërkon të punësoj MONTUES per mobilje me orar të plotë. KRITERET: 1. Të ketë minimumi 3 vjet eksperiencë pune . 2. Të zotëroj aftësi për të punuar në grup. 3. Të zotëroj aftesi komunikative. 4 Te zotëroj dëshmi automjeti. 5. Preferohet me vendbanim Tiranë ose Durrës. BRUNE...

Tirane, ofroj vend pune Asistente Ekzekutive

Tirane, ofroj vend pune Asistente Ekzekutive

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë () - 03/09/2014

Shoqëria BRUNES sh.p.k, një nga shoqëritë lider në tregun Shqiptar Kërkon të punësojë Asistente Ekzekutive (f) me orar të plotë. KRITERET: 1.Të ketë minimumi 3 vjet eksperiencë pune. 2.Të njohë shumë mirë gjuhën Angleze dhe Italiane. 3.Të zotërojë diplomë fakulteti 4.Të zotërojë aftësi manaxheriale...

apartamaent per shitje ose kembim

22500 Euro € - Tiranë () - 03/09/2014

Shitet ap 1+1 mbrapa casa italia prane spitalit italian salus sip e pergj 74 meter katror sip e hipotekuar 64 meter katror cmimi 22500 euro, vetem i suvatur dhe te vendosur deren e jashme, Ndodhet ne katin e kater banim,ballkon te madh e ne zone te qete per banim,ose kembehet me apartament me sip...

apartamaent per shitje ose kembim

22500 Euro € - Tiranë () - 03/09/2014

Shitet ap 1+1 mbrapa casa italia prane spitalit italian salus sip e pergj 74 meter katror sip e hipotekuar 64 meter katror cmimi 22500 euro, vetem i suvatur dhe te vendosur deren e jashme, Ndodhet ne katin e kater banim,ballkon te madh e ne zone te qete per banim,ose kembehet me apartament me sip...

TIRANE,JEPET NE QERA DYQAN PRANE GJYKATES SE SHKALLES SE PARE

30000 ALL - () - 02/09/2014

Jepet me qera ambjent bosh, sip. 60 m2 , i pershtatshem per zyra, dyqan dhe cdo aktivitet tjeter.Ndodhet prane gjykates se shkalles se pare,kulla jeshile. Cel: 069 30 75 449 / 069 39 11 362

Give for rent/ jap me qera

250 Euro € - Tiranë (STACION I TRENIT, KOMPLEKSI USLUGA) - 02/09/2014

Japim me qera nje apartament me siperfaqe 70 m2, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem per zyra, klinike dentare apo sherbim tjeter. Ka dy ambiente te ndara, nje ballkon me pamje nga Dajti, ndodhet ne katin e peste me ashensor.Mund te modifikohet me kartonxhes dhoma e ndenjes per te siguruar dy ndar...

shitje

60 Euro € - sarande (sarande) - 02/09/2014

shes nje apartament 1+1 sallon , guzhin ,banjo .ballkon.55m20 Me pamje te mbrekullusheme nga deti ne katin tet ne lagjen koder sarande 200m large detit

Samsung galaxy s duos 5

Samsung galaxy s duos

14000 ALL - Tiranë () - 02/09/2014

Samsung galaxy s duos 7562 origjinal me 2 karta .celulari eshte pothuajse i ri ,vetem 2 jav qe eshte nxjerr nga kutia dhe shum pak i perdorur.Nuk ka as gervishtjen me te vogel sepse dhe kaq kohe eshte mbajtur me qese ekrani si dhe kellef silikoni.shitet bashke me kutin origjinale me gjithe aksesoret...

OFFERTA DI LAVORO

OFFERTA DI LAVORO

Falas - Tiranë (Tiranë) - 02/09/2014

COMPAGNIA ITALIANA CALL CENTER LEADER PER LA CAMPAGNA DI PRESA APPUNTAMENTI , CERCA OPERATORI TELEFONICI PART TIME E FULL TIME . SI CHIEDE : OTTIMA CONOSCENZA DELLA LINGUA ITALIANA ATTEGGIAMENTO SOLARE E DINAMICO. SI OFFRE : CONTRATTO DI LAVORO A NORMA DI LEGGE PAGA MENSILE PIU BONUS AMBIEN...

Future Generation ofron vende pune si operatore telefonike ne gjuhen gjermane.

Falas - Tiranë (Komuna e Parisit) - 02/09/2014

Personat e interesuar duhet te : • njohin shume mire gjuhen gjermane • kene deshire per te punuar ne grup • jene ambicioze Per informacione me te detajuara mund te na kontaktoni ne nr : 0696037842 Dergoni CV ne adresen e email-it : hr@futuregenerationonline.com Ju mirepresim!

FUTURE GENERATION RICERCA 110 OPERATORI TELEFONICI

Falas - Tiranë (Komuna e Parisit) - 02/09/2014

FUTURE GENERATION ricerca dipendenti pronti a partire sulle campagne Seat Pagine Gialle, Recupero Credito, e sulle attività' dell'energia e telefoniche. Ottima retribuzione, premi gara e bonus, e possibilità di carriera Indirizzo mail: hr@futuregenerationonline.com Contattaci al nr 06960 37 84...