Njoftimet e fundit

Jap ap. 2+1 plotesisht te mobiluar. Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, brenda Unazes

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

Shes apartament 2+1 modern tek kompleksi “Tirana Golden Park”, ish Qyteti I nxenesve.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

ISH QYTETI I NXENESVE KOMPLEKSI MODERN "TIRANA GOLDEN PARK", Kompleksi perfundon shpejt dhe ka infrastrukture teper moderne. Ndodhet vetem 100 metra nga rruga kryesore dhe stacioni i autobuzave. Apartament 2+1+2banjo(njera me dritare)+ballkon. Kati 6-te. Pallati eshte 9 katsh.Me 2 ashensor. Sip. 113...

Shes apartament 1+1 modern tek Prokororia rrethit Tirane.

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Tek Prokororia e Rrethit Pallat i ri modern I perfunduar dhe plotesisht I banuar, shitet apartament 1+1 siperfaqe 63m2. E mobiluar. Kati 3-te banimit. Ashensor cilesor. Ballkoni me tende re. Hipoteka ne proces. Mobilimi lihet ne shtepi extra dhe nuk eshte I llogaritur ne cmim. Cmimi perfundimtar 120...

PRONOTONI APARTAMENTE NE KOMPLEKSIN E MREKULLUESHEM TEK PROKORORIA E TIRANES

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Tek Prokororia Rrethit ne ish Braka, Brenda unazes se vogel. Vetem 5 minuta ne kembe me Qendren e Tiranes Pallat modern ne ndertim, shes apartament 2+1 dhe 1+1 me siperfaqe te ndryshme. Pallati mbaron pas 2 vitesh. Cmimi me pagese te menjehershme ne mbi 80 % eshte 1100 euro/m2. Pronotimi me keste...

SHES LOKAL BAR-RESTORANT NE PUNE NE PETRELE-TIRANE. ZONE TURISTIKE. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Ne zonen me te bukur turistike, Petrele shes Lokal Restorant 2 katsh me siperfaqe ndertimi 452 m2. Toka ne te cilen eshte ndertuar ky restorant eshte 4500 m2 hipotekore+1400 m2 toke pa hipoteke por e trasheguar. Aktualisht kati i pare i restorantit sherben per Lokal dhe kati I dyte eshte banim. Cdo ...

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOLOMBO. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK, PRANE KOMPLEKSIT KOLOMBO , RRUGES BUZE LIQENIT TE THATE. 150 METRA NGA RESTORANT "VELLEZERIT PETI", PALLAT NE RRESHTIN E DYTE POR ME PAMJET NGA LIQENI, DREJTIMI LINDJE+JUG. APARTAMENT 2+1+ANEKS GATIMI+1BANJO TE MADHE ME DRITARE+2BALLKONE, SIPERFAQE 95M2. APARTAMENT 2+1...

SHES APARTAMENT 3+1 PLOTESISHT E PARREGULLUAR.NE QENDER TE TIRANES PRANE SHKOLLES SE BALETIT. TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Ne qender te Tiranes prane shkolles se Baletit, 1+1+shtese 3 dhoma te legalizuar. Sip. 102 m2.Plotesisht e pa rregulluar. Kati 4. Pallat me tulla. Pa ashensor, Cmimi i tregut ne kete zone aktualisht eshte mbi 1200 euro/m2 Cmimi perfundimtar i shitjes ne gjendjen qe eshte apartamenti 75.000 Euro I p...

AMBJENTE BIZNESI ME QERA. MAGAZINA; DYQANE. TIRANE TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

- TEK XHAMLLEKU, AMBJENT 735M2. LARTESI MBI 4,5M; CMIMI 1,5 EURO/M2. - RRUGA "MYSLYM KETA", NE ZONEN KINOSTUDIO, VETEM 150 METRA NGA KOMISARIATI 4, JAP ME QERA DYQAN 70M2. KATI I PARE. ME DALJE NE 2 ANE SI NGA RRUGA KRYESORE DHE NGA BLLOKU I PALLATEVE. SHUME E PERSHTATSHME PER FURRE BUKE; MAGAZINE ...

SHES TRUALL 550 M2 TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEKE . CMIMI 280 EURO/M2 TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

SHES TRUALL PER VILA NE NJE NGA ZONAT ME TE BUKURA TE TIRANES, NE KODREN E PRIFTIT. TRUALLI ESHTE 556 M2. MUND TE SHITET DHE E NDARE NE 2 PJESE. ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA HIPOTEKORE. ZONE E SHKELQYER PER VILA BANIMI DHE E ASFALTUAR. CMIMI I SHITJES ESHTE 280 EURO/M2. CMIMI PERFUNDIMTAR DHE P...

JAP ME QERA APARTAMENT 2+1 PLOTESISHT TE MOBILUAR. PRANE QENDRES TIRANES, BRENDA UNAZES TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

Prane kryqezimit te rruges Bardhyl, Brenda unazes se vogel, prane Qendres se Tiranes, jap apartament plotesisht te mobiluar 2 dhoma gjumi + dhome ndenje+dhome gatimi+1 banjo me dritare. Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar dhe cilesisht. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 5-te ( k...

JAP AMBJENT 85 M2 PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

JAP AMBJENT 85 M2 PRANE HOTEL DIPLOMAT DHE STADIUMIT DINAMO PRANE STADIUMIT DINAMO, 100 metra nga Hotel Diplomat, Rruga "Jusuf VRIONI", 50 metra nga rruga kryesore, ngjit me pallatin Alsion, jepet me qera, ambjent gjysem bodrum 85 m2. E pershtatshme per magazine; lloto sporti; bilardo; rrobaqepsi et...

SHES 2 APARTAMENTE MODERNE 2+1 KATI 2-TE DHE 3-TE, 500 METRA MBI TREGUN ELEKRIK, TEK ALI DEMI TIRANË

Kontaktoni shitesin per cmimin - Tiranë (Tiranë) - 01/04/2015

RR "MIHAL GRAMENO" 500m mbi tregun elektrik, ne zonen e ALI DEMIT. pallat modern rezidencial 3 katsh. Punime moderne. Shes 2 apartamente 2+1+banjo, sip. 80 m2+64m2 verande. Gjithe kati i 3-te. Veranda gjysem cmimi, Gjithashtu shes apartament 2+1 siperfaqe 72 m2 ne katin e dyte. Cmimi 1.000 Euro /m2...